Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv! eladó slick gumik: metzeler racetec 180/55-r17,k2 1db. , 190/55-r17,k1, 2db. , 120/70-r17 k0 , 3db., ezek használtak de nagyon jó állapotuak, valamint metzeler racetec 180/55-r17 k1, 2db. vadonat újak. egyben eladók áruk 80000 ft. tel: 0620/992-4528
Sziasztok, nem tudom lehet e itt hirdetni, de eladó 1 garnitúra: Metzeller Roadtech Z 6. 2-3 km van benne,
40000ft.
Szia! Megkaptad a csomagot?
milyen motorod van
Tudnátok segiteni?

Olyan kérdésem lenne hogy hány bárt nyomtok a gumikba utcán? Vagyha pályán mentek akkor is ugyanaz? Számit e hogy hidegvan e vagy meleg?1 személy vagy 2 személy?Megha bármi jótanács van ezel kapcsolatba az is erdekelne.

Előre is köszi
vidd el egy gumishoz és megragasztja vagy rak bele kukacot... mindkét módszer kockázatmentes szerintem. igazából sokan kerülik az ilyen gummákat nekem volt már fent semmi gondom nem volt vele...
Igen.
Adsz el külön hátsót is?
Hello!

Hozzáértöktől, tapasztaltaktól kérdezném , hogy milyen kozckázatmentes vagy alacsony kockázatú javítási mód lehetséges egy kb 50%-os 190/50 R17-es guminál 0,5 mm átmérőjű defekt esetén amit egy tűnél vékonyabb drót szúrt meg a mintaárokban? Ha van ré megfelelő eljárás akkor az milyen árban mozog?

Előre is köszi
Üdv

István
köszi mindenkinek
köszi de sajna most nem érek rá hétvégén
szia!
köszönöm de sajnos az már nem féf el a160-as is passzos
Szia! Nekem van egy 12-es méretű, 5 mm-es mintázattal, de az 120-as... 5-ért viheted, ha kell.
inkább vasárnap délután!lesz bőven faszántos slick!
Nézz ki szombat délután v vasárnap Kakucsra, lesz jó bő választék gumából!
Szia!
Nekem van még 1 db 165/55R17 Dunlop KR108 slick.
hellósztok jó állapotú 12es gumi kellene 130as valami jó mintával és lehetőleg olcsón irjon please...
Szia! Igen feladtam
hello föl tudtad adni postán a michelin eső gumikat ?
Szia! Jelenleg nincs, de ha lesz akkor mindenképpen szólok!
szia!
engemet dr-z re valo supermoto gumi érdekelne 17/150 vagy 160as méretben a slick is jó lenne. köszi
Eladó egy új 17" os Heidenau K73 gumi garnitúra, 160/60-17, 120/70-17, 25 ezerért.
Neeeeeem!
Csak nem Pirelli Diablo Superbike-ot, Supercorsa-t meg Dunlop D211-t
50 ezerért ujjat adsz?
Mert van ahol már ujjat adnak ennyiért. /párban/