Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt is van vmi titán dob hozzá, ami zsír új, csak kicsit borsos az ára...
http://cgi.ebay.de/MARVING-Aus...|39%3A1|66%3A2
|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14#ebayphotohostin
g
Remus bácsi gyártott komplett rendszert leömlővel együtt...
Egyszer láttam is ebayen. A dob nem is volt olyan veszett drága. Kb 50-be kínálták.
Van olyan kipuff márka amely gyárt vagy gyártott valaha komplett rendszert zxr400-ra?
A képeken sehol... A szinkronóra csatlakozói a szívócsonkokon vannak
Helló ezen a képen be tudja vlk jelőlni hol van a szinkronizációs csatlakozás?
vanbenne valami. aprítanék egy hónapig is egy szép kis zxr-ért nade téma lezárva
Hanyas évjáratú?
Ha mindenki igy all hozza, akkor a te gyereked, amikor abba a suliba fog jarni, akkor mar femhordoban fogjak egetni a parkettat meg az ujsagokat, hogy ne fagyjanak meg telen, meg mindenki a terem kozepere sz@rik...?

szegyen ez annak, akik oda jarnak es ezt csinaljak, es azoknak is, akik hagyjak.
az ilyen igenytelen allatoknak nem iskola kell, hanem csakany, aztan menjenek kovet apritani.
Sziasztok ha valaki keres jo állapotu zxr400-t rendezett papirokkal gyári fényezéssel, nem agyonvágva az nálam talál egyett. Meghirdetve még nincs adatlapomon van kép. Iá. 700e. email: hebele@freemail.hu 38000 van benne 2ezer van a láncban olyan 500km a fékbetétekben perem nélküli féktárcsák 2e km-es gumik (mint az ujjak). Ha valakit érdekel dobjon egy mialt.
Ingyenes
Jövhét vasárnap Gyere ha tudsz..
hiddel itt megse kottyan már semmi. másik suliba nemcsináltam de it aztis leszraják ha felgyujtod a függönyt.
azótaeza lyuk már akkora mint 3-4 monitor, holnap lekapom neked
Gratulalok, sok esz kellett hozza... remelem, van annyi gerinc benned, hogy holnap letakaritod
...ha otthon firkalnad ossze a nappali falat, edesapad mit szolna hozza, lehet hogy kiosztana par nyaklevest...?
Bazdmeg, szegény pad Na látod mondtam én hogy nem 900RR hanem zxr400 powa
sulis dolgok, mimás járhatott az eszemben
Eladó:Kawasaki ZXR750 friss műszakival + egy sisak és bőrruha 550.000ft.06-30/631-66-38
aha,én lehet megyek.
És...úgy mikó?
Innen jön valaki Zx-kupára?
Kikell venni a kockát,fejidomtartorol 2 vasat levágsz,meg a fejidomból kiszeded azt az átalakitot.
ennyi,a varázslat!nekem is olyn volt az elsőm!ittvan a kicsim még anno
Viszont én akkor azt hiszem elmegyek megnézni vagyis meg is venni, mert van rá zsém is. A lámpa dolog hogyan műxik? A fejidomot is kell hozzá cserélni, vagy csak kicsavarom a kockát és bele a japó?
akkor meg hovatépjem a szám,már neharagudj.
Na láttad a mocit tényleg?és valóban jó börben van?mit tudsz róla motorja esetleg kasztni?lánc stb!de az az igazság hogy nem nagyon akarnám most megvenni hanem január körül ha akkor meg lesz még akkor hajrá!de ebben közre játszik hogy még nincs meg az egész zsé se!
Én csak ajánlani tudom azt a motort.én már láttam.
Ahhoz a motorhoz van ÚJLÁMPA is!.én láttam személyesen,kurvajó az a motor.fémfékcső,gecijó csö van rajta,nagyonszép állapotban van.
Én a helyetekben számolnék azzal a motorral,titudjátok.Attól a sráctól vettem az első versenykawám is,országos cimborám,lehet benne bizni.
Ha jó kawát akartok,elmentek,és megveszitek.hazaviszed,teszel bele egy uj vezláncot,4 gyewrtyát,egy uj olajszettet és kimehetsz vele a világból is.
ezeket csak azért mondom mert sokan csak használjéátok a motort,és nemjut eszetekbe h vásárlásnál ezt azért illik beletenni.én minsdig igy kezdem.