Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló ezzel a cimmel fölvettelek: kawasaki.z.xr400@hotmail.com
Vagy a másikkal vegyelek föl?
Szia Szkráccs!Majd ha lesz időd légyszíves vegyél fel msn-re beszélni szeretnék veled.szia
josee tudsz küldeni a zxr-edről msnen képeket?
Értem.Köszi az információkat, igyekszem jó alaposan átnézni a mocit amit majd veszek
Már egyszer leírtam ezen a fórumon hogy mit hol érdemes megvenni, ha van rá időd, meg akarod akkor olvass vissza jó sokat kell, az biztos. Amúgy mindent meg lehet kapni kb hozzá, és a tiltást is ki lehet iktatni. Amúgy legrosszabb esetben van amit meg kell rendelni Kawa márkaboltban, mert nincs utángyártott pl, vagy nem éri meg.
De legyen utángyártott, vagy nem kb szerintem ugyanolyan alkatrész kell bele, csak a gyártási éven múlik igazából, hogy mi kell bele, meg hogy H vagy L modell. Szal mindent kapsz hozzá a legapróbb csavarig. Az utángyártott cuccok is teljesen jók, ha frankó cég gyártja őket ami máshova is beszállító. Meg pl amelyik márkákat látod a motorsportban azok általában nem véletlen vannak ott
A motorvásárláshoz meg: alaposan nézd meg amit megveszel, km alapján is figyelj oda hogy reálisan vannak e kopva a dolgok, hallgasd meg a motort, zörög- e csörög- e, füstöl e hidegen, nem hidegen. Kipróbálásnál is mindenre figyelj oda, hogy fut a motor, milyen a futómű, fékek milyenek, sebességeket lehet e normálisan váltani, kidobálja e őket. Láncot is nézd meg hogy mennyire van kész, mert egy láncszett 30 ezer. Ha ezeket megnézted aszerint alkudj. Sok sikert a vásárláshoz, amúgy érdemes még most ősszel beújítani a vasat, mert tavasszal jócskán felmennek az árak.
S mennyire jók ezek az utángyártott alkatrészek? Eddig milyen alkatrészeket kellett beszerezned a kawához?
Fiúk!A www.biker-world.hu oldalon nézzetek szét,ott vannak után gyártott cuccok.
Szia Szkráccs˘!Én az interneten mindenhez hozzájutottam ami kellett a motorhoz.Nem nehéz beszerezni csak tudni kell hol keresni. Bevallom ha után gyártottat szeretnél nem olcsó mulatság.Itt a sportmotoron is sok mindent be tudsz szerezni. szia
ez engemisérdekelne
Mert amelyik nem belpiacos, ahoz van utángyártott cumó?Vagy mi hogy van nem vágom igazán.Akkor csak annyin alapszik a különbség hogy a belpiacos tilt 190-nél, a mésik pedig nem?Azért kérdem mert viszik el a motorom a napokban és vennék hamarosan egy 400-ast.És szeretnék világosan látni,hogy milyet is vegyek és miért
zenefüleimnek
Nem igazán, mivel nagy valószínűséggel belpiacost veszel, csak elvétve van egy két nem belpiacos darab. Amúgy ugyanannyiba kerül az alkatrész. Nincs különbség tapasztalataim szerint. Ha vmi gyárit kell venni, az kapásból 5-10 ezer forint.
Alkatrész árak szempontjából számit, hogy Belpiacos vagy Nem belpiacos zxr400-at veszek?
többször néztemmár a zxr-ed:) látászimvan gazdája nagyon pöpec kis gép, msned van? feltudsz venni? persze ha nemgond vagy valami

mr.yamaha@windowslive.com
Hehe én is igy vagyok ezzel, beindúlok ezektől a mociktól. Ha minden igaz hétfőn megveszik a kicsikawámat és akkor lecsapok hamarosan egy zxr400-ra.
kszönöm az infókat végignéztem az adatlapotokat, hát akinek vt fent a zxrről kép azthitem magamhoz nyúlok
Mr jamaha.
Aszonykám 3éve nyuza elég keményen a gépet,most van bene 46ezer,3év allat olaj és fék betét ennyi,ehez hozá tartozik még az is,hogy énis gyepálltam keményen az elsö évbe amig nem volt saját verdám.
fogyasztásra semi pontosat nem tudok neked mondani szerintem5-8literig terjed az étvágy,persze rajtad rajtunk mulik az étvágy.
áááhhojj
Nemtud valaki ZXR 400 hoz vmi ütős kis kipufogórendeszert? vagy csak dobot! Az is elég! ha valaki tud lekötelezne a válaszával!
geri nem akarom josee üzletét javítani de nekem is fekete van sztem képeken látszik és kameráztam nekem jó lett a kép... ha kell rakok be kis videót..
amerának is átkell látnia rajta.az meg lehet már necces lenne.azért az árra kiváncsilennék!akár emailba is ha gondolod.gilera@vipmail.hu
Nem olyan sötét az, átlátni rajta, csak a fényviszonyok miatt ilyen. Amúgyis odaadom jutányos áron, de ha nem hát nem...
Köszönöm májesztro,de nekem ez tul sötét lesz!
csőtök. tudnátok valami infót mondani a zxr 400ról?menyire strapabíró, 40 000kmernél kb hogy állhat a blokk , mennyit fogyaszt alapba+ padlózva megienek, mennyire szervízigényesek,sokatkelle rákölteni?választelőre is köszönöm:)
Fenébe hogy nem lehet szerkeszteni
Na a lényeg kimaradt:
http://www.kepesmotor.hu/idom/...