Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szelepfedéltömítés csak akkor kell ha el van szakadva vagy öregedve meg igazából az alja van bekenve vmi genyóval a teteje meg nem és a gumit nem kell levenni hogy tudj hézagot mérni.
Jaja, nem biztos h lekel venni, de nekem szerelő aszonta h ha kicsi a kompresszió, akkor általában ezekben a vasakban nem a dugattyú,gyűrőnél megy el, hanem a szelepeknél. Esetleg a szelepek becsiszolását is meg lehetne játszani, ha nem zárnak rendesen. Szelepfedéltömités meg nekem be lett kenve valami tömitő anyaggal, és nem lehetett tökéletesen lekaparászni róla, szemre nincs sehol hézag, de ha bemelegszik, akkor jön egy kis olaj.
vagyis a gumi az a szelepfedél tömítés de mos9t nézem service manualba a szelephézaghoz meg vez lánc cseréhez nemis kell hengerfej csak szelepfedelet levennni...
nemmondod hogy kell mégeggy tömítést vennem
bazze én csak azthittem ez az 1 gumi azt csokolom én csak hengerfejtömítést vettem...
de akkor aztmondod hogy jo hogy vettem mert azért egy 11 éves motorba már szar lehet a régi?
Nekem visszaraktuk a régi szelepfedéltömitést, mert gondoltam minek új, tavaly lett cserélve... Igen-igen, de most az a helyzet, hogy egy kicsit szivárog mellette az olaj, és majd kikel cserélnem, bár úgy is kell karbiszinkron, meg kompressziómérés, de ez is többletkiadás lesz . Azt a pár ezrest meg inkább elmotorozom. Igaz a hengerfejtömités az fém, a szelepfedél meg gumi, de ne járj úgy mint én
a pontos árak..8950ft a gyári
hengerfejtömítés 10150ft
az eggyik feszítő 5950ft
a másik5750ft

hát ha vársz 15 én viszem a mocit szerelőhöz és ha nem kell a hengerfejtömítés 80000 ért odadom mert aztmondta ha jó állapotba van összedobjuk azzal.. szóval majd jelzek...
vezlánc gyárit vettél? ha igen ha nem , mennyibe volt? meg a hengerfejtömítés az mennyi vót? nekem is le kell szednem a hengerfejemet szelepeket be kell csiszolni , kicsit kokszosak aztán lehet akkor nem kell vennem korongokat mert jo lesz a hézag
sziasztok megjött a vezérműláncom a feszítőm és a hengerfejtömítést igaz azt lehet kár volt venni mind 1 majd eladom 15 .én megy a moci szerelőhöz...
énis mondtam neki, de azt mondta direkt ilyet nézett mert a kabátja miatt ez a jó
Szerintem rövid nagyon a "szára". Én a helyedben olyat vennék ami hosszú szárú, mint pl ami alatta van mert a rövid szárút nem tudod ráhúzni a kabátodra és bemegy a levegő, és az elég idegesítő.
Amúgy Bstar kesztyűk sem rosszak. A Spool az elég jóféle
az SPOOL ROAR akar lenni
http://kelomotor.hu/frame.htm

Ruházat/egyéb ruházat/kesztyű és ott SPOLL ROAR. Szerintetek milyen? Van valakinek tapasztalata Spool cuccokkal?
Azért kérdezem, mert holnap el akarok menni megvenni.
Én egy viszonylag egyenes szakaszon mentem 170környékén, amikor azt látom hogy az előttem haladó autó kimegy az út közepére, mert valamit kikerül, akkor még szemétnek néztem, aztán közelebb érve látom hogy ott fut versenyt 4 kutya az autóval... Elég gyorsan lelassítottam 50-re . Macskáktól nem félek az utak szélén, azok nem olyan bolondok mint a kutyák
örülj neki. majd amikor megint ütközünk pázyval mondom neki majd hívjonmárel. biztos sokmondanivalódvan
tudom ajanlani nagyon zsir gep!
hát ez így nem a legmegfelelőbb hozzáállás pláne hogy így mész rs-el akkor hogy mennél zxr-rel?
Csombek meg fasza géped én is ilyet akarok néccázas után 03-04es
ritka egy majom vagy te.
Nekem hálistennek ilyen hasonló nemvolt , bár mindig mondják hogy eccer még véletlenül rámnyitjákaz ajtót de én azt tőből leszakítom mert 40-50el mek a hosszú kocsisor között ha nagy a hely, amikor meg már ottvagyok hogy kb 4kocsi van csak és kiérek a sorból mert zöld a lámpa akkor néha (80%) kiveszem kerékre, lehetoltani milyne vadállat vagyok juhé
Elém Budapesten Keletinél egy hülye állat gyalogos sétált ki... kocsisor közül, miközben én a belső sávban előztem a jónépet... paff, elkaptam, valahogy összekapartam magam, meg megkérdeztem, hogy jól van-e, erre mire felállítottam a motort, már fel is szívódott a köcsög...
Jah, mindezt még az előző 25-ös vassal...
egy galambot fejen térdeltem gyorsítás közben még a 25-ösömmel, nem gyorsult eléggé meg persze nem is vettem észre
Én 69 kiló vagyok, de alattam se nagyon megy ki kerékre simán gázadásra, ráadásul mindig azon vagyok, hogy a lehető legtöbb súlyt kapja az eleje, mert hajlamos kanyarban nagy gázon szitálni őkelme, szal nem is nagyon próbálkozok vele. Egyszer estem majdnem hanyatt, mikor a rajtolást gyakoroltam, ezen kívül nem nagyon volt még az első kerék a levegőben.

Volt már valakinek összetűzése valamilyen állattal közúton? Én most nyárvégén csaptam el nyolcvannal egy kutyát. Városon kívül korom sötét, egyszer csak 80nál valami bekúszik az útra, megvillan a két szeme, BUMM. Mindez a másodperc töredéke alatt. És nem estem el! Szegény még vergődött, mikor visszamentem megnézni, mi volt az De nagy mákom volt, mert sikerült majdnem salátát csinálni a két hetes motorból...
afenébe
Sztem egy joo nagy lánckerékkel símán kiáll kerékre
amúgy meg kutyát macskát szar lenne tartani nekem lakásban
Én is ezt mondtam, hogy mind a két vidiben hallani ahogy rácsúsztatja a kuplungot. Na apám akkor asszem tevagy hozzám súlyban a legközelebb Azt hittem már hogy minden motoros 60kg felett van