Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok olyan kérdésem lenne hogy pinkmotorsnál venni szeretnék indexet és nekem hátul nem a gyári van és az ik01 való ugye előre és ik02 hátra de nekem a mostani hátsó indexem hosszab karral van mint a gyári és szerintetek melyikkel járok jobban ha ik02 eset rakok vagy ik03 asat rakok a mostani gumival?
Szóval... a probléma: amikor gyújtást adok a mocira, akkor megmozdul a hőfokjelző (vagyis az működik), viszont akármennyit járatom/megyek vele, nem megy fel a normál üzemi hőfoktartományba a motor... tehát a legvalószínűbb, hogy gallyra ment a termosz, és folyton a nagy kör van nyitva, ami túlhűti a blokkot...
de mi a baja?bár forumon át nemlehet motort gyógyítani,de egy próbát megér.
csak érted ha nemtudod hogy müködik a termosztát akkor ha meg is találod...
Ha meg tudod hogy müködik tudod,hogyx a hütőfolyadék körében van,ott is a motorból kijövő és hütőbe bemenő résznél.
Budafok, XXII.ker...
Amúgy félreértés ne essék, a szerelőmmel semmi gond, épp csak 5 perc se volt, amit beszéltem vele, és tippje igaz volt, hogy hol lehet a termosz, csak nem mondta 100% -ra... én meg csíra vagyok, hogy alapjáraton egyedül megtaláljam...
Jah, és zxr 250 -em van, csak úgy tűnik, hogy elég 'off topic' szindrómája van annak... na meg persze itt vannak a jó arcok! (((nagyot nyal! )))
Keress gyorsan másik szerelőt!
Merre laksz?Mert tudok pár értelmes szerelőt magamon kivül ajálani.
Nekem sajna rendes meló meg egyetem mellett nemjut időm nagyon szerelgetésre de ha apróbb dolog elvállalom ha közelbe laksz,amugy meg tudok Pest közelébe is szerelőt meg erre felé is akit bátran ajálok.

Termosztát amugy a vízkörbe van,legtöbb japán mocin jobb oldalt,most hirtelen nemugrik be a 400ason hol van de a vízkört végigkövetve meglehet látni.
Jó tipp, de akkor most ön az egetrengető, debil kérdés: (fel se merem tenni) hol található a termosztát?
Csak mert nekem szerelőm mondta, hogy valszeg azzal lesz gond, de fogalmam sincsen, hogy merre keressem (és ő sem tudta megmondani hirtelen)...
Kawa szalonban van porszivócső cikkszámra,bár nekem nincs ilyen gondom mert a 750é sav és rozsda álló gyárilag :)
Termosztátot is szalonba lehet rendelni,de minek új termosztát?Kikel mosni vízkőoldós mosószerben.Ha meg a nyomáshatároló szelepnek a gumija öreg új gumit odarakni az esetben ha a moci nyomja ki a vizet mint a barom.
Index fele áron de Ebetü nélkül viszont 99,99999%gyári kinézetben(szin árnyalat is,minden gyári csak nincs Ebetü) azt meg a pink motors árul minden japán géphez,én ott szoktam venni.

Remélem tudtam segíteni :D
Ha már itt tartunk: nem tudja valaki, hogy hol lehet új termosztátot venni a vasba? És, hogy mennyiért?
Indexet itt vettem: IMET - indexek
és így néz ki (nem tudom, hogy hova teszi majd be a képet):
lyukas?
milyen indexet vettél mocira és mennyiért és hol nekem is be kellene újítani amúgy a lyukas porszívócsövet úgy oldottam meg hogy mivel a nap szét ette felső részét én aba bilincset meglazitottam és 180 fokot forgattam rajta.....
jah, köszi, de gyári fémszínű nekem is van... csak be szeretnék "újítani" valami feketével, ami nem lukas...

jó tipp... már nekem is megfordult a fejemben... (((mint az is, hogy lecsippentek két darabot az itthoni porszívócsőből... végülis ki venné észre?! )))
Hát nem tegnap volt, gondolom vmi porszivóboltba Sztem keress vmi kisüzletet (barkácsbolt, vegyes-alkatrész-szerszám bolt) vannak ilyenek. sok sikert a keresgélésbe. Bár sztem ha veszel egy akciós porszivot 10ezeré annyi mint egy gyári cső és még egy porszivod is van(cső nélkül)
nem tudom, nekem fogásra/kinézetre/anyagra ugyanannak tűnik...
de szóljatok, ha tévedek...

(((jah, és haverod honnan vette a csövet? )))
Te is porszivó csőre vetemedsz (egyik haveromnak is az volt) tény hogy olcsobb de...
nekem van csövem csak azok gyári fém szinüek
Hellosztok!
Ide is felteszem, hátha itt tudja valaki: hol lehet fekete porszívócsövet venni? mármint légbeömlőcsőnek a kormány -- tank közé... elvileg azoknak a mérete ezzel a csővel pont megegyezik...
csátóóóóóóóóóóóóóóóók végre felengedett ahh mióta nemfogadta el a jelszóm
jah meg rombo kipufogó és fekete indexek
basi 2 miért hirdeted a motoromat? :D pont ilyen enyémis csak nincs összetörve meg van rózsaszín felnicsíkom van bukógombám meg a hátulján krómozott kapaszkodom meg 35 e km van benne de amugy pont ilyen:)
De nagy kár érte
Még mindíg a ZXR
Egy kicsit csúsztatott!
Jaj istenem de gyönyörű