Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet hogy túltölt vagy nemtom! holvan amúgy a lámpának a biztosítéka? az ülés alatt?
Sztem a kelleténél nagyobb erősségű áramot kapott. Magyarul biztosíték. De csak egy tipp volt, kérdezz meg valami elektromos szakit.
Nem túl nagy a hőértéke a kék izzónak amit beletettél? Mármint minek a műanyaga olvadt el? az óráknak az allja?
..ma elfüstölt a műszerfalam....szétégtek a lámpábol való vezetékek, a műanyag elolvadt..fasza
DE MÉRT?
Meg. És mindenki lemaradt a Bükkről, pedig sztem ma volt utoljára jóidő. Na nembaj majd jövőre. De egy biztos! Muszály azon a környéken egy pár on-boardot csinálni Nagyon durva utak vannak arra.
meghalt a topic
MINDENKI! Aki még nem olvasta korábban, annak mondom, hogy megyünk gurulni a bükkbe, Miskolc, Lillafüred, Bükkszentkereszt környékére valamikor jövőhéten. Ha valaki szeretne jönni, az jelezze, remélem összejövünk páran.

A dolog még nem biztos és időjárásfüggő.
Helló srácok még mindig a szinkronizációs csatlakózást keresem, hát men tud senki képrt felrakni róla, hogy hol található?
adatlapomba feltöltöttem 2 db zxr-es képet, bikepicsről szedtem.ha innen valakié akkor léccike hagymaradjonmár kint persze ha zavar akkor szónélkül leszedem ZXR400
Évitől vetted meg :)
Aztakurva! Ezt meg sem gondoltam volna. Nah jól mellé trafáltam.
Megsúgom, hogy ez az a bordó törött motor, ami a csajszié volt Én 550ért láttam fent még februárban, de drágállottam nagyon és nem is volt annyi zsém. Aztán a motor eltűnt és augusztusban egyik reggel megláttam neten 399ért. Aznap este már otthon állt a garázsban.

A gép története röviden annyi, ahogy azt ti is tudjátok, hogy egy csajé volt, aki elcsúszott vele és lehúzta bal oldalát. Aztán a szülei eltiltották tőle és a motor két évet állt. Törötten nem vette meg senki, idomot cseréltek meg úgy ah rendbehozták eladásra és egy kiskunlacházai autókereskedő beszámította 400ba kezdőrészletnek egy autóba. De ő gyorsan meg akart tőle szabadulni és ezért ilyen olcsón tette fel netre. Én meg lecsaptam rá.
Le volt járva a műszaki, leömlőket megette a rozsda, gumik trapák voltak, a plexi le van festve, fékbetétek vasig kopva és még sorolhatnám, de még ezek ellenére is olcsó volt. Megvettem és azóta is folyamatosan javítgatom, szépítgetem, kapott új fékbetéteket, olajszűrőt, új olajat, tél végére sztem össze fog állni minden rajta, aztán már csak egy festés kellesz, hogy tökéletes legyen, de ez távlati terv. Na kb ennyi a történet.
Elég baj az hogy nem adod el
A vitka mocija nem az amelyikre gondolsz. A bordó csúszássérült egy csajszié volt és 620E-re tartotta. Én irtam neki emailt akkor és 590E lett volna a legalja. Ja és faszán sérült volt pedig soha nem ért 590E-et
hu nekem is nagy álmom egy 900 RR! van is egy it mellettünk 97 es 600 ezerért és tipp topp..dehát itt a ninja! meg az nekem kqva nagy lenne...
Vitka! hogy vetted Te meg annyiba? azt a motrot é nis néztem de kurva sokra tartották..de ha jól emlékszem törött volt egyik oldala nem?
Jah ez lemaradt. Igazából zxr400 a hozzámillő, meg a nagy kedvenc. De ha minden igaz megyek holnap Debrecenbe megnézni egy 900RR-t. 1995-ös és 550E-re tartja a srác. Ha hozzámmérten nem lesz túl nagy akkor megveszem
Na ne már! Mindjárt lefordulok a székről, a vér is megállt bennem Én bezzeg nem találok ilyeneket Adok érte 520E-et mit szólsz hozzá? Nyernél rajta faszán Én 495E-ért adtam a 250-est
380! Bazz akkor még rajtam is túltettél. Az enyém 385 volt (na most jogos a kurvaanyázás)
Szkráccs! 380! Te menyniért adtad el a Ninjádat "vagy titok" ? és mit veszel?
Srácok 19.én kawasaki zx kupa a hungaroringen,nevezési díj nincs,jólenne ha páran eljönnétek.
MARHAJÓLENNNEEEEEE
olcsó kifogásokat inkább lese irjatok.
üdv
De elkelt a drága, tegnap volt kéthete
Na úgy látom akad egy pár jelentkező. Remélem jó idő lesz és összejön a dolog, minél többen megyünk annál jobb.
Csak nem eladtad a kis ninját?
vitka mi tegnap voltunk tősbe arra gondoltam ha jövő hétvégén jó idő lessz felzuznánk innen kecskemétről a mátrába...
Kedv van moci nóóóó

Néger mégis mennyi volt az a majdnem ajándék ár? Vagy titok?