Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na látom megvan a gépezet ez kékség már jóideje volt hirdetve nincs vele semmi gáz?
csáko, kézzel raktam fel csak nekem külön darabokban volt ez ago motors-os nem olyan egyszerű guriga
:)))) hüyegyerek:)
Szeva! Te mivel raktad fel olyan szépen a felnicsíkot?!
Sikerült elhozni a gépet?
hát ja most már lehet sok lesz asszem van erre külön topik
Na vagy leálltok mind a ketten vagy szólok a moderátornak, hogy bannoljon titeket a gecibe. Ez nem ide való. Intézzétek el valami kurvaanyázós fórumon, de ne itt! Itt motor téma van, segítség, meg ismerkedés stb. Nem csak ti olvassátok ezt a fórumot, hanem sokan rajtatok kívül, úgyh legyetek szívesek.

Meg Mr. Yamaha hallod, legalább te legyél már olyan normális, mint máskor. Az ilyen szót sem érdemel.
Na itt alljon meg a menet, ezt a stilust lehet a malacok elott az olban, de itt ne eroltesd!
Én nem tudom hogy mit szidjátok egymást, de az istenért motorosok vagyunk,tartsunk össze
eltaláltad, sajnos nicns semilyen motorom. még egy szaros szimszon se....hát ezvan nekem ezjutott.
nebuzerátoroljál tekis szarházi mert szanaszétbasznám azta gecinagy fejed. arcom arcomvan mi tekis geciláda. belebaszok minjárt a fejedbe kisbuzigyerek. tudodkinek arcoljál. nagy a pofád gépmögül mi kisgeci.
Hülye kérdésekre hülye válasz ;)
Kinek ugatsz te itt buzerátor? Meg mit haverozod Gerit te senkiházi. Majd amikor sír a szád mert tönkrement a motorod és kéne a segítség, akkor legyen ekkora az arcod. Persze, gondolom nincs motorod. eztis csak kiírtad, mint eddig a zxr-t.
link
Innen.
Ha nem hozod el kikloffolom a koponyádat
na jaja bratyó fél10kor már indulás
Holnap déltől már nem csak virtuális, Bár addig még sokminden megtörténhet
Nyugi már emberek! Ha nekiálltok egymást oltani akkor nem vagytok jobbak, mint az aki beszólogat és nagy az arca. Az én stratégiám az, hogy halál nyugodtan bólogatok, hogy mondjad hülye... Van egy bölcsesség erre: ne vitatkozz hülyével, mert lesüllyedsz az ő szintjére és legyőz a rutinjával. Motorosok amúgy is inkább segítsék egymást és ne anyázzanak, főleg úgy ha márka-, ezenfelül típustársak. Mindig is lesz pár seggfej, tisztelettel meg kell kérni, hogy az apját szidja, amiért bamba volt azon a bizonyos estén és ilyen hülye lett szegény. Az az ember, aki a net személytelenségét kihasználva beszól utána meg bújkál, figyelmet sem érdemel. Na most jó bölcs voltam... Ha valaki nem ért egyet nyugodtan szóljon be!
na most legalább felélef a fórum "virtuális zxr400 tulaj"
te akartad.
jaj ahgyadmár a hülyeséged . eztis cska azérvetted magadra mert pályázol aztán azthiszed hogy összes pályázóra értem ja és nemveszek vissza minek kéne, mert nemtűröm hogy oltsanak. nézzük a te oldalad, oltanak, nyelsz és kussolsz. próbáljukmár ki náladis hawer meddig bírnád. úgyle ugatnád xy fejét leszakadna tőből ennyit erről
hallod azért vegyél vissza a mellényből virtuális zxr400 tulaj.most ennyierővel tesevagy különb.ugatsz teis jobbra balra,neszoljál be a pályázókra.akkor te meg photoshoppal reszeld tovább a motorokat azt arra verd magad.Már nagyonunalmas ám ez a béllyegragasztás.Beugatott,nemköll rá reagálni azt kész.legyenmá nyugalom.
kussolj köcsög
zx4r én kecskeméten a pappmotorsnál rendeltem és a vezérműlánc csak 9000 ft én emg vettem hozzá a 2 feszítőt is hogy ne azért kelljen jövőre szétszedni az meg 11 000 volt a kettő együtt így megint 30 000 km erig birja sztem felesleges belerakni akármilyen márkás láncot 2 év ugyis eladom motrot... akkor meg minek rakjam dubla ennyiért ha gyáári is megteszi fékkel is ugyanígy voltam...
Maradtál volna a fejlődés terén csendbe,birka gyerek.Így lettem motoros:"Meguntam a biciglit..." agyoniskolázott szerencsétlenség.