Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi az ycy keverék?
és mi a különbség puha és kemény keverék között forró aszfalton?
D209?....VAN!
bridgestone slick ből ma próbáltam először ycy keveréket.há ég és föld a puha és a kemény keverék forró aszfalton.ezentúl ma nem a 640 es lett felrakva hanem a /645.teljesen másként fordul és bármily hihetetlen érezni az 5 mm magasság különbséget.eddig csak jót tudok róla mondani.
Mit szolsz a dunlop d209 rr re ? vagy?
Lehet akkor lemaradtam valamirol. A sport attack utcai gumi. Keverek (soft, medium, hard stb) utcai gumiknal nem szokott lenni ertheto modon. A Race Attacknak van 4 fele valtozata. AZ utcai Race Attack Street, es van 3 fele Race Attack Comp. (Soft, Meg, Endurance).

Mindettol fuggetlenul ha van 2 fele Sport Attack, akkor sorry. En nem tudok rola. Osszesen 1x probaltam 1 par Race Attack-ot (med/med) es tetszett, leszamitva hogy nem sikerult beloni a neki tetszo guminyomast (hideg volt nagyon) es 30 kor alatt salata lett a gumi :) Hagytam is a fenebe nem volt kedvem tovabb kiserletezni vele. Tapadas es viselkedesre kb pirelli, valamivel gyengebb attol...

Utca palya kombinaciora Race Attack Street, vagy 209 GP Racer. D208RR jo gumi volt anno, de a sima 208 tudtommal nem egy palyara valo megoldas. A D208GP az kiraly meg most is... de az meg nem annyira utcara valo .... A 209GP Racer utcai valtozata az pl eleg jo lehet, Brian 1:59-eket ment vele, es az egy utcai gumi....(Egyebent ez a hihetetlen kaosz amit a Dunlop csinal az elnevezesekkel es a keverek kodokkal, rettenetesen orjito hehe)
Pilot Power. Nekem az van elöl és imádom!
Lassan cserés lesz az első gumim, de a hátsó még jó. Pilot Sport van rajta, de úgy hallom senkinek nincs vele jó tapasztalata.
Kérdésem hogy egyáltalán passzol e más márkájú gumi előre a még meglévő hátsó Pilot sport mellé? Ha igen akkor miféle. sportos utcai közlekedéshez.
nem, ez csak simán diablo
Nem is beszéltem keverékről. Csak a SportAttack-nak is van két féle gumija. Egyik Soft, a másik Medium.

Amúgy SportAttack, vagy Dunlop D208? utca/pálya egyaránt.
De ez nem corsa III ugyi?
diablo 30e a pár
3db 30e-ért
Velem korrektek voltak anno.
Mit szóltok a két komponensű gumikhoz?
Michlen Pilot Road II?
Amiket irtam pl azok mind jok erre. Ha nem akarsz sokat fizetni es hasznalt palyagumit akarsz (nem vagott slicket), akkor Dragon Supercorsa Pro, Vagy Diablo Supercorsa ezek jok utcara nagyon (gyarliag van rajta minta, hideg isoben is jok, vizen is elfogadhato). De ezt leszamitva palyagumit csak akkor ha tdod mit csinalsz, ki kell ismerni a gumit hogy milyen korulmenyek kozott (hideg, meleg, eso) mit bir.
télneg igazad van ezt nem írtam utcára száguldozni gondoltam! Egy két erre való ajánlatod? Előre is köszi
Olyan nincs hogy R6-ra idealis gumi. Turazni tura gumit, szaguldozni sport gumit, palyara palyagumit vegyel. Ha ezeket keverni akarod, akkor egy olyan utcai sport gumit vegyel ami alkalmas arra hogy palyara menj vele. Pl BT003RS, CorsaIII, PowerOne street, GPracer stb.stb...
Sport Attacknal nincs keverek. Race Attack Comp-nal van. Utcara vegyel utcai gumit.
Érden a Majer Gumi-val kapcsolatban van vkinek tapasztalata? köszi.
SZIASZTOK R6R-re milyen gumit javasoltok mondenki mást mond a gyári eléggé úgy érzem kevés rá! javaslaitokat szivesen meghallgatnám
Hali!
Michelin Pilot Slickröl szeretnék tapasztalatokat, milyen a pályán, hogy viselkedik most metzeler van fönt!?
hali! 160/60 és 120/70-es sportgumit (Corsa III) keresek jó állapotú használtat, max 1 évest!
Continental SportAttack-nak a gumijai között van jelentős különbség? Gondolok itt olyanra hogy láttam bebőle Medium-ot, és Soft-ot is. Jelentősek ezek a különbségek, vagy elhanyagolható? Főként utcára, de elvétve pályán is megfordulok.
nekem már két első is volt ilyenből fent egy medium és egy soft, mind a kettőről csak jókat tudok mondani. Hegyes profilja miatt nagyon könnyen dönthető a motor nekem az előtte meglévő fékezésre felegyenesedés is teljesen megszűnt miután felraktam. Nyugodtan fékezek akár a kanyar közepéig is ha úgy elbénázom a dolgot és a gumi tolerálja nekem.
Ebből adódóan ugye kopik, a medium kb 5000-et ment el elől a soft meg kb 3500at, ez ugye egy elsőtől nem sok de még mindig olcsóbb mint az oldalidom szerintem.
Hello
én 3500 km-t mentem eddig power race-el,nekem nagyon bejött.eddig egyszer voltam vele a hringen,pénteken ha minden jól megy akkor megint megyek és többet tudok mondani.
csak utcára sztem túl jó és nem bírja sokáig,de hát ez egy nagyon ragadós gumi,valamit valamiért