Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kérnék akkor egy nagy szivességet ....

nem kérdeznéd meg tőle hogy neme megcsinálná megis fizetem meg ha kell akkor decemberben viszem el vagy amikor ráér vagy mondja hogy most vigyem mert nekem is vezéműlánc csere +feszítő karbiszinkron meg szelephézag szóval ami neked tavaly mennyi volt árban neked?
Régen szerelt motort, volt neki már 6 ZXR 400-a, de ezt csak "baráti alapon" vállalta be, szóval másnak nem szerelne, de már nekem se. Amúgy a Fiat-nál szerelő, de nem is kecskeméten, szóval kurvára nincs ilyenekre ideje. Nekem szerencsém volt, hogy megcsinálta a gépet ahogy kell. Meg szelephézagot is állított, karbiszinkron, szal most egy jó darabig nem lesz vele gondom. Csak tavasszal még a fogyasztásán kell állítani. Amúgy kurva nehéz jó szerelőt találni, aki ért is hozzá, és nem akar átbaszni, meg lehúzni.
ki az az egész jó szerelő? akivel a vezérműlánc csinálva volt? mert nekem is ugyis az a bajom:D vagy vállal így motor szerelést eggyáltalán?
De már kellett szereltetni, régen a Gyöngyösi Robihoz jártam vele, de volt egy két negatív tapasztalat, aztán a Joszterhez jártam vele. Egy elég jó szerelővel lett viszont kicsit rendbekapva tavaly ősszel ( vezérműlánc, meg szelepszárszimering, meg láncfeszítő, meg ilyenek ki lettek cserélve, szal azóta semmi gond vele igazából most lesz majd olajcserés )
egyáltalán a kis bizbasz áráról beszéltünk, és nagyságrendileg gondoltam, hogy hasonló, szal ennyi az ára kb. nekeverj, ez fzr.
Ne keverj, ez ZXR 400!
A kialakítása bonyolultabb, mint a rajzon látszik. Nem csak a félkörívek vannak rajta, hanem a tömítés homlokfelületéből kiemelkedő szakaszosan elhelyezkedő különböző magasságú hosszanti "élek" is.
jaa, az nekem is kell, és most nem emléxem de 8 vagymi, és nekem még kedvezményem is van a baronban..
ez a kis tömítés kerül 10 ezer huf ba?
josee te kinél szerelteted kawacsacsid? vagy annyira jó hogy még soha nem kelett?:D
Két műanyag láncfeszítő feszíti a láncot. Ha már szét van kapva a blokk, és láncot cserélsz, akkor ezeket is érdemes kicserélni, és ezek után örök élet...
A service manual-ban (zxr400world) az "Engine Top End" résznél láthatod. Az íves alkatrész az.
Ezt nem rendeltem külön.
de ehez kell egy láncfeszítő is nem?
Hello!

Az évjárat 93'. Igen, a láncot tőlük vettem, a tömítést márkaképviseleten keresztül.
biker world nél rendelted amúgy?
hali figylej csak hanyas is volt a te mocid mert én szivesen megveszem de nem akarom azt hogy a tömítés is rossz lenyen jó a vezérműlánc valószínű hogy jó mert az enyém 97 es azt akkor bemek kawasakiba azt megkérdezem hogy stimmel e a 2 tömítés meg lánc vagy lehet service manualba is benne van
Szia!

Megjött a szelepfedél tömítés is. Made in japan ez is, akárcsak a vezérműlánc.
Amennyiben kell neked és meg tudunk egyezni elküldöm postán.

Üdv
Nagyon jó kis gép az biztos.Nehezen válok meg én is tőle de a zx636 és a zx9r nekem ez a kettő a nagy álom.
A végsebességem nekem a 180 volt de bírja a 200-at.
Ha törik,ha szakad ha öregnénik esnek rám az égből,félévenbelül akkor is szertteszek egy zxr400-asra.Nekem kell egy ilyen csodaparipa
Nah igen a 636 az valami Istengép Egyébként mennyit mentél eddig végsebességre a zxr-el?
Szia!240-ig van órázva.Nehéz megválnom tőle de jobb lenne egy nagyobb.Jövőhónapba szeretnék kimenni börzére a Németekhez és behozni egy zx636-at vagy egy zx9r.
Hát eladhatnám neked, de annyi pénzed úgysincs rá...
Amúgy komolyra fordítva a szót: most még nem eladó szerintem egy darabig nem is lesz, mivel kurva jó a gépezet, tavasszal fogom padon beállítatni a karbit, meg k&n meg kipufogót ( meg hogy teljesen fasza legyen ), amúgy meg az a helyzet hogy nem találnék még egy ilyet. Vehetnék mást, de biztos nem tudnám fenntartani, meg többet kajázna, így is elég sok a biztosítás is, nemhogy még egy nagyobb vasra. Igazából nem eladó, de ha majd egy két éven belül érdekelne ( amit kétlek ;) , akkor szólni fogok neked elsőként )...
Ez hihetetlen.Pont tegnap nézegettem a használtauto.hu-n a zxr400-asokat és láttam egy eladót hölgy tulajdonostól.Egyből te jutottál eszembe.Vajon te nem szándékozol-e eladni Engem érdekelne csak mig nem veszik meg a 250-esem addig nemtudok lépni. Egyébként ez meddig órázott tipus?
Sziasztok!Eladó egy kawasaki zxr400 1994 évjáratú motor. Motorikusan egyben van nagyon csak csúszás nyom van az oldalán. Női tulajdonostól eladó kategória váltás miatt. Irányár : 550000 Ft. Érdeklődni: 06704218421.