Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ZXR 400 '96-os eladó! Irányár 620 ezer
én pl magamnak gyártottam,és nagyon jól vizsgázott.
700körül van Papíros R-es kawa is.
jaa! Lassan felkerül a videók közé egy kis gumifüst tiltáson.. meghallgathatjátok a csunya hangját!
és lehet kritizálni hogy mi a fasz szol benne! csákók
Vitka! kösz az infót a biztosítékokról!
Üvd mindenkinek!
Az egy dolog hogy majd mennyit szeretnél érte, nem bizti hogy meg is kapod. Van jó pár drága zxr400 amelyek már iszonyat rég hirdetve vannak és nem akarja senki megvenni őket

Amugy bukógombát lehet valahol kapni zxr400-ra?
így van zsömle tartsd is ki ne alkudjanak azt a piacon kell

énis kitartom majd 700 ra igaz ráköltöttem már kb25 öt a 720 ra meg egy nagyon nagy szervizt akarok most 60 ért de addig még megyek is vele szép mocid van.......
azt a kipufogót akaszd már le róla,adok ért eegy gyáit,meg kp-t:D
Sziasztok.
Sajnálatal közlöm lasan elado lesz a verdám
Még most szolok alku ninincs,99es a paripa nem egész 40ezer van ben,és 750ezerért megtekinthetö élöbe egy percre
Fordulatszám tiltása azért van ugye? Ja és hol lehetne megtekinteni?
bocsioda a pont olajszűrő légszűrőt összekevertem..
Ohh olajszűrő 17500-ért? az pettyet sok lenne Én tavasszal vettem a volt moccba HF303-as olajszűrőt, 990ft-ért az olajshop.hu-ról
josee az nem 17500 akar lenni mert 16000 meg 10000 is nagy különbség de 1750 ft azért.....
1992es nincs benne tiltás 200a vége nem eszi az olajat és azzem olyan 30 párezer km van benne de majd megnézem! Castrol r4 friss olajjal uj a szűrö is természetesen !A fékpofák is jók nem kelll cserélni semmit a gépen!az ár 550e és még van rajt másfél én müszaki is!
a sunyi egyből rárabol
Olajszűrő a kecskeméti RMC ben 1750 talán a Hiflo filtro Hf 303-as kell bele, olajat én Castrolt használok 2660 a Power 1-es literje a kecskeméti olajdepóban. De a motul is jó, csak az jó drága.
Hanyas évjáratú, hány km van benne és mennyi lenne a kikiáltási ára? 180-ig órázott?
Én a K&N légszűrőt ajánlom neked, mert kb 16 ezer, és a gyári meg 10 ezer és az szar szivacs, amit két szezon után dobhatsz el, a k&n meg mosható meg sokkal jobban átereszt mint a gyári, szal az örök élet.
A gyertyáról meg érdemes NGK iridiumos gyertyát rakni bele, mert az csak 2500 forint, és sokkal jobb mint a gyári, ráadásul a gyári drágább is. Tudok amúgy gyertyát neked is.
hogyhogy eladó?
Ja és pilot pover gumival adom Plussz van pár potcuccom is ha érdekel!
Ha valakit érdekel egy zxr400 lassan kezdhet érdeklödni! Uj vezérműlánc! Uj kuplungszett! Hátul Hyperpro sportrugoval! Sportdobbal! A fényezés normálisnak mondható!
ZZR topik, Kutya.
Remélem nem orrol meg a reklám miatt
valaki tudja hogy hol a legocsobb a cr9ek s gyári gyertya meg olaj? meg olajszűrő légszűrő?
légszűrőt más gyár is adott ki mociho k&n?
Én annyiért szereztem anno a Papp Laciéktól Kecskeméten, de árulnak még a Biker-worldben is. Amúgy bármelyik kawa márkaboltban, vagy szervízben tudnak szerintem ennyiért.
http://biker-world.hu/kategori...(ZX400L)&hi
vo_cat_id=297&h_hivoszint_id=3&h_cat_id=297
szia. Irtad hogy szelepkorongot 100- 1400 ért lehet beszerezni. Te tudsz? Nekem 7,5 átmérőjű kellene
több féle vastagságban.
Köszi