Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi az infót.Legalább mostmár tudom hogy kihez forduljak majd festés ügyben
Ha jól emlékszem 40-45 + anyag volt!Tehát olyan 65-70 ezer! Attól függ hogy matricázott vagy festett felirattal kell!
Szia!

A vezérműlánc 16.690 Ft volt.
A szelepfedéltömítés még nem érkezett meg, de 10.000 körül lesz.
A kettőt együtt 20.000 Ft-ért odaadnám
Mennyibe kerül egy ilyen festés cak-pakk?
szekip engem érdekel lehet a cumó mert énis csere elött állok mennyi lóvéért vetted /adnád?
Ilyen színűvel még nem találkoztam se előtte se utána. Ez tetszett a legjobban.
Ilyen volt az eredeti is! Csak az matricázott volt!
Szép színe volt, sokan megnézték. Nagyon vigyáztam rá.
Én fújtam! Varga Zoli volt a tulaj ha jól emlékszem!
De, ott vettem.
Hali! A ZXR-t nem Bokodon vetted!?
Van zsír új vezérműláncom ZXR 400-hoz (Made in Japan) .Egy szelepfedél tömítés is érkezik hozzá a jövő héten. Érdekel valakit?
93 -as évjáratú Kawámhoz rendeltem, de hűtlen lettem, eladtam és vettem egy Suzuki GSXR-750-et .
tudja valaki hogy, ha van egy forgalomból végleg kivont zxr400asom akkor ha azt újra be akarom iratni forgalomba, milyen költségekkel kell számolnom?
Köszönöm
Alkalomadtán erre is sort kerítünk bár én még mindig a gyújtásra gondolok...
Ha nem válik be akkor jön a mosás
flame sztem dugulás lehet esetleg akár hütő akár hűtő rendszer asszem trisóval meg magasnyomásúval tisztítottunk máskor hűtőt....
Köszönöm szépen !
Mindenképp megpróbálom. Ha lenne valakinek még ötlete a melegedéssel kapcsolatban akkor azt szívesen fogadnám.
1-2-4-3
Sziasztok !
Egy kéréssel fordulnék hozzátok.
1990-es zx4r-em van aminek a motorja megegyezik az 1991-es zxr 400 blokkjával. Ha valakinek közületek ilyen mocija lenne akkor légyszi írja le nekem a gyújtási sorrendet mert szerintem az enyém rossz. Köszönöm :)
Illetve ha valaki találkozott már azzal a problémával hogy indokolatlanul felforr a víz akkor arra is kérnék ötleteket hogy mitől lehet. (termosztát már kiszedve, vízpumpa jó, nem hengerfejes, ventilátor megy, rendszer nem levegős, hűtő zárósapka kicserélve, rendszer nem levegős)
Mégegyszer köszönöm.
Marcada
Sziasztok

Légyszi segítsetek
Tavaszra tervezek egy moci vásárlást ti mit javasoltok 250-es vagy 400-as ZXR-t?
Rólam annyit h van rengeteg kicsit kopott robogós ill. egy kevés 125-ös 2T tapasztalatom, ja és sok önuralmam.

Köszi
üdv.:zoli
köszönöm széppen:)

Raki:igen szept 18 Pancsiring arra mindenképp szeretnék menni,az phoenix nyiltnap,+kawasaki kupa !az még nagyon tervbe van+ az utsó verseny Hringen
Egyébként ne szerénykedj! Ha tőbbet mehetnél a pályán már rég meglenne a 2,05
Geri akkor most pannoniaringre még akarsz menni? Mi is lessz fönix kupa? Milyen kategoriák indulnak?
Gratulálok!
a Király az ott kezdődik hogyha 05el kezdődik a köridő! én max hercegnő vagyok! de haladok!
GERI a KIRÁLY!