Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt van a hirdetés. Az ár nagyon képlékeny. Biztos meg tudunk egyezni Geri. Majd kapsz egy kis kedvezményt a Közsely révén . Amúgy Kecskeméten van helyileg, de postával biztos el tudom küldeni.
merrefele lehet látni? mennyipénzér vesztegeted?
Még mindig van egy vadiúj verseny bubis fekete plexim eladó. Ár mostmár megegyezés szerint. Az aprók között bárki megtalálja.
SÜRGŐSEN ELADÓ A MOTOROM!Kawasaki ZXR750 '93-s évjáratú.Friss műszakival,új gumikkal,új fékbetéttel,új lánc-lánckerékkel,új teló szimeringgel-olajjal.CSERE NEM ÉRDEKEL mert vettem egy ZX9-t.550.000 -t eladnám.
Érdeklődni:06-30/631-6638.
Sziasztok!

Nem tudtok valami olyan helyet, ahol kawa fényezéseket lehet megnézni?
Újra szeretném fényeztetni a motorom.
Sajna az előző tulajdonos nem nagyon foglalkozott vele. Már teljesen rendberaktam, csak a festést kellene megigazíttatni. Valami metál, vagy gyöngyház fényezést szeretnék. De nem akarom, hogy a jó ötlet balul süljön el, és ne legyen jó az összhang.

Most így néz ki. (elég gyenge a kép, telóval fényképeztem annó. Fénye is van, csak a hátsó idomon vannak sérülések, zománc repedések.)

Ha még valaki ehez még egy festőt is tud mondani, akkor teljes lesz a boldogságom.

Köszi mindenkinek: Mizo
ugyanitt 97-es zxr400 pályamotorra alakitva, de teljes utcai cuccaival együtt olasz papirokkal eladó.
Üzembe helyezhetö... 600 000 Ft. Szupersport 400 forumon vannak képek ..
Sziasztok! Ha valakit érdekel zxr400-hoz Dinojet karbi kitt. Én 35ért vettem. 25-ért megválnék töle
A vákumos karbisorhoz való.
Ha gyári szűrő kell, megérdeklődhetem neked, úgyis Balázskának is kell karmantyú a Kawából. Esetleg alternatívaként megkérdezem hátha van hiflo.
Törvény írja elő,hogy egy gyárnak egy adott típushoz biztosítani kell az alkatrészutánpótlást X évig,namost van aki ezzel nem szeret már szórakozni így kiadja alvállakozásba,amit nem veszel észre,mert gyári alkatrészként adják el,na innen szoktak kisülni fasza dolgok. De persze van az az eset is amikor vmilyen cég jobb minőséget biztosít mai technológiával,mint egy 15 éve fejlesztett alkatrész.
Ezt szerelő mondja tapasztalatból hogy a "gyári" tourmax lánc töredékét bírja, mint a D.I.D. Mindenki azt vesz, ami jól esik, csak egy tipp.
ugyemlékszem énsem azt mondtam hogy baja van a gyári vezmü láncnak.én ugyemlékszem aztmondtam,hogy ha már csere,akkor én csak DID-re . fogtam gyárit is a kezembe,meg DID-et is,DID erösitett,én csak azt veszek.ennyi.
Szerintem semmi baja a gyári vezérműláncnak, én is a 15 ezres DID-et néztem, meg a japán MORSE vez mű láncot, de azt mondták hogy mindig a gyári a legjobb, főleg még ha olcsóbb is mint az utángyártott.
Gyári légszűrő 10 ezer péz, ( ha nem sürgős neked, akkor lesz egy eladó K&N légszűrőm használt 10-ért, ami mosható és kb örök élet, használt, de semmi baja és már jobban megéri mint a gyári ), szelepkorong 1000-1400 forint kb, szelepszár szimmering 1000 forint darabonként, láncfeszítő két darabból van, egyik 5950 a másik fele 5000. Nem túl olcsóak, de ha már szét van a blokk kapva, akkor érdemes kicserélni és meghálálja a gépezet, meg nem fog olajat enni, és valszeg neked már sosem kell többet hozzányúlni.
Nekem 45 ezer km volt a mociba és hangja se volt a gyárinak
nem tudja vki mennyibe fáj gyári légszűrő meg szelepkorong db-ja meg esetleg vezlánc feszítő
na pont jó mert most akarok vez láncot cserélni

Geri - nem válaszoltál üzire vagy pesten a héten vagy ugy amugy béármikor mert ha nem akkor postán elküldöm a cuccokat - és hogy ,hol sikerült meghemperegtetni, nagy baja lett?
Gyári vezérműláncot nem érdemes venni, mert az Tourmax, és 20ekm-t bír átlag. D.I.D-et ajánlom, az min 50ekm-t elmegy, ha nem többet.
Van 2db fém fékcsövem, átlátszó gumibevonattal, nikkeles fittingekkel, előre. 9eft
de akkor az a japán is 16 000 ért jó minőségű lehet nem? sztem legalábbis de majd megrendelem ha végre eljut szerelőhöz moci..
8900ért gyári vezlánc van,hamár kicserélitek,szerintem érdemesebb az erősebb,DID-t belerakni,az 12-13e,de ha egyszer már kicseréled...
Próbáld meg a Fodor urat megkérdezni, szerintem biztos elvállalná. Az árban meg megállapodtok vele. Amúgy én 8900-ért vettem a Papp Laciéknál gyári ZXR 400 vezérműláncot anno.
azt biztos nem merné meghajtani sztem mert annyira lakik tőlem hogy hallom amikor beindítja az intrudert:D szóval csak nem tom hátha találnék jobb szerelőt aki ráis ér csinált is már....
Hát a Joszter régen a Rodeo Ride-nál dolgozott a körúton a suzukinál, de már eljött onnan. Amúgy nem tudok konkrétan árat mondani, mert nekem elég sok dolgot megcsinált anno a szerelő, meg a motor is ki lett szedve szal így árat nem tudok rá mondani. Én is hallottam már a Dobi-ról hogy jó szerelő, meg azt is hallottam hogy minden gépet amit megcsinál jó rendesen meghajtja úgy igazán, szal nem tudom...
köszi lehet felhivom... de amugy mennyibe volt ez a szerviz neked csak hogy kb ne huzzanak le engem ...:S nem lenne fain amugy itt lajoson is van egy szerelő kimondott motor szerelő ővele mentem el mocit is venni meg állítólag ország hírű most a suzuki motors -nál dolgozik a körúton Dobi István a neve csa az a baj hogy neki nincs ideje mert ugye dolgozik de amugy jó szerelő de aztmondta kb 3 hét mire vezérműláncot kicseréli mert 1001 dolga van:S
Ő biztos nem csinálja meg, mert nem szerel amúgy motorokat már, és nekem is csak egyszer szívességből csinálta meg. Nekem is megmondta hogy ez az első és az utolsó hogy foglalkozott a motorral. Viszont tudok egy embert, aki pesten szervízel, kérdezz rá, ő biztos meg tudja csinálni szerintem és ért is hozzá.
Fodor László
70/2799853