Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hátsó ahogy említetted 195/70 méretű, azt pedig csak KR108-asban gyártottak, annak is rajta kell lenni (bár mostanában azt tapasztalom, hogy a találékony slicket megvágók lecsiszolják a feliratokat). Azért marad hátul rinyacsík, mert 6,0 colos hátsófelnire való, a kisebb felni összehúzza a gumit. A 3167 medium-hard keverék.
A KR133 a GP125-ösök hátsógumija, tehát sajnos hátsókerékre való (de ez is tipikus, hogy eladják előre).
B = soft, C = soft-med, D = medium
GP125-ben elöl 95-ös, hátul 115 vagy/és 120 vagy/és 125-ös gumval mennek.
...ezt a gumit vettem,ennyi van ráírva:dunlop sportmax radiál.
szerinted ez milyen gumi,azt tudtam,hogy vágott(utólag)slick?
megnézem a számot is:3167-es,ez milyen keménységü?
az 1-ső tuti,hogy soft,kr133-as,és az 1ik japán(1.)a másik angol...
mindenesetre jobban tapad,mint az utcai bridgestone,nekem máris 10másodpercet javitott az időmön.
de ami érdekes most az 1.hamarabb eléri a gumi szélét,addig a hátsóban még mindí van 4-5mm,
addig a bt14-nél pont fordítva volt?
Szivesen veszem a tanácsokat...
www.motor-gumik.hu
304984964,cegléd mellett törtelen.párban:72000
a márciusi motorkiállításon beszéltem velük,szimpatikusak,és fel is hozzák neked peste!
Bridgestone BT016 kell nekem olcsón 120/70 és 180/55-ös. Kinek van tippje, hogy honnan?
...ja és most néztem,hogy banditod van,nekem is ez a tipus volt a banditomon,és bevált!
a gumi jó volt csak a motor nem bírta.
Üdv Brian!
Köszönöm a kiigazítást! a dvk-t azért nem is mondtam,mert 76000 a 209gp!
Ettől még az 57e is jobban hangzik?! nem?!
3166 és 3136-ot,pedig azért írtam,hogy ebből eltudja dönteni a srác,hogy jó-e neki!
De nagyon örülök,hogy bejelenkeztés,és kijavitod a hibáimat,legalább tanulok!
üdv!
nem vagyok gumis,csak 1mezei motoros!
használtat nem tudok,de 150-es új sem drága 18000 1contisport a mozaiknál...
Hello hornet6! Valami 150es használtat nem tudsz utcára? Vagy nem foglalkozol használt gumikkal?
Wilson is a dvk-től vette
Viszont ő se használ kemény keveréket, a 3166 és 3136 nem kemény!
195/70 méretben sosem volt D209GP, ami neked van az vágott slick és KR108 tipus és abban sem vagyok biztos, hogy kemény keverék ...... a "pár" körös pedig kizárt
mivel már késő van sms-t küldtem.
nem baj ha használt?
gondolom holnap de.megjön a válasz...
mostmár alszom mer már jojózom
Légyszíves kérdezd meg.Előre is köszönöm.
A tel számot felírtam,köszi.
...na még találtam neked valamit:
csaba,jászberény,06309537385,neki volt ilyen gumija 209gp,3136 és 3166-os ezek gondolom
a keménységet jelölik,72000párban,gondolom ha nincs már neki megmondja honnan szerezte...
hát remélem tudtam vmit segíteni...
szivesen!
ok!
na szóval,megnéztem mi a helyzet:
www.mozaikr.hu,nincs 209gp,az www.r17-nél csak 209gp racer van hard és médium 44000.
a ringen nem biztos,hogy ugyanannál voltunk nekem megnézte az árlistát és tényleg 42e,és
azt is megnéztük,hogy kemény legyen,hogy ne fogyjon gyorsan...
én most vetten 1-et használtan,nincs ráírva,hogy 209gp,de valószinű az és az is biztos,hogy kemény,
bár ez 195/70-re sikerült,rákérdezek,hogy van-e még hasonló?ez pár körös használt!
Hornet6!
Ez egy igazán kedvező ajánlat, úgyhogy eltettem a számod arra az esetre, ha mégsem párban fogom cserélmi őket. Mivel Budán lakom és a beletett km-ek száma is kevesebb, a BT14 szimpatikusabb, ha már lehet választani...
Szóval igazán köszönöm: Z.
Hello!57ezer az a 42.Briant jól ismerem,beszéltem vele.
Marad a mozaik utcás ember,Ő kicsoda?
Köszi!
üdv!
ha újjat akarsz a hringen mindíg van kint a nyilt napon,úgy emlékszek 42000 és ezresért fel is rakja,
centizi,én is ezt akartam,de használt lett...
van még a városban pl:r17-nél,mozaiknál...
használtan,sztem brian-nek van jó állapotu,ha el nem adta.
Keresek Dunlop 209gp-t 190/60 Medium-Hard-ot
rendben. köszönöm. ezért raktam fel az eredeti képet mert igy már jobban látható
köszi a válaszokat, hasznos tanácsokat kaptam. valszeg használt lesz, okulva mások hibáiból :)
Mégegyszer a pontosítás végett!
1"dunlop sportmax race"(ezt irta a srác)-pályagumi,csak pályán
2.dunlop sportmax d209gp racer-pályagumi,utcán is használható mintával,legújabb fejlesztés.
3.dunlop sportmax d208rr szupersport utcai gumi,amely pályán is megálla a helyét
4.dunlop sportmax d208 utcai sportgumi
tehát,hogy ne keveredjen a szezon a fazonnal 1betű is nagy külömséget takarhat.
kedves attila! nyugodtan egészítsd ki,ha hiányos a leírásom...
bocsi!
én nem a képről,hanem a megadott adatokból itéltem!
természetesen ha látnám nem követném el ezt a hibát!
mégegyszer elnézést kérek!
1ébként nálam csak nagyon kicsiben jött vissza,a mostanin látom,hogy jó a gumid!
nem vágott slick
....ezen a számon elérhetsz:06205812381!