Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

197kg a száraz tömege!? Hűha nem gondoltam volna. Egy 93-as körüli 900rr-nek 184kg a száraza. Ebbe a gépbe jó sok mindent tettek, vagy nemtom mitől ilyen nehéz. Az már bizti, hogy zzr400-at nem fogok venni, nem igazán az én méretem
Hátul 160/60 van, végre 190körül mentem, de asszem ott letilt, amugy 5ben megy 170-180körül-asszem, mostanában nem hajtottam meg nagyon. Általában 150el szoktam menni egyenesekben, gyorsabban nem merek ez tökéletes utazó . 1sebesség:60, 2. 120, aztán a többi, de jobban élvezem ha nyugodtan gurulok egyet, és csak ritkán állatkodom . Méretre nagy, de leginkább az idomok miatt, 197kg szárazon, amivel én 65kilóval elboldogulok, a garázsba pl egy bukkanón kell áttolni, egy normál ajtó méretű nyíláson. Menet közben nincs vele probléma. A hangja imádnivaló
hát azért sajnos mert ha 16 évesen leteszem a 1 et idén rakhattam volna korlátlan a-t aztán valószinű beleugrottam volna egy 1000 gsx-r be:)
még én is elmotoroznék egy 400assal... öcsinek is volt ezrese, nekem 750esem, és megmondhatom hogy itt a városba a 250es odabasz mindent. a 400as még határeset lenne, és az már megy is.
Sziasztok, meg mindig van 240-es oram elado, aki esetleg mar unja a 180-as tiltast...meg 280-as is, ha valaki vicceskedni akarna :)))


meg egypar aprosag, kinek mi kell a ZXR-ehez...(felni, idomok, tank, stb)
Hátul hanyas méretű gumi van a mocidon? A képeiden olyan hatalmasnak látszik, nagyon állat. A kipuffod is frankó nagyon. Mennyit megy egy ilyen zzr400 végre?
"de sajna még a jövő szezont vele kell lenyomnom" miért sajna? Egy nagyon fasza fiatal gép van alattad, örülj hogy ilyen jó mocid lett és ne azt forgasd a fejedben, hogy már el is adnád ha lenne nagy A-s jogsid. Én tuti meghagynám még vagy 3 szezonra Nekem inkább olyan kellene majd ami nem 25kw mert nagy A-s jogsim van és csak a korlátozás miatt nem szeretnék többet adni érte
Nekem ugyan ZZR van, de szintén 25kw-os papirokkal lövésem sincs mennyit érhet, főleg hogy most ráköltöttem rengeteg pénzt, pont nálam jött ki a nagy felujitás: telószimeringek cseréje, fékbetétek, fékfojadék vezérműlánc csere ~30, hajtáslánc és fogaskerekek cseréje: 35, hengerfej felujitás, szelephézag, plusz ez-az~150, és még hátravan a gumik cseréje~50 road attack. Tavasszal meg egy festés, mert tárolás közben kapott pár karcot, horzsolást. Az biztos ha én el akarnám adni, és valaki jönne h mennyit engedsz a feléből, annak a hátán füstölném le a gumit
az én vasam is ilyen állapotban van ennyi km errel de én 700 alatt oda nem adom mert vagy 200 000 rel többe tér hogy 25 kwos a forgalmija:P:) szép vas

hát szkráccs szivesen eladnám akár neked is a zixeert ugyis tőled akartam először a 250 est megvenni de sajna még a jövő szezont vele kell lenyomnom de kb 1 év múlva eladó lessz
CsontiKawa! honnan szerváltál olyan nyitott dobot a vasra?
hello, engem érdekelne
Sziasztok!
Eladó a Kawasaki ZXR 400-asom. A következő linkre kattintva találtok róla bővebb információt: http://www.hasznaltauto.hu/2331924_kawasaki_zxr_1994
H
De gyönyörű a zxr-ed Mikor vetted és mennyiért?
Nagggyon paraszt
Jön valaki ma csapatni Zirc felé?
hujaj háááááát nemtom bikepicsről van a kép zxr 400 lenne elviekbe, leg azon a részen volt bent , innen jött az ötlet szerintem innen ránézésre nemrosz. zx9r faridom+fejidom
vanbenne valami de ezcsak felmerült
rendben, küldtem választ
ZXR-400 tank ~ 45cm szeles, az eredeti ulesidom ~38cm szeles, a ZX9R ulesidom meg 43cm szeles... haaaat...
elkuldtem a kepet arrol a denkirol, amim van...
Az, hogy először vedd meg a ZXR400-at
szerintem ormotlan lesz. lehet hogy az ulesidom szelesebb lesz, mint a tank...mindjart ki is megyek lemerem, mindketto van a polcon...
A 9R sokkal testesebb mint a ZXR400
nektek mi a véleményetek arról hogy zx9r faridomot a zxr400ra?
SÜRGŐSEN ELADÓ KAWASAKI ZXR750!Évjárat:'93,műszaki:2010.08-ig.CSERE NEM ÉRDEKEL!Ára:550.000ft.Tel:06-30/631-6638
Van valakinek 95ös ZXRhez generátorfedele eladó? Ha van akkor mennyi? Az enyém hegesztés után megint elrepedt szal lehet kéne egy normális...