Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kicsi a világ , átadom
Valahol hirdetve van a kiszemelt gép? Ha igen, linket kérünk!
Hi

Azért írtam mert kíváncsi voltam a nagyok mit mondanak, nem vagyok befolyásolható de ha azt mondják hogy nekem ez sok, akkor megfontolom még így is húzok a 250 felé de ez kihagyhatatlannak tűnik ....

Ui.: üdvözlöm Vigát ..... judos voltam
csak azért kérdem mert ha én venni akarnék vmilyen gépet és olyan kell akkor nem tudna befolyásolni senki a döntésemben
egyébként ha mindenki azt mondta volna hogy ne vegyél 4kilóst robi után akkor nem is vettél volna? vagy csak vélemény érdekelt
Hi

bocs tévedtem 12 LE, elnézést...
Hi

Köszönöm a hozzászólásokat ! Vitka, az számomra pozitív hogy Te is elbírsz vele egy 7 ill. 9 LE-s vas után , bocs ha szemét voltam ! Remélem hétvégén meglesz, de ehhez sok szerencse kell ám ...

Hi
Többnyire egyetértek a korábbi hozzászólásokkal. Mindig a jobb csuklód dönti el, hogy milyen veszélyes a tempó. Robogó után szokni kell az erejét majd, mert az igaz, hogy alacsony fordulaton barátságos és éppen ezért nem kell tőle félni, de azért fordulaton odacsap a lovak közé rendesen. Robogó után a súlya lesz leginkább furcsa, de a méretre és súlyra is a soványabb motorok közé tartozik, úgyhogy a kezelhetőségre nincs panasz, könnyen meg lehet szokni. Én is 3 hét után olyanokat mentem vele, hogy alig hittem el, de nem miattam, hanem a motor miatt. Az elején mondtad, hogy úgysem fogsz nagyon nyargalni, szóval én nem féltelek, légy észnél és akkor nem lehet baj. Idővel majd szokod a gépet, jön a tempó és marhára fogod élvezni. Igaz személy szerint én a szamárlétra híve vagyok, nekem a ZXR a 3. lépcső, de ha te úgy érzed, hogy felelősségteljesen, magadat és másokat nem veszélyeztetve fogsz közlekedni, én áldásomat adom a dologra.
valami jó rendszámtábla tartót nemtudtok a ZXR-re?
hasonló jellegűt
Mint már azt a 250-es fórumon is irtam, vedd meg nyugodtan, szerintem sem lenne nagy/erős. A gázkar pedig természetesen annyira csavarodik amennyire te akarod. Én is csak csinnyán, óvatosan kóstolgatom a mocit, normálisan eltudok vele közlekedni. Pedig elég nagy lépés volt 250-esről, legalábbis nekem
Ezzel a hozzáállással nem lesz baj. Vedd csak meg.
Hi,
Köszi Mitogeri!

Igazad van, mások is ezt mondták, de picit be vagyok szarva , nem az a típus vagyok aki ütközésig húzzná a szarvat, még kocsival is tudom ciki de betartom ahol kell a 40 km/h-t , meg erre a safety-hungaryra is beíratom magam ha meglesz a jogsi, szerintem már benőtt a fejem hozzá, igazából csak a motor teljesítménye rettent vissza kicsit... de motoros barátomék azt mondták ha jó a motor hozd el nem lesz baj...én is ebben reménykedem, de egy kezdőnek ?
Mások hozzászólását is szívesen fogadom
Hozzáállás kérdése.a gázkart te kezeled,ha van önkontrolod akkor oké,de csak te ismered önmagad.nem olyan erős egy 400as hogy hüha,de egy kezdőnek tud meglepetést okozni.mindenképp jó dolog ha az ember kijárja a szamárlétrát,mert csak tanulni lehet belőle,de ugye senki nem szeret sokat motorot adni/venni.De szerintem erre a kérdésre igazán tetudod a választ.Mi így fórumról nemtudhatjuk mennyire van érzéked a dologhoz.lehet hogy egy hót analfabéta vagy akinek nulla érzéke van a motorokhoz,de azis lehet hogy egy hét alatt rájönnél hogy kezeld a motorod ,hogy tudsz vele biztonságosan és élvezetesen motorozni.
Hi

Szerintetek kezdésnek sok a 400-as? Mert tudnak egy jót viszonylag olcsón. Én most csinálom a jogsit és eddig csak robogóztam, mondjuk még azzal sem dőltem fel , Hozz értőktől kérdezném hogy mi a véleményetek

Segítségeteket előre is köszönöm
ja hf303 olaj meg mindenki másra esküszik de sztem tök felesleges a full synth hacsak nem pályázol
így vettem de lesz rá másik ugyanilyen dolomitból van esztergálva jó cucc felfogatás meg ahol a blokk van a hengerfejnél a vázhoz rögzítve (jobb oldalt az levehető kis konzol) ott vannak hosszabb csavarok aztán ennyi
HF303-as olajszűrőkell a zxrbe?
olajból meg castrol Act-evo X-tra 4T?
nabazdki lettvalami bajod?
Na úgy látom Karay hülyesége miatt lefagyott a fúrum

Am zx4r, honnan szermányoltad a bukógombát a gépre? Vagy így vetted? Hová van rögzítve?
Sziasztok! Tegnap találtam az egyik oldalon beépíthető távírányításos rendszert zxr 400-ba, ami olyan hogy reggel felkelsz megnyomod a gombot, erre a motorod kiáll a garázsból és elkezdi melegíteni magát! A drágább verzió olyan is tud hogy elmegy tankolni és hazafele hoz neked cigit, de az csak 95-től újabbiakhoz jó! Ha érdekel valakit, megírom a címet e-mailbe.

Szép napot!
Igen vettem. Olvass be a zxr250 fórumra, ott találsz több infót. Most megyek elteszem magam holnapra. Jó éjt mindenkinek
Vettél egy zx6-ost?!
azt lehet,h azóta gond nélkül motoroznak vele
nem volt benne 7000km se, ameddig ment addig jó volt vele motorzni, de miútán "garanciába" cserélték az órát +155.000ft, mert ugye még ennyit fizetett az óráért, eladtuk!
Hát igen, kikell fogni a jót! És mennyi km-t ment vele Fater?!