Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

m3 meg a z6 is nagyon jo. ha azt akarod sok km ert birjon ki akkor z6, abbol most jelent meg egy ujjitás vigyáz mert mintára ugyan az de az összetevők nem! és esőben azt mondják igy sokkal jobb lett!
m3 az mert sport gumi, jol tapad, ha "kiméled " 10ezret is elmegy, a z6 meg 17e is,kéztől függ
Ha nem Lóki Gábortól veszed akkor nincs gond
Hali!

Ne lassan kukás lesz az első gumim (Kawa Z750, 120/70 ZR 17).
Ilyenkor nagy dillemában vagyok.
Nezegetem a gumákat és nem tudom mi legyen. Használom a vasat rosz időben, jó időben és nem a pálya az első. Hátul egy Avon Viper Supersport van és nem biztos, hogy olyat akarok mégegyszer így előre más kéne.
Metzler Sportec vagy Road az egyik választott.
Vélemény ötlet?
Mivel előfordul, hogy esőben is megyek így nem ártana ha ott is jó lenne a guma.
Kösz a helpeket.
hello valakinek tapasztalat vágott slickről?
Ez nagyon komoly....
Én kértem egy nagyfelbontású képet és nem küldött, így aztán nem vettem semmit tőle
120/80-18 as metzeler Me 330, első gumi , o km- es eladó!
06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
mert a kopásjelző nulla és utánna fúrt, hogy ezt leplezze...mert egyenetlenül vág, és a vászonba.......azért lehet ezt normálisan is csinálni.
Gyerekek, Lóky Gábor, allias varázsceruza egy svindler. Ilyen a munkája, és ilyen az ember. Gábor Keszthely néven van fent az apróban, és nem csak engem próbált meg átverni, ez már a harmadik ember.
végúlis minden használt gumi rizikós....
mert? mondjuk én vágott szlikket....nem vennék...
nem tudom ki csinálta ezt de kurvajó csávó lehet és minden tiszteletem az övé!
Látom nem én vagyok az egyedüli az országban akit átvert..
az a dunlop sportmax 2005 ös eddig prima, megbeszélem a taggal akinek kell azt viszajelzek...esetleg hátsó gumi?:) de egyébként köszi a hozzászólásokat, majd ugyis a tag dönt..mazsolázgatunk azt jelntkezek...
dunlop sportmax race 2005-ös 20e ft, metzeler m1 15e ft. bp
Halihó! szevasztok, az a lényeg hogy motorgumit szeretnék, lehetőleg 20e körül legyen darabja...egy első illetve egy hátsó kellen kawasaki zzr1200-re. 120/70 17 illetve 180/55 17es...elég sok lehetőséget láttam itt a gumis fórumot, de most mindegyikre rákérdezni hogy meg e va még...ha lehet minél frankóbb legyen, és ne 2001 es évjárat, ha lehet fényképeket elfogadok Köszike!
hello,

engem az érdekelne, hogy kb 100km -re lakom a pannonia-ring-től, és milyen gumi lenne a legmegfelelőbb arra, hogy lábon kimegyek, pályázok, hazamegyek előadásra.
mindezt a maradék idei 3 pályanapra, tehát hogy ennyit kibírjon.
összesen körülbelül 1000-1200km nek számoltam.
márcsak az ilyen kockásodások, és ki tudja mi miatt aggódom.
én alapból a Conti Race Attack road verzió-ra gondoltam.
-nem kockásodik ki mire odaérek?
-vagy esetleg ennyit még valamelyik comp. is kibírna?
-a lényeg hogy idén már új gumit nem szeretnék venni, ennyit azért bírjon ki.
(legjobb ha "pont" kibírja)

köszönettel,
üdv, Karlo
120/70-es Bridgestone Battlax BT-014 eladó. 4000-5000Km még van benne. 4 ezerért vihető!
szia! én az eladó oldalbordája vagyok hívd ezen a számon: 70/452-0645 ...
Ezeknek a bridgestone gumiknak, minél kisebb a számozása, annál puhább keverékűek? Vagy azért nem ennyire egyszerű ez, mint ahogy én gondolom..?
Egy elérhetősséget is plz!
D209rr -ről tapasztalat vkinek?
Elöl kb mennyit megy el utcán?
Gumi ügyben senki többet? (Michelin HI-SPORT tapasztalatok).
Bár már mindegy mert megvan, a gyári Dunlop meg ma vált füstté
Szia!
Meg van még,ha kell akkor csörögj!Adatlapomon a számom
Nekem hátul volt sport demon, és ugyan ez volt. Arról nem is beszélve, h az azonos méretű dunlopot (v akármilyen sport gumit) sokkal jobban le lehet dönteni.