Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miivann
Kétlem hogy jobban fogna mint a szinter, és a Mörének szinter ebc hh-ja volt, az jól fogott. Organicok szerintem nem jók.
EBC organic-ról kitudmit? Állítólag harap,mint a nagymami ölebe csak gyorsan fogy. No azt leszarom ha tényleg jól fog.
Ami szinter, minden eszi, mert réz van benne, de mindegyik eszi, egy tárcsa előbb utóbb elfogy, nem mész el vele 100 ezreket.
Nekem meg azt mondták hogy a lucas meg eszi a tárcsát nekem pink-es, AP racing van hátul(ami jól fog viszont állítólag az is eszi a tárcsát jobban mint kéne) , meg előre is vettem anno de már gondolkozom hogy betegyem-e
Nekem Ferrodo van elöl és hihetetlenül szar. Folyton elüvegesedik a felülete és szart sem fog. Stuntrider spanok mondták hogy a newfren sem egy fény. Ha harapósat akarsz EBC HH /20 körül van a 2pár/ vagy gyári /szintén 20-25/ vagy Lucas SQR/ez kicsit drágább/.
pont most kaptam én is infot Ferodo fékbetétről... olcsóbb is, mint az említett kettő, csak még nemtom, hogy hátsó fékhez is van e cuccuk (mondjuk mindjárt megnézem :)... habár eddig nem nagyon hallottam ezt a márkát...
Nekem a Ferodo CP911 jött be legjobban. Én azt merem ajánlani.
Jaja. A gyári nem biztos, hogy a LEGJOBB bele, de az halálbiztos, hogy JÓ. Míg más márkák vagy jók, vagy nem, bizonytalan.
Nekem a CR-ben Goldfren van elöl, de nyilván a krossz az más kategória, annyit tudok, hogy eddig semmi bajom vele, durván jól fog.
A gyárit
Sziasztok!
Mit ajánlotok a Goldfren vs. Newfren fékbetétversenyben?! (ár hasonló, G: cseh, N: olasz)
Sziasztok!

Eladosorba került a vasam!
Lakás vásárlás miatt, tehat nincs mit tennem.
96-os, lánc fogaskerek szezon elott lett lecserélve. Idén nem sokat mentem vele. Idonsérült, de nem vészesen. Az ár alku képes, ha esetleg érdekel valakit, ismerőst, barátot mailt dobjatok. Sürgős lenne.

viktor.abonyi@gmail.com

Köszi elöre is!
oké,email cimed megvan,ma-holnap megcsinálom a képeket neked,és küldöm.
Geri, elég ha körbefényképezed kicsit őket, és elküldöd mailben. Az alapján el tudom dönteni, hogy a töröttebb kell-e, vagy az ép, és ennyivel megkönnyíteném a dolgod, hogy egy véglegest mondok,melyiket hozd
hát ha szükséges akkor feltudok vinni,de inkább egyet,mert hazafele pakolva kéne jönnöm,autócuccokkal.
Ha ezt tudom...pont szombaton döngettem el Balatonedericsre meg vissza
És mikor Pesten jársz, cipeled az idomokat? Mindkét szettet?
Hát balatonfüreden vagyok.Járok Pesten ,pl a héten is ugynézki.
Megnézném mindkettőt, élőben. Merre talállak? (sürgősnek nem sürgős, úgyis tavasszal vinném ki csak Kakucsra)
De,triálversenyen voltunk,kb 4éve lehetett,vagy akörül
üdv geri, az utsó képed nem itt szegeden készült?
nézd meg az én motorom idomszettjét.azvolna eladó,vagy van még 1 szakadtacska,végülis attol függ mennyit szánsz a projektre.ezt ami a motoromon van(pici sérülés van rajta) 30ért odaadom.a másikat végülis olcsóbban,de ezt érdemesebb venned,nemkell fényezni,csak felkell tenni.
Hi,
Foglalóm van rajta.....
Hi,
Foglalóm van rajta...
A kérdés az volt, megvetted e a motorkerékpárt? A hozzászólásokból leszűrtem, hogy még nem.
Előtte is lehet vmi összeröffenést szervezni csak olyan placcot kell nézni ami mindenkinek nagyjából ugyanannyira van mivel eléggé szétszortan vagyunk