Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello !nemrég vettem két új gumit a tzr-emre, felraktunk előre egy pirellit hátulra egy dunlopot, az lenne a kérdésem hogy ha kanyarban döntöm akkor olyan mintha egy kicsit beszitálna.Amikor egyszer Karsainál vittem szervízbe a motort akkkor ott a szerelő egyből mondta hogy vegyem le az első gumit mert régen neki is ilyen volt a motorján és neki is beszitált nem csúszik meg csak elég szar érzés.

kép a gumiról
Neeem...csak elfogyott a hátsó, így 4000km alatt , tod...itt lovak is laknak
Vettem párban megint ,de az első még jóó, azt nem kő cserélni
..jut is, marad is
dehogy! csak 10-es csomagban vettük
Na csak megjött az eszed és normális gumit használsz?
15 re gondoltam...azjóaz?
Egy árat plz!
neked is köszi!
Az adatlapján lévő telefonszámon hívd fel.
Hali mindenkinek!
Van valakinek bármilyen tapasztalata Michelin HI-SPORT gumival kapcsolatban. SV 650-re kerülne.
Előre is köszi
köszi
jól látod. Gyere a GSR topikba, ott kykee is többet van.
Helló! Pontosabb infót is tudnál adni róla? ha jól látom Sportec M3. Engem érdekelne...
köszi szépen
üdv
5,5 ös felnire fel lehet/érdemes rakni 190 es gumit?
Egyértelműen Powa!
600ason 6-8ezret el kell mennie
Üdv! Valaki meg tudná mondani, hogy mi a különbség a Michelin Pilot Power és a Pilot Sport között?
Melyik a jobb egy 600-as sportmotorra? Kb mennyi km után szorulnak cserére?
Előre is köszi
Sziasztok, van egy eladó 120/70 17 es BT014 es új , sosem használt első gumim eladó ha esetleg valakinek kéne szóljón...
Nekem az van az xx-en .Nagyon király
Sziasztok! Valakinek a Pirelli Diablo Corsa III tapasztalat? Elöl maradna a sima Corsa, hátra szeretnék Corsa III. szélein puhább, közepén keményebb. köszi
link
Újragyártott, azaz újrafutózott gumikkal foglalkozik a cég, megnyugtató lehet, hogy a kínálatban szerepel repülőkhöz való, 225 MPH-ra (kb. 362 km/h) alkalmas gumi is.
Van utcai (road), sport (tapadósabb) és sprint (pályára) való gumijuk. (ennyit dióhéjban a honlapjukról)
Wáwáwááá! Mit találtam egyik ismerősöm garázsában. Korábban volt neki néhány garnitúra gumija, és közé keveredett valahonnan 2 db vadi új figyeljetek Tomahowk márkájú maxsport T3 180/55 R17 -es gumi. Na az életben nem találkoztam még ilyennel.
Valaki hallott már róla? Mit lehet róla tudni? Angol tudásom igen foghíjas, igy Guglival nem sok mindenre jutottam. Besz@rás. Nagyon komoly! Puhának tűnik! Lesz ami lesz, én felteszem hátra az egyiket. Itt van néhány kép róla.
Köszönöm!
arra a motorra tökéletes lesz.