Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát sztem 100-150nel kevesebbet, mint rendesen. Szal én nem sokkal mennék 350 fölé. Esetleg 400k, de az már nagyon a teteje.
Üdv, szerintetek egy 1990-es ZX4R kiváló állapotban, papírok nélkül mennyit ér?
én benne lennék üzletbe barátnőmnek ugyis kell valami kisebb moci elcseréljük meg persze ráfizetsz 500 at ugy kb reális és akkor veszek magamnak egy nem 25 kw os 400 ast:D
Na ezaz, én is ezen agyalok, hogy ki az a komplett idióta aki 400-asról leülne kisebb gépre
A használtautón fél milla a legolcsóbb ZXR400.
Ki az a marha aki 400-ról kisebbre akar váltani? Csak kérdezem. Valaki ismer olyan embert aki rájött, hogy sok neki a 400-as? Vagy az orbitális fogyasztása visz rá valakit, hogy 125ccm 2T-re váltson?
6éve adok veszek motorokat barátom,lehet nemkéne elmagyaráznod merre hány méter.Kevés balek van Magyarországon,de kívánom neked botolj bele egybe akkor talán kiszálsz abból a motorból valahogy,"barátom"
hát barátom akkor nézd meg a hirdetéseket mennyiért dobják meg gyere el és nézd meg milyen állapotba van a motorom utána elhinnéd hogy ér annyit
nem akarlak megsérteni de nem ér a motorod 300ezer forintot,főleg úgy nem,hogy adjanak érte egy 400as motort.szerintem értékben elégnagy eltérés van.
most miért ne lehet valakinek lenne egy zxr 400-as motorja és lehet 300ezer körül adná vagy mondjuk kisebbet akar venni akkor meg velem cserélhetne mert az enyém ér kb 300-330ezret
nagyonkomoly üzlet lenne
Sziasztok!
S-es méretű Kawasaki bőrkabát!
10000Ff
tényleg neharagudj,de te ezt komolyan is gondolod?
helló
valakinek lenne cserére egy zxr 400-as motorja? egy aprilia af1 sport pro-t adnék érte 2010-ig müszakival nagyon jó állapotban semmi gondja baja nincs
vki most nem nézte a cool tv-t ? cobra11ben egy zxr400al volt az üldözéses jelenet
Hi

Janou84 is velem lesz igen, és igaza van saját lábán jön.. remélem
Na azért mondom
Nem trélerre... Saját lábán...
Jujj ne is mond, a múlt hét kÍn szenvedés volt, már azt hittem péntek körül hogy ellopták a vasárnapot és sose lesz meg a mocc
Hi

Köszi, én is remélem hogy összejön már aludni is nehéz , de így szokott ez lenni ilyenkor
Jaaaaaaaaaaa ok . Emléxem én, csak azt hittem hogy találtál valami mást. Akkor egy nagy kalappal neked a mocihoz, remélem összejön Imádni fogod ha a tied lesz
Hi

szkráccs mi az hogy nem tudod , Te küldted nekem a linket,
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
itt az van Ő, ha valaki elviszi előttem megölöm
Hétvégén nézem meg és ha frankó akkor már dobom is a trélerre !

Hi
A bukógomba szerintem metamidból van, a dolomit kicsit más
Szerintem sem kell félni robogó után a 400tól, a súlya tekintélyes lesz, meg oda lehet neki húzni. Én 50ccm-es endurórol ültem át, igaz előtte letettem a jogsit 250es Honda VFR-el. Ereje az van, én még mindig nem használom ki, pedig már több mint egy éve megvan, igaz lehet mert szeretek elröfögni vele, nem nyélen forgatni-6.ban nyugodtan leengedtem a fordulatot annyira hogy 30al mentem, és onnan még visszaváltás, kuplungolás nélkül megindult, ugyan nem rakétaszerüen .
Ha esetleg valakit zavar, hogy egy betű különbség van (ZXR-ZZR) akkor szóljon aztán nem pofázok bele a dolgotokba