Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy kérdés. A füstös plexi füstös sisakplexivel együtt nem sötétít túl sokat? Van erről valakinek tapasztalata?
csak összecsaptam de valami elképzelés, nem preciz munka kb 5percbe került de azértmégis naggyából visszaadja hogyis nézne ki.szerintetek?
azé annyira rossz nem lehet. a baronból megvették a zegyiket, azóta is járnak vele, néha látom.
hát figy, metálfekete 40-50be lenne cakpak, nembubis füstös plekót néztem 8000be, polírozás meg ingyen lenne
A zxr már bizonyitott sok embernél,de kisérletezhetsz.,sok embernek beletört már a bicskája.
bocs nem figyeltem h nem ide írtad!akkor még mindig kérdem hogy a gsxr 400 az mennyire jo motor?
mert szarok?
Fúú amiket te tervezel, az egy vagyon lesz. Biztos megérné ennyit költeni egy 400-asra?
Lenne egy kérdésem a gsx-r 400 az milyen motor mennyire jók?
ja és dobok közül két féle jön be,a karbonos és ami majdnem a legvégéig baszottszépen belilul leállítod valahova, odamennek nézik, és aki ért hozzá az biztos gondolja bámulva hogy ezigen fiam te aztán hajtod a gépet
alap elvárás a füstös plekó demég azon is gondolkoztam hogy metálkék kiegészítők meg lábtartó meg váltó meg tudod amik ienkor szoktak lenni meg ugyanúgy polír vagy króm felni de a közepe ien.
dög lenne. én oylanon gonodlkoztam, hogy tudod, van az majdnem matt, selymefényű fekete.. abban esetleg pirois vékony csikok a közepén pl.. és hozzá minden alu duurva polír.. és persze füst plekó. Az én motorom pl átlátszó plexivel bénán is néz ki sztem hogy megszoktam a feketét.
szerintetek hogynézne ki a zxr 400 füstös plekóval, metálfeketén, króm felnikkel és egykét króm cuccal?
ma gurultam eggyet kecsora és a lajosmizsei megszünt benzinkutnál asszem falvai csopperes vagy itt örkény környéki valahonnan fordult be erre látom hogy egy zöld fehér kawacsacsi várja hogy fordulnak vissza lajosnak az ide való kawasaki volt valaki a forumról? igaz lehet 750 es volt...
Nekem 150et megy 3. ba a 250 es.
Nincs az biztos, csak az a gáz, hogy azt a sebességet 18000-es fordulaton produkálta
az sem kutya! akkor nincs nagyon elmaradva a 400 astól...
Nekem a 250-esem 3.-ban tiltáson 140-et ment
3.ban 160! Nektek hogy megy Ninnyogótok?
Keméyn! de nem hülyeség! ha leállsz pl a kocsma elé kifele nerugja föl a sok mókás ember...
Jah a volt 250-esem is szétszopatott ezzel Mondom mi a rohadt baja van, hogy kormányzáron világit A legdúrvább, hogy kétnappal az eladás előtt jöttem rá, hogy ha a kulcsot balra forditom akkor nem világit, ha jobbra forditva zárom le akkor meg világit
Szia 92-es
NEBASSZ! :D kimegyek megnézem...:P
Parkír lámpa. Ku rva egyszerű.
Nekem egyszer úgy maradt nemsokkal miután megvettem, reggel 6-kor bemegyek dolgozni. Délután vége a melónak hurrá, húzás haza. De aztán csak köhécselt. 4-en toltuk be

Szóval két állása van ott a kormányzárnak, és az egyik a parkírfény.
Na Kawa szakértők! Leparkoltam a ninjogómmal szépen gyujtáskapcsoló lekapcs, külcs elfordít majd kivesz...kormányzárba betesz és égett továbbra is a hátsó lámpesz.... HOGY LEHET EZ?