Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HA már nem válaszolt irok én igaz nekem többért meg turásabb gumim van eladó ,de ujak!
bt 021
Hali nekem vmi okosság!Kíváncsivá tettél 120/70/17 , 180/55/17 ?
Eladó Metzeler, Michelin, Pirelli, Dunlop slick, sprtgumik. Áltagban 3-4mm rendelkeznek. Párban 10-25e.
Brian, vitát folytatunk a GSR topikban a gumiméretről. Segíts légyszi, nem találom azt a szösszenetet amit még anno te írtál a 190-180 témában. Köszi
Nem, sosem nyílt ki. Azt már első felrakáskor éreztem, hogy ezt nem ipari felhasználásra méretezték. Viszont megnéztem a gyári shad cuccokat, amik oldaldoboznak valók, azok sem jobbak ilyen szempontból. Igazából azért adtam el mert kellett az áruk(költözök). Meg azért is, mivel mostanában nem nagyon sikerül messze motorzni a gyerkőcke miatt.
Köszönöm a segítségedet,egyébként már gondolkodtam a cseréjén mert szerintem is öreg a gumi ugyanis az oldalán a felni közelében apró repedések már látszanak bár a futófelület még nem kopott.
Ez meg ritka jó, azért is hoztam el. 85EFt volt, friss műszakival. Tisztára megérte.
Nem volt gond a zár rész oldaltartásával ? ( Nah, ezt jó hülyén fogalmaztam: szóval hogy ezt TopCase-nek találták ki, így a zár nem feltétlenül a gravitáció elleni harcra van kitalálva rajta. Nem okozott gondot, nem feszült meg, vagy nyílt ki menet közben ?)

És tényleg: miért adtad el végül őket ?
Amúgy csak a dunába kéne bedobnod, szemben laknak őseim, ők kihalásznák
Az keskeny :D
Volt laverdám nekem is...szegény ritka szar volt
Igen, pontosabban volt. A héten eladtam az oldalsókat. A shad tartóra felmentek adapterlap nélkül.
Jól, látom Neked a Bandin 3 egyforma MotoDetail doboz van ? ( U.az TopCase-nek, mint oldal-doboznak )
A Laverdáról most hajítom le. 11 éves guma, 110/70-es. Érdekel ?
Kollégák!
Bárki, aki azért vesz le gumit, mert öreg, legyen szíves értesítsen, hogy melyik kukába dobja.

Kösz
Bocs: a lényeg lemaradt - ha 5 éves a gumid, akkor bármilyen jól is bántál vele, csereérett.
Nekem a Supermaxx volt fent.

ZZR600, végig két személy, sok-sok kanyargás hágókon: 8000-et bírt ki hátul. Elöl ilyen van Rammstein-nek, sztem ő is elégedett vele (fog mint a zöld festék) nekem túrához túlzottan is puha.

Ez már jó gumi, nem a 'kínai' kategória Kenda-Heidenau stb. márkáknál lényegsen jobban , kiszámíthatóbban fog. Viszont az ára is magasabb. ( Én 15000 ért kaptam párban, tesztelésre anno. )
120/180 szinte uj. diablo első, mtr22 hátso
Ha rám hallgatsz /55-öst veszel.
Sziasztok!

Keresnék új Bridgestone BT015-ös hátsó gumit 190/50 ZR17-es méretben. Tudna valaki ajánlani jó árban, esetleg hogy hol érdemes érdeklődni iránta? Elöre is köszönöm.
E-mail ment árakkal együtt
Akarom mondani gumicsere
Sziasztok!Érdeklődök hogy mi a véleményetek a MAXXIS gumikról?Meddig futhat a gumi ha nem kopik de az idő telik, na de komolyan 3-5 év eltéltével ajánlatos a gumocsere akkor is ha nem kopott?Előre is kösz az esetleges válaszokért,tanácsokért.
sziasztok!
sajna nemnagyon találok a mocimra hátsógumit, remélem valaki tud nekem segiteni
szóval egy 250 es honda nsr re kellene hátsógumi 130/70 R18 as méretben. lehetőleg minél újabb esetleg új.
üdv
mitoo
Utcai használatra kéne 120-180-as. Kb mindegy, hogy sporttúra vagy sport. Most próbából feltettem hátra egy d209Gp-t- a szélén 5(!) centic majrécsík volt- és tetszik nagyon. Biztos vagyok benne, hogy az én tempónál nem melegszik be üzemi hőfokra, de nagyon jól taoad így is. Milyen gumijaid vannak, és milyen árban. jöhet ide: gyulu2002 kuka yahoo pont kom