Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hejho// kéne unfo a mitas c 12es gumirol h millenek tartjátok!croos! köcc
lenne pár darab használt gumim eladó, olcsón ! ,ha érdekel esetleg valakit ....
pontos listát+képeket kérésre küldök ...
Nekem ez a contisportattack van fent az R6-on , és no problemo
Havernak a K7 ezres gixeren és Ő is dicséri...

szal valszeg marad is ez a márka...
Szevasztok gumisok,Csak benéztem kéne nekem infó a ContiSportAttack-ről,azt mondják tapad mint a 7szentség,nem tudom,Bridgestone van most fent,de lassan elfogy,ár-értékben ajánlják,de nem tudom milyen gyorsan fogy.
Köszi előre is F.
Pirelli Dragon Supercorsa 120/70 ZR17 4 mm és 190/55 ZR17 méretben 2,5mm mintázattal 15e.
Michelin Pilot Power 120/70 ZR17 3,5-4 mm és 190/55 ZR17 méretben 3,5-4 mm mintázattal 25e.
Michelin Pilot Slick 12/60-17 közepe 4 mm, széle kopott és 18/67-17 méretben 3-4 mm mintázattal 10e.
Dunlop Sportmax GP Racing Slick 120/70 ZR17méretben 2,5-3 mm mintázattal 3e.
Dunlop Sportmax Slick 120/70 ZR17méretben 2,5-3 mm mintázattal 3e.
Metzeler SportechM3 120/70 ZR17 méretben 2-3 mm mintázattal, széle kopott 3e.
Michelin Pilot Power 120/70 ZR17 méretben 2,5 mm mintázattal 4e.
Pirelli Diablo Superbike 190/65 R420 méretben 80%-os 5e.
Pirelli Diablo Superbike 120/70 ZR17 méretben 3,5-4 mm mintázattal 3e.
Pirelli Dragon Supercorsa 120/70 ZR17 méretben 3-3,5 mm mintázattal 3e.
ÚJ Pirelli, Metzeler, Dunlop. Bridgestone, stb. motorgumik, illeve használt (vágott) slick gumik kiváló árakon: www.tutigumi.extra.hu
a Blackmotornál 2500 ki és beszereléssel együtt.
Ennek a fele alatt.
mivel motoron még sosem cseréltettem gumit (kivéve robogót) így fogalmam sincs,hogy mi az az ár,ami korrekt és elfogadható..valaki valami támpontot tudna adni?,mert egy helyen 8ezret mondtak nekem,de azért ezt sokallom..
sziasztok!
Volna 2 gumim amit fel kéne szerelnem a gépre..tudnátok ajánlani nekem valami jó gumist ,ami nem horror áron dolgozik?
jah és olyan kéne aki a felnit sem gányolja szét..:)
köszönöm szépen
üdv:J
Köszike!
Bridgestone Battlax BT-002 Racing Street... Ezek vannak rajta. (Köszönöm!)
A "sima" Racing Street-ben nincs különféle keverék, csak a pályaváltozatban, íme: Type 4: Soft, Type 3: Medium, Type 2: Hard.
Én válaszoltam rá, de annyit sem reagáltak rá, hogy csesszem meg. Erre irtó allergiás vagyok, szívesen segítek bárkinek, de megköszönni egyre kevesebben tudják
Bridgestone BT-002 Racing Street gumiknál a keverék miből derül ki? (hard, med, soft... )
Előre is köszi!
K.
Szeva! Ezek kellemes gumák,sport kategória középosztálya,de ha nem adsz meg magadról adatokat,akkor milyen vasra ajánljuk?Ennélkül nem fog senki értelmes ember válaszolni!Vagy ez olyan nagy dolog?
: Széles utat!
Hali

Valaki tud valamit mondani nekem a Michelin Hi-sport gumikról?
természetesen használt gumikról van szó ...
ide is berakom , hátha érdekel valakit ...
ELadnám 43db cross,11db utcai és 22 db robogó gumimat...
ha egyben elviszed , akkor 1000Ft/db áron oda tudom adni ...
Képeket, részletes listát tudok küldeni kérésre...
Mindkettő medium/soft.
Szevasztok! Egy kis segitségre volna szükségem egy gumiszakitól! Volna két Dunlop guma eladó, de nem tudjuk milyen keverék . Az első 120/70 17-es D209 FGP 6136-os, a hátsó 190/55 17 D209GP PAF 047503. Ha tud róla valaki valamit kérem közöljétek! köszi
Nem tud vki normális áron SC2-es pirellit? (120/70/17; 190/55/17) Több pár kellene...
Újat innen tudsz, de a D211 horror árú: Déli városkapu
Nekem rendszeresen van használt slick és mintás is.
Helló!
Tudsz ilyen gumákat újban is jó áron?
Honnan tudnék új Dunlop versenygumikat beszerezni? Inkább a mintásak érdekelnének.