Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon zsírul néz ki a géped,grt hozzá
is
2 évente amúgy is cserélni kell, nekem se volt a legfaszább de egy fém fékcső új fékfolyadék javított a helyzeten mondjuk alapból is 2 ujjas volt szal 4-el sose kellett rányúlnom, ha meg folyadékcsere után is tré akkor a cső lehet elöregedve ha az után sem a legjobb akkor meg munkahenger
nekem gokartpályán sült meg az olaj,de azota cserélve lett,légtelenítettem vagy 3szor,és mégis levegősnek tűnik.azota valahogy nem ugy fog
És te ilyen motorral mersz közlekedni?
nekem hungaron 5kör után elmelegedett idén a fékem és beljebb fogott kicsit,szigoruan csak 2ujjal fékezek,de fékolajcsere orvosolni fogja a dolgot.
Te meg csináld meg a motorod mert ezzel nemcsak magad veszélyezteted
a válaszra én is kíváncsi leszek.
Húúú de kihaltunk. Akkor egy kis témafrissítés.

Kinek milyen a féke? Mert az enyém olyan, hogy négy ujjal kell húzni izomból és fel lehet pumpálni, szal pumpálás utánk kijjebb fog. Ez azért van mert levegős?
Üdv nektek, ha valakit érdekel egy ilyen az szóljon rám:
Kawasaki Joe Rocket Bőrdzseki
köszi tuning de már találtam itt lajoson egy autószerelő srácot aki haveroknak vállalja motorját van már csomo müszere már csak szinkron teszter meg ilyesmi hiányzik neki de olcsón jól dolgozok majd karbiszinkronra átviszem:D
adacsra viszed ?
ha jó szerelőt akarsz akkor KUNADACS-ra vidd. 13-15km neked és elég szakképzet szerelő
Bálint László: 06-30-904-0054
garanciát vállal minden motorra.

nekem anno megragadt az RS és garanciába javította :) szóval ez nem papíron lévő garancia. alkudni is lehet. szóval csak ajánlani tudom. ha gondolod kedden viszem ki az RS-t este felé aztán akkor bemutatlak neki.
hát ja inkább idom nélkül vidd a gépezetet ne szopasd a szerelőt szervizbe én is utáltam mikor idomokat kellett levenni egy olajcseréhez is
mai program kis sogorm kmx ére rászereltem a régi zxr lámpát amelyik kimattult.... holnap csinálok róla képet féklámpa minden cakk pakk fasza lett bicigli villogóval járt a gyerek........
én szombaton viszem a vasat a szerelő pajtáshoz de lehet itthon ledurom róla burkolatot azt ugy gurlok el vele...
Furcsa... 250 -en fordítva van a vízkör?
Ami neked az uccsó képen a blokk bal oldalába megy (vagy onnan jön?), nekem az a blokk elejéből jövő vízcsőre csatlakozik...
Geri cuccokat megkaptad? kösz mégegyszer! én már letettem a gépet bontom szét egy pár cucc cserés meg át lesz nézve itt tartok éppen
Ez nem én vagyok
Nem értitek hogy nem az a motor?
Én is ezthajtottam mindenkinek hogy ahangja hát aaaaaaah
Na akkor a motort megismertem, csak időközben gazdátcserélt De amúgy bazzeg mekkora hangja van már
az asszem tomika hawerunk mitogeri adta el neki a pályazixxert
tegnap az Attilának azt mondta h tkoztok aztán odaadja neked
Kinek adtad oda?nomeg mikor?
hozzá mész hétvégén? mert odaadtam neki a cuccokat amiket még anno adtál
ÁÁ,az enyém jobban szól
ez Gáspár Ati volt,,Turzó Sanyi gépének a nyergében.azon a versenyen sajnos nemtudtam indulni technikai okok miatt
Mitogeri nem te vagy ennek a videónak a legelején?

http://sportmotor.hu/motoros_v...
Még mindíg megvan a bontatlan, gyári szelepfedéltömítésem.