Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ádám ezt fogalmazd már át egy kicsit, kajak nem sikerült megértenem a mondandódat
hát te még jó vagy, mert nekem a 400asokon kívül bejátszik a burgman, meg a dr suzukik is. és kb naponta kétszer másik kell jobban.
Na az gáz. Azért nem akarom előre megvenni, mert ha nem zxr-em lesz akkor nem tudok vele mit kezdeni. De ha mégis zxr-em lesz, akkor honnan lehet beszerezni ilyen plekót és mennyiért?
Ma adom fel 12 ezer forintért vette meg egy srác,de ha többet adsz érte, akkor megbeszélhetjük hogy maradjon...
bakker, gyönyörű géped van... nem tudsz oldalról is feltenni képet?
én is hasonló színkombinációt szeretnék, csak nekem a fekete lenne az alap, és rajta tűzpiros (v. mi ennek a neve?!) minta... jah, és az én gépem egyel kisebb...
Igen ez igy van. Azért áradozok róla, mert a kinézete mocsokul rabul ejtett. Aztán még szempont az is, hogy ezeken azért mégis csak fasza, massziv forditott telók vannak. Sokat már nem sikerült rajtam kavarnod, már amugy is totál döntésképtelen vagyok Azt hiszem mégis csak az lesz a legjobb ha várok még. Amugy nemtudom miért, de ez a moci amiről a képeket is föltöltöttem már kb február óta fönnvan. A hirdetésben 600E ft-ra van hirdetve de azt mondta a srác, hogy 500E-ért ideadja
Sztem akármelyiket veszed, imádni fogod. A döntés ténleg a tiéd, de ne hezitálj túl sokat, mert lehet, hogy valaki lecsap a gépre hamarabb. Mondjuk itt a tél, most úgysem lehet gurulni, ha nem sürgős várd meg tél végét és akkor nézz körül, hátha lesz egy 600as jó árban. Lehet, hogy neked már érdemesebb lenne 600ast venni 250 után. De mindenhol a 400ról áradozol, úgyh azt vedd, amelyik jobban tetszik. Remélem jól összekavartalak
Az az igazság, hogy ez a kiszemelt példány, valószinű nagyon hogy ő az enyém lesz. Csak kicsit még várok, hátha találnék jó árban egy zx6r-t. Csak az a gáz, hogy a zxr az nagyon tetszik 2000-es évjárat alatt az a legszebb moci szerintem. De viszont mégis csak jó lenne 600-asra váltani. Vááá már lassan beleőrülök ebbe a döntésképtelenségbe Amugy a sötét bubis plekód megvan még? Mennyiért adnád el?
Tán csak nem új masinád lett?
ha mást nem akadálynak elmennék a 250-nel.. amúgy Geri! ezen már filóztam, én a 25 2T-kkel mehetnék valyon egy értékelésbne? vagy a 400asokkal? mert futamra uyganaz ha jól tudom..
Nekem lesz... benne piros is...
Igazad is van, meg nem is. Az én motorom ugyanis piros. Méghozzá metálpiros, lehet, hogy a képen nem látszik annyira. Abban van igazad, hogy a fejidom és a két oldalidom ténleg valami fos lilás bordós színű az előző tulajnak köszönhetően, mert ledarálta róla az idomokat és még sok mást is és ezért más a színe. Majd ha egyszer sok pénzem lesz kap egy új fényezést.

Pályázásról meg annyit, hogy ténleg nagy élmény lehet, talán jövőre valamikor. Mondjuk ahhoz kell két új gumi, de az télen lesz, meg fel is kéne öltözni, mert teremcipőben meg farmerben nem nagyon mennék pályára, sőt sztem fel sem engednének. Elég új még ez a speedmotor dolog. Meg a Hungaroring is 250km-re van. A lényeg, hogy sztem nagyon sokunknak a körülményekkel van gond. Ha minden smakkolna én is járnék amennyit lehet. De egy biztos: az első adandó alkalommal megyek.
Javasolni szeretném mindenkinek a fórumon akinek van mocija próbálja ki magát pályán is mert attól hogy kinek szebb a motorja senki se fog jobban motorozni! A közúton való motorozás nem hasonlitható össze egy pályázás élményével!
Szia! Nekem piros van de neked nem! A tiéd bordómetál szinű
Itt meg az enyém Ez még szebb

Jut eszembe van valakinek piros ZXR-e Karay-on és rajtam kívül?
Hát itt van az én gyönyörüüüségem.
Széppp mii,skacok...
600 sok gumi magasabb nevezés magasabb alkatrészárak.én nemfogok felmenni nemlesz rá keret,meg igazából jólérzem itt magam!épp erről dumálok.ha Adott a lehetőség(ráadásul neked Raki a közelben is lenne)
Akkor legyünk ott!rengeteg ilyen motor van amivel jönni lehet.legyünk ott.
és a kawakupában ott leszek:)
Vagy lehet hogy jövőre már mocit kell cserélni mert csak 600as lessz?
Tudod hogy rám számithatsz! De most mi lessz a 400asok sorsa mert még a végén átkényszerülünk 600ba?
Srácok.Lehetőleg nem a szokásos forum aktivitással ,hanem esetleg egy kicsit aktivabban osszátok meg véleményetek a leírtakkal kapcsolatban.SZólaljon már meg az legyenszíves aki kompetens a témában.
Idén is lett volna lehetőség,de jövöre aktuálisabb a dolog.
Ki mit szólna hozzá,ha a Phoenix kupasorozata alatt versenyeznénk?
Pannóniaring,Idén 20e ft befizetése mellett 6x20percet lehetett motorozni+ ugye a verseny.
Jövőre sem hinném hogy drasztikus drágulások várhatóak(vagyis csak reménykedem)
A kérdés,innen a forumról ki az aki jönne versenyezni oda ,ha marad a dolog kifizethető?
Valószínünek tartom hogy nem okozna gondot a külön értékelés.ha másnem, mi házon belül megoldanánk,mindemellett gondolom nemzavarná a rendezőséget ha a 400 első 3 helyezettje is felpattanna a dobogóra.
Én személy szerint ottleszek,ha jönnek a többiek,ha nem,akkoris.Számomra ez kedvezőbben hangzik,mint 27ezerért(jóesetben) a hungaron 600al indulni.Pannóniaring pöpec pálya,egész sokat is lehet motorozni.Sajnálnám marhára ha itt vége is lenne a SSP400 csapat motorozásának.
Ha csak 4en,akkor 4en,ha 6an akkor 6an,de motorozzunk együtt ha van rá így lehetőség.
Tom mesélte nekem hogy Dt600ban nagyon nemlátnának minket szívesen az élversenyzők.még a végén ott se indulhatunk,merthát mi balesetveszélyesen lassuak vagyunk.

Tény hogy nem olyan komoly a sorozat mint a Dunlop trophy(eddig legalábbis én gépátvételen ott nemvoltam pl)
De ebböl kifolyólag esetleg könnyebben beis tud bárki kapcsolódni!(jöhetsz a lámpás kitámasztós visszapillantós utcai motoroddal is,és jó móka azért tegyük hozzá a verseny az verseny!)AMig nem versenyeztél nemtudod mire értem
ellenvetés,kiegészítés,bármi,csak valamit böfögjetek már rá.Mert ha van mozgás az ötletre,szerintem érdemes lenne megszervezni a 2009es évet is.
ÜDV!
Csak érdekelne,ha adott a lehetőség,akkor ti élnétek e vele.

Bármilyen 400ccm-es vagy 250es vasad van írj ha érdekel,ne pusztuljunk már ki.