Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hohó rendesen lerongyolódott a gumik széle. Egyszer muszály lesz fel vinnem a drágámat pályára!

Superbike-ra visszatérve annyit, hogy 400as tesztet már egy jó ideje terveznek, mert a főszerkesztő nemtom hányszoros magyar bajnok ssp400ban és a szíve csücske a kategória. Remélem hamarosan összehozzák.
Köszi, neked pedig sok sikert az eladáshoz, aztán a vásárláshoz
épp most nézelődtem és találtam 1-2 képet első pályázásomról hogy mit műveltem a gumival gondoltam felteszem
Szia. A gép irányára 570, de mivel ez irányár alkuképes lehet komoly érdeklődő esetén. 96-os gép, Ak. jogsival vezethető mivel forgalmiba csak 24Kw van. Új fékbetétek, lánc, láncszett. 2010-ig van műszaki, így még friss. Idén 1000 km-t, ha belecsavartam a gépbe akkor lehet, hogy sokat mondok. Keveset használtam munka miatt. Új légszűrő, olaj, olajszűrő. Ja és komplett kuplung ki lett cserélve.(kopó-, és fémlamellák, feszítőrugók...) Ennyit a motorról röviden.
Jaja én is vagyok néha. Nehéz ügy hétköznap barátnő+ suli, péntektől vasárnapig meg meló. Nem nagyon érek rá fórumozni. Ja nagyobb gépet szeretnék. Ha nem is most, mert nem kel el a motor akkor majd későbbiekben. Egyébként grat a géphez. Tetszik nagyon én is ilyesmit szeretnék vagy valami 1000-es V2-est.
Azt a cikket én is olvastam, igaz én neten akadtam rá.
régen nekem is tetszett anno mert 2003-tól egészen mostanáig vettem meg mellé minden revüt wild-ot meg mix-et de hát akkor még nem nagyon voltam benne a témában aztán mostanában meg már sok a baromság benne és tényleg kevés az igazán jó cikk mondjuk egy jo kis 400-as sportgép tesztet mindig is szívesen láttam volna benne meg egy 250-est de azok "régi" motorok, emlékszem mikor néztem egy 91-es motor revü-t amiben összehasonlították a 4kilos zxr-t meg a vfr-t na az tényleg jó cikk volt.
Ez az, hogy nem emeltek árat már 5 vagy 6 éve, de az összes konkurens lap drágább lett. A sok reklámról meg annyit, hogy néha zavaró, de pl így találtam meg a mostani dzsekimet és kesztyűmet, valamint a leendő csizmámat és nadrágomat. Más esetben minden reklámot utálok, de motoros cuccokat szívesen nézegetem.

Ja meg még valami egy korábbi hozzászóláshoz. HH barátunk lezúzta a tartósteszt kis cbr-t, úgyhogy igaza volt annak, aki mondta, hogy törésekben nem szűkölködnek.
Engem nem zavar a reklám. Nem is emlékszem,hogy emeltek-e volna valamikor árat.
Hali!
Mennyit kérsz a gépért?
+ egy-két szót ha ejtenél róla, azt megköszönném.
Ejha még téged is lehet látni? Nagyobb gépet szertnél venni? Ha igen, miket nézegetsz?
Srácok eladó a motorom. Ha valakit érdekel e-mail cím az adatlapon és képek is ott találhatók. Telefonszám ha valakit érdekel e-mailben.
Megnéztem a decemberi superbirkát, 13000ért van a Helly Hansenes aláöltözős egyéves előfizetés. 10440 a sima, superbike+motomix egy évre, az meg 9999. érdekes marketingjuk van. Amúgy nekem tetszik, kurvajó dolgok vannak benne, főleg azon a téren hogy mit hogy készítenek. meg soksok reklám
Hi! Nem tudod véletlenül hol lehet szerezni univerzális kis vízkiegyenlítőtartályt, amit a radiátorra szoktak felerősíteni a pályagépeken?
rendben, azt megköszönöm...
Majd ha hazaérek péntek délután megnézem neked. Nem voltam otthon 2 hete szal nem volt alkalmam belekukkantani a decemberi számba.
Azt tudja valaki, hogy az éves előfizetés mellé most mit kap a kedves delikvens ajándékba? Infóm van, csak nem tudom, hogy jó-e?! (Helly Hansen Strip Crew "melegítő")
nekem tetszik a lap igaz ez a 2. mert még csak novemeberit meg ezt vettem meg eddig csak átolvastam újságosnál de azárt sztem nem rossz pl yoshit se tudtam hogy amcsi is meg japán is oké hogy ezis szinte suzukiból állt de nekem ezzel semmi bajom mivel gsx-r fan vagyok:)
Délután el is olvasgatom az újat . Amúgy a superbike team törte szerintem össze eddig a legtöbb tesztmotort. Legutóbb a Dukit
4 éve vagyok előfizető De semmi gond, ha neked nem tetszik, hát nem tetszik, nem dől össze a világ Amikor az új szerkesztőség került az újságba, ténleg leromlott a minőség és a helyesírási hibáktók kezdve minden mással tele volt, ami nem oda való. Ez az év az, de ennek is inkább a második fele, amikor Lövey Ádám visszatért a laphoz, hogy kb egy színvonalon vannak már a régivel. Az igaz, hogy sok új vasat tesznek be, de mindig van használt motor is, elkezdtek figyelni az olvasói visszajelzésekre. Azzal egyetértek, hogy arcuk az van Meg néha tökre az az érzésem, hogy ami 180 lónál gyengébb azon ők elalszanak, de összességében én elégedett vagyok a lappal. Most már ott járnak ahol a régi banda. A reklámokról meg annyit, hogy én sem kamázom, hogy az újság fele reklám, de 870 ft-os lapár mellett meg kell élniük valamiből. Januártól reklámügyileg ígértek egy kis változást, meg elvileg a poszter is visszatér majd, meglátjuk mennyi lesz igaz belőle.
Akkor ott a motomix, vagy mindenmotor. Kevésbé arcosak. Superbirkában is azért vannak jó dolgok, csak kikell tudni szűrni. A sok marketingduma mellett néha akad egykét értelmes morzsa is
költsd inkább a mocidra azt a lét
a Superbike kb arra jó hogy kitöröld vele a segged tele van überfaszságokkal a suzuki reklámokból él m,eg az újság (ezzel nem akartam szidni a suzit) ami 1km-rel kevesebbet megy mint a másik az már szar holott lehet hogy te meg egy 4kilossal aláznád mindet mert neked az fekszik divatköcsög az összes huu most rendeltem amicsból ilyen meg olyan dzsekit ami 100x ezer forint és ez a kúl ha neked nincs ilyened csóró szar vagy és még sorolhatnám de ez csak magánvélemény
most nézem a super bike novemberi számát hogy 10440 ugye egy évben az újság +13650ft a bixxol olaj a 3l és nem 24090ft ba kerül hanem csak 16000 ft ba nah hát ebből azt látom hogy 2000 ért láttam ilyen olajat neten szóval elgondolkodtató az előfizetés:S
OOOps ezt ténleg elnéztem Na ezért kérdezek meg mindig valakit, aki ért hozzá, ha a blokkról van szó