Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Slick és sportgumik eladók kedvező áron! Slickek párban 10-12e, Michelin 6 e párban, sportgumik párban 10-50e (szinte mindedn fajta: Michelin, Pirelli, Bridgestone, Metzeler, Dunlop). Pirelli SL26 120/70-12 és 130/60as méretben robogógumim még van eladó. Majdnem mindegyik gumi 4-5 mm-es!
én a supercorsát használom, nagyon bejött.
Tanácsot kérek tőletek.

Jövőre szeretnék többet pályázni, a közeli Pannonia-ringen '06-os 600-as hornettel.
A Pirelli supercorsa pro - Pirelli diablo corsaIII - Dunlop D208RR ajánlották eddig.
Ezek közül melyiket ajánljátok, melyikről mit tudtok?
eladó enduro gumik:
típus: pirelli mt 60
hátsó: 120/80-18 m/c 62 t, futófelület bordája (középen) 7mm
első: 90/90-21 m/c 54 h, futófelület bordája (középen) 5mm
mt 60

alig használtak, azt is földutakon
Szia! Igen én hirdettem, postán eltudom küldeni!
ezt el felejtetem be linkelni http://www.kepesmotor.hu/motor...
hello te hirdeted ezeket a gumikat mert érdekelne az eső gumi és egy darab dunlop gp egy darab és tudnád e postán küldeni
Helló !
Azt szeretném megkérdezni hogy Aprilia Rs50-re (2005-s évjárat ) milyen első gumit vegyek aminek a minősége normális és elfogadható ára van a mérte 90/80 ZR 17
Segítségeteket előre is köszönöm !
nincs gond az olajzással, nem akarlak megbántani de a főtengely azért eléggé lógott már , nade mindegy igy jártam. Ezekután megcsináltatom a főtengelyt új hajtókarral és kikötöm az olajzást ,valószinüleg ez lessz most !
ott valami gond van az olajzással ...
az 100% ...
már az első eset után kikötöttem volna !

azért sajnálom nagyon , hogy beállt ...
Szia! Nincs jelenleg 160-as gumim, csak 120,125, 180, 190, 195 méretben vannak.
hello

nekem az van fent, kb 6-7e bir ki, ha normálisan közlekedsz, szoval nem ráncigálod neki mindeig
40-ért elviheted az elsőt és a hátsót egyben :-) Fehérvárra a szállítást is meg tudom oldani. Sajnos élettartam-tapasztalatom nincsen, mert ezt a 300 km-t tettem meg vele pályatempóban :-) így viszont a közepe érintetlen
Szia! Jókat halottam erröl a gumiról. és mennyit kérnél érte?
És kb. mennyi kilómétert bír? főleg túrázára használnám.
Helló sgabor, nekem áll egy garnitúra D208 itthon. 300 km-t ment a Pannónaringen, utcán meg semmit, mert nem rendszámos gépen van Ha érdekel és/vagy Dávidnak nincs ilyenje beszéljük meg.
Szia! azt halottam, hogy Te esetleg tudnál nekem segíteni, úgyanis hátsó gumira lenne szükségem 160/60 17 es, de ha van garnitúra az is érdekelne. Segítséged elörre is kösz.
Valóban nem szabad(na) javítani!
De nekem is volt (úgy vettem a motort),meg több ismerősnek is volt javítva,ha rendesen meg van csinálva nincs vele gond. A helyedben ha még viszonylag új a gumi lehet hogy megcsináltatnám,ha viszont már kopottas akkor mindenképp csere!
Ugyanaz... az alsó tűgörtő megsült és lekopott mindez kb 30 méter alatt .
Olajzás jóvolt! Meg minden csapágyak szimeringek, szóval teljesen tanácstalan vagyok, nemtudom mi lessz most!
a te motorodnál nem érdemes. Ha nagy sebességnél elenged akkor elszállsz mint a madár. A nagy sebességű gumi javítása hivatalosan tilos.
sziasztok

beleállt a háccsó gumimba vmi kis fém vacak és nagyon ereszt.... sztetek van értelme javitani? vagy lehet egyáltalán valahogy? vagy cserélni kell?
vadmagyar becenevű lúzer kolléga, ha nem tévedek
Már vesztes vagy.

Utána mosd le a zsírt a tatamiról,ami folyni fog belőled!

Barom,ez rád jellemző!Rendőrség szégyene
gyanús, hogy kolléga egy belső fórumról, de mivel ott mrá elzavartuk a francba itt éli ki magát. Mindegy, ha akarna valamit megtalálna személyesen...
akkor ő a hős tücsök! szarjad le!lehet kicsi neki a cerka és ezért hisztizik!
ne bassz ....

mi történt ?