Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az nincs véletlenül ráirva a gumira?
olyan 2-2,2 körül sztem jo.
Sziasztok!
17-es crossgumit keresnék,de csak a Mitast,és annak az egy fajta mintás gumiját ismerem!
Ha valaki tud,valami mást,újat,akkor szóljon!
Köszi
hellosztok!

van egy bt 021-es sport-tura gumim elado, akit érdekel!

120/70 és 180/55ös vadi ujak, szörösek, 2007esek,
Üdv!
Engem az érdekelne hogy nekem van egy TDR-em 120/80R17-es gumikkal és vennék rá 110/80-R17-est.
És azt olvasgatom hogy ezek a nagymociknak az első gumijai.És akkor ez jó nekem hátra vagy jobban elfog állni az útról?
LEhet hülye a kérdés de inkább biztosra megyek!
Köszönöm!
hello

érdekelne hogy tudtok -e valami tapasztalatot mondani ezzel a gumival kapcsolatban:
http://www.pasztoy.hu/motor/pr...

előre is kösz
lesz majd jövő héten, új meg használt is talán. Csak még nem tudom milyen meg mennyiért. Ha ráér, majd jelzek.
Mondjuk most néztem a boncteremben és a sima qualifierről csak jókat írnak
Hali! Tapasztalatom nincs, de állítólag a qualifier elég rossz gumi. Viszont a qualifier rr (d209rr) nagyon jó! Kétkomponensű. Elöl tuti sokat elmenne a motorod kis súlya miatt, hátul nem tudom. Valszeg nem Viszont ha az rr mellett döntessz, akkor meg hátul tapadósabb lesz, mint elöl... Fordítva szokott lenni.
Sziasztok!Utcai használatra milyen guminyomást ajánlotok?
Hello! 160/60as gumijaid vannak? Ha igen akkor milyen árban/állapotban? Kössz!
Hello! Valaki segítsen! A héten kell vennem hátsógumit a mocimra és nemtudom, hogy amit venni akarok az jó-e! Elől Dunlop D208 120/70-es gumi van. Azt tanácsolták, hogy hátra is ilyet vegyek csak 160/60asban. Ami én néztem az 160/60 ZR 17 M/C (69W) TL Sportmax QUALIFIER Dunlop. Most nagy gond lenne, ha nem azonos típusut vennék az első gumival? Supermoto-ra lennének a gumik! Előre is kössz!
köszi nektek
nekem mindegy,én így használom.
abban igazad van hogy gyorsabban melegszik, de jobban is kopik !
én így szoktam,bár utcán igen keveset megyek.bár nem értem h hátra miért kellene tőbb.a lapos gumi előbb melegszik!
utcára ez szerintem kevés, pályára jo
szerintem ilyen nincs hogy mindekettőnek megfeleljen, utcán keményebb kell mert ott nem melegedik fel annyira,pályán meg adja neki az ember ami kifér,
de tegyük fel hogy beállitod középértékre, kb elöl2,1 h 2,2, ekkor jársz szerintem a legrosszabbul, mert pályán ha jolo nyomod tulmelegedhet, és fikázol egyet, ez megterhelő a bukszának
közutra meg ez szerintem lapos, tehát jobban fog kopni,
én ezt tudom mondani, valaki még biztos tud tanácsot adni, nem vagyok gumiszakértő
én mindeig belövöm külön pályára meg utcára
elöl 2.1,hátul 1.9!
Sziasztok! Mekkora nyomásnak kell lenni a gumikban hogy jó legyen utcára is meg pályára is?
Köszi szépen, így már egyszerűbb volt a dolog -sőt, miután apám hazaért, és adott vmi szerszámot, még egyszerűbb(csavarhúzó+feszítővas komboval szerencsétlenkedtem, és sikeresen ki is szakítottam a belsőt két helyen.. megfoltoztam az egyiket-másikat nem vettem észre..-összeraktam, felpumpáltam, erre leeresztett:S Nah, akkor azt hittem idegbajt kapok Most épp köt a ragasztó, ha minden igaz, fél órán belül kész is lesz, aztán lehet majd szaggatni Életem első gumi cseréje, szóval sztem belefért a bénázás:)
Mégegyszer köszi szépen a segítséget!
Körbe benyomni végig a gumi peremét,utána lefejteni.
Először be kell nyomni a gumi peremét,az úgynevezett mélyágyba,utána lehet körbe "lefejteni " .Sok sikert,kell hozzá azért erő.Nekem sikerült.
elado egy bridgestone bt 021
párban, 120/70 180/55