Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi
Szkráccs! A mocit 3 hónapja vettem! Nagyon jó vétel volt...szinte ajándék
MR.Yamaha! köszönet a képért! naggyon jó lett:) Szép az RS ed!
MINDENKI! Jövőhéten ősziszünet és tervezek egy menetet Miskolc, Lillafüred, Bükkszentkereszt környékére. Remélem jó lesz az idő. Ha valakinek közel van ez a környék és szeretne csatlakozni, akkor írjon. Még semmi nincs lefixálva, csak tervezem. Valakinek kedv és lehetőség?
hú hát nemtudom kinek hogy jön be, ugymond egyenlő a nullával amit csináltam vele mégis fél3tól már ezt csináltam és mostlettem kész
Kitettem háttérnek ezt a képet, annyira szép
Ne bántsd ezt a gyönyörű gyári fényt!
Mitogerinek van pályaidomszettje,arra csinálj sztem másik fényezést(csak tipp)!
Mikor vetted amugy a mocit és mennyiért? Nagyon szép hallod
Milyen az uj kék izzóm? igaz úgykellet belevágnom,de legalább kék
és enyire kellet szét dönteni hozzá..mivel beleejtettem egy csavart...
Mr.YAmaha! TE aztán nemtolod kicsibe! Keményen megcsinálod a festéseket:) nemtom mijen progival csinálod... Enyémen nemakarsz kis változásokat hozni? Rádbízom! :) LÉCCI!
Köszi.Nekem tetszik,érdekes de tetszik.Lehet hogy megcsináltatom így a fényezést.
szombat délután...
najó itthagytam abba ami nemmegy az nemmegy
Ne írd le magad!Én bízom benned.
fúú bazz:DD nemlesz semmi meló. sajna nagyon balfasz vagyok nevárj sokat de azért megpróbálom
Valami ilyesmit ha lehet.
igaz jobb zöldel!nekem így bejön nagyon4nagyon faszásul néz ki!hajrá
Nemsoká megy fényezni és meg akarom nézni hogy hogy áll neki a mostani verseny replika festés.Ha megcsinálnád az király lenne
hát húúúúúúúúúúú magamhoznyulok mit szeretnél a kawáddal micsináljak?
Nem rosz amugy, de én inkább ezért a kétfajta festés kombinációért őrülök meg nagyon Igazi zxr szinűek
Ha valamikor ráérsz akkor az enyémet is átpingálhatnád!
2perc
őő csak gimp:)
Hát szerintem ezekkel a kék díszítőkkel nem az igazi!kawa zöldel csináld meg az durvább
Hali.Ez fotoshop-os kép?