Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen tudom hogy az 91-es, csak bamba voltam és a linket nem szúrtam be Bocsi! http://www.hasznaltauto.hu/1229960_kawasaki_zxr400_1994 ez a 94-es, telószimeringes 600E-ért hirdeti de azt mondta 500E-ért ideadná
Ez nem 94-es 91-es van oda írva!de valóban megvan hozzá a japcsi lámpa
a kocka lámpások azok svájci modellek de oda van irva hogy megvan neki a japcsi lámpa is azt gondolom nem tart soká kicserélni az meg hogy mikori sztem az teljesen lényegtelen az a lényeg hogy szépen járjon, jol meg legyen csinálva most veszel egy 98-ast ami csörög-zörög 1000 dolgot kell cserélni ami szétszedéskor derül ki vagy egy pöpecül megcsinált 92-est amivel elmész még 30-40 000 km-t és az áruk is különbözik.
Én ezen vacilálok most nagyon. Beszéltem a tulajjal és azt mondta, hogy 500E-ért ideadná, annyi a baja hogy a bal első teló szimeringes. Meg kár hogy 94-es. Minimum 95-öst szeretnék venni
Ezt már én is rengetegszer néztem, csak az a kocka lámpa ááá! Meg elég öreg, bár az tény, hogy jó állapotban van.
Helo srácok

van a neten egy eladó zxr 400 ami 399000FTés azt mondta a csávó hogy plusz egy százas lenne a regadó meg a névreírás szal 500000-ba jönne ki!40000km azt mondta h jó állapotban van és az lenne a kérdésem hogy szerintetek megérné e megvenni?http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
Helló srácok tudna vlk képet felrakni a karburátor szinkronizácios csatlakozójáról,hogy hol található ? a bütyök
Na orulok, hogy hasznalhato, es hogy megoldodott a gondod.

csak konyorgom, ha irtok, akkor valamelyik hozzaszolasomnal a "valasz erre" gombbal tegyetek, mert kulonben abszolute nem biztos hogy eszreveszem, hogy nekem szol.. ez is csak veletlenul volt..
140-nél kb mennyit pörög a zxr?
jaja ebben benne volt 2.negyed éves...
Abban már bennevan az 1éves biztositás dija is? Vagy fél vagy negyed?
vagy kerek 40 volt nekem vagy kerek 50 ezer...
ja és mennyi fáj egy zxr 400 nak az átírása?
dnorzx köszi a generátorfedelet, megjött, feltettem, nem ereszt és nem is csúnya, képek alapján rosszabbra számítottam. Remélem most szívtam utoljára az előző tulaj miatt.
egy 400-as zxr-nek 140 km\h körül mekkor a fordulata 8000 körül?
A bontatlan csomagolású szelepfedéltömítésemet 8-ért odaadom, ha érdekel.
Geri! Most értem haza, ha gondolod gyere át. Telszám az adatlapomon
Tavasz tájt úgy március körül lesz itt valakinek eladó kawa zxr 400-asa?ha igen akkor rövid leírást róla!
előre köszi
Reményeim szerint mennék a szentkirályi reptérre balesetmegelőzési napra, rem lesz is belőle valami, és utána hazafelé átugranék, levezetés gyanánt. Nekem mindegy, amugy most is itthon leszek egész nap
okés,akkor majd irj mielött indulnál,vagy átugrok fiftyvel,nemtávolság
halo Geri! Elfelejtettem a kipufogó tömítőgyűrűket, mostanában odaadom ha kell még. Holnap előreláthatólag motorozom, ha nincs nagyon retek idő, füredre áttudom vinni délután.
változó,ha átugrik a vezérműlánc
Miért a zxr400 nem változó szelepvezérlésű? Én azt gondoltam
Helyes a bandit meg úgy tudom hogy változó szelepvezérlésű ami bonyolítja a dolgot,amugy meg a 400-as zxr-t nagyon sokan lebecsülik tulságosan is de mikor a laikusoknak meg az olyan mocisoknak akiknek fingjuk nincs ezekről a gépekről csak az 1000-es gsxr mondom hogy 4ikbe 180 akkor szoktak nézni meg pl városban nincs ellenfele
Hát én akkor is inkább a kawanál maradok már azért se bandit mert alföldi gyerek vagyok és erre nem ok a hegy Tetszenek a nakedok is de én mindig is gyorsasági fun voltam!kb 8 éve egyik ismerősöm vett egy 750-es zxr-t még gyerek voltam és akkor annyira megtetszett hogy akkor eldöntöttem hogy kawat vettem és ez bennem is maradt ez a szeretet !és azért veszek 400-ast mert még nem nagyon volt közöm nagymotorhoz!szóval imádok motorozni!egy tuning sr-el nyomom most de tavasszal váltok!