Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudtad hogy fényképezni fogok és eltoltad mert szégyelted hogy sárga!
Arra gondolsz ami ott elöl van egymaga? Ráadásul még a sztár is a képen van
énis 5 ig dolgozok lajosmizsén te hol dolgozol? holnap nem hiszem hogy megyek majd szombaton vasárnap meg esetleg péntek délután
Helló.
Gyere már Holnap Vacsra a motoros találkozóra Én Yamaha Fzr el megyek(fekete)
5 ig dolgozok Lajosmizsén és 6 körül már kint leszek!
Gyertek ám!
kis tuning te meg mit állsza vigadó presszó elött délután 5 kor:D
amugy ha valakinek kell,van mèg versenyidomom,olcsò slickem,verseny làbtartok,aprosàgok,fuvokaszettek,keressetek nyugodtan
A legerösebb gèp ottvan a kèpeken!a tiedtöl beszart volna a fènyképezö,ugyhogy kimaradt:)
az én motoromat lelopták a képekről vagy mi?:D
a ruhám pedig ott van... direkt kitoltátok neh a legerősebb zxr is rajta legyen:)
nekem meg 20-30perc mehetünk majd motorozni
nem sült be hanem kevés a kompresszióm :S aztán generál .... ha minden jól megy pénteken már járatom
nekem 6 perc volt mikor bnőm balesete volt malom mögött....

amúgy jah énis akarok csapatni eggyet... hétvégén vacsra tuti megyek... holnap megyek sógorkámmal mocit venni neki.... ő is jön lehet... ezt szeretnénk megnézni.... kmx 125
Na most ha kocsiba ültél akkor miért köszöntem volna?


De amúgy ha motorral lettél volna biztos köszönök
Amúgy besült az Aprilia?
Ha kész lesz mehetünk motorozni jah. Majd a kékfeketedtvel is akarok menni, mert úgyis ő is közel lakik hozzám. Lajos az kb nekem 7-10 perc...
nem húztad neki de az még nem is lényeg ... de basztál köszöni is xD
amúgy ha kész az RS menni kéne motorozni, nem ?
ÚGYVAN!



Jó hangja van a gépnek?
Josee tegnap láttalak csak kocsival voltam kecsón. 13:06kor jöttél ott a katona giminél a belső sávban. fekete-fehér kabátban
Szia megjött az idom csak a számlaszámod elkeveredett valahol légyszi küld el emailben !
Késő, már okoskodsz XD. Egyébként 37ezer van benne.
Hallod Kalács kedden úgy is jösz, mert megyünk túrázni akkor megmutathatod. Karay gépében 31 ezer kilóméter van és úgy hallottam, hogy harmincezer után érdemes vezérműláncot és feszítőt is cserélni. Ugyanaz mint a láncszettnél, lánckerekeket és láncot egyszerre, hogy a régi ne bassza el az újat. Szal mivel te is most cseréltél feszítőt, sztem gondold meg a láncot is, de nem okoskodni akarok. Kedden találkozunk, a részleteket még megbeszéljük! Kéne még egy kicsit faragni a majrécsíkból
Karay!
Az enyémnek is pontosan ugyan ez a baja.
A láncfeszítő csinálja.
De én már tudom hogy kell megcsinálni(kb. 5perc---a 250es en)
Hivj fel és elmegyek vmikor megmutatom.
Nos, Ringes videók 'rilódid' :

Első rész, Második rész és a Harmadik rész !

Ez már a teljes anyag, középső csoport, I-II. futam végig!
Pont rajtvagyok! Köszi hogy eljöttél! Igy már tényleg feledhetetlen lessz az első pályázásom a H.ringen!
Az első fele fent van már a sportmocin, a videóim között! Hamarosan jön a folytatás...
jaja hazaértünk és nagyon hálás vagyok hogy kisegítettél amint lesz alkatrészem visszajuttatom a tieidet még egyszer nagyon kösz
Pár kép a Lime Partyról!