Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

freon is hideg 2.17 tel dobta el a ducatit,mert hipphopp elment az eleje-hiányzik is a fél ujja...
blááájen, szerdáig kéne min 1 de lehet hogy 2 első slick. 120/70 A múlkoriakhoz vagy esetleg beszámítással valami más pár, ha a Mezekhez nincs elsőd? Mikor mehetek?
a nyomásra érdemes figyelned... minél alacsonyabb, annál jobb.... pályára előre hidegen 1,9-nél többet nem tennék bele... 2,17-nél életveszély! minden jelzés nélkül esik ki az eleje!
Medium-hard
oks
az ycy milyen keverék a briginél?mert most azt kaptam..
Sziasztok. Megérkezett az új hátső gumim, Pirelli Diablo Corsa III-as. Eddig tetszik nagyon, hamar melegszik és jól tapad, bár annyira nem bírtam letesztelni, mert még lekell koptatni a csúszós védő réteget.Majd írok véleményt róla.

A régi gumim és az új:
Okés, köszi még átgondolom. Hány kilóméter lehet még abban a gummában? És ez a végső ára?
Azt hiszem abba gond nélkül OK.
92-es Bandit 400-am van
Természetesen ZR17-es elcsesztem
Alacsonyabb, de szélesebb a 160-as gumi profilja, nyugodtan használhatod. Mire kell egyébként?
Köszi. Ez most 16os vagy 17es felnire van, mert itt ZR16-t írsz a hírdetésben meg ZR17-t És nincs más esetleg pontosan az én méretemben? Mennyivel lenne ezzel más a gép?
Sajnos minél rosszabb időt mész pályán, annál inkább "parasztgázzal" közlekedsz, az pedig gumitépéshez vezethet. A lendületes, gyors, drasztikus kigyorsítástól mentes motorozás szebb gumiképet és jobb köridőt eredményez! Ettől függetlenül szerintem a melegen 1,9 bar elöl kevés (2,0-2,3 közötti inkább ideális), hátul viszont a melegen 1,9 alapvetően jó.
Sajnos Te tévedtél
Az előző alkalommal 38e-ért kaptál 1 db új (190) Bridge + 1 db használt (120) Bridge párat, mindezt 28e+10e megosztásban.
"2009.03.09 - CrazyJoe - 38000 Ft - Bridgestone Slick YCX 120/600 + Bridgestone Slick YDC 190/640"
Gumi témában jártas embertől (Brian, Félsvéd) szeretnék tanácsot/segítséget kérni az alábbiak miatt.
Tegnap voltam idén először az Euroringen az új 750-es Gixeremmel és a vadonat új Continental Race Attack gumikkal (első:soft, hátsó: medium), amik a kigyorsítási felületen eléggé megszakadoztak. IRC gumimelegítőt használtam és hidegen e:1,7 h:1,6 bar-t nyomtam bele (ez melegen mikor lejöttem a pályáról e:1,9 h:1,9 bar volt).
A levegö 22 fok az aszfalt 38 fok volt. Több motoros is panaszkodott, hogy szakadozik a gumija Bt-002 és Pirelli is.
Nekem tavaly 600-as gixeren Micheli 2ct volt és nagyon szép volt a gumi kopása pedig 1:23-as időket mentem a mostani 1:28-hoz képest.
Rakok fel képet az első és hátsó gumikról is.
Előre is köszönöm a segítségeteket!
máskor is szeretnék még gumit venni ugyhogy ha én tévedtem sikíts..
Nekem van - váltóméret ugyan - 160/60 ZR16 Dunlop D221, 16e.
Itt nézd meg!
tud valaki olcsón nem túl használt Conti RoadAttack vagy hasonló túragumit 150/70-17 -es méretben?
nekem már nem kell gumi csak hogy érdemes e rakni rá.
vagy megvárod Brian-t hátha van neki ekkora!
mert a mostnai ami ralyta van az pireli sport demon 110/80
ja hameg sámsoni vagy keresd meg Jimit! ő szerintem még szerezni is tud!
bár én nem értek hozzá... de azt nem dicsérik! inkább akkor a sport! szerintem nem sokkal drágább!
hát na joóvan na most nem a helyesírásommal törődtem csak sűrgős BOCSI.
szerintem előbb vegyél két magánhangzót! +4 írásjelet!