Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt látom/olvasom, mindig molyolsz valamit Az előzö motoromat én többet szereltem mint amennyit mentem vele, volt hogy unalmamban szétkaptam rajt ezt-azt, bár az egy levegős 50ccm enduro volt, Kawának nem állnék neki komolyabban, csak idomok, meg egykis ez-az
Sztem vidd el egy szerelőhöz, lehetőleg olyanhoz aki Kawasakival foglalkozik, és majd megmondja, főleg ha te is olyan vagy hogy minden hangra felfigyelsz mi okozhatja/mi baja van
Én már tanultam belőle az elején! Én szóltam!
Egy hasznos tanács pályázáshoz! NE sajnáljátok a pénzt egy pár pályagumira mert akit ismerek és utcai gumival ment fel és persze húzta is neki eddig mindenki elcsúszott beleértve engem is !
Az fasza ! Hogy tudnám megnézni? Kitudnád irni CD-re? Mert akkor kellene 1 példány ha nem okoz gondot feladni postán!
A LEGJOBB volt mindenki sajnálhatja aki nem jött el!
Sziasztok!
a vezérműlánc hibájának mik a jelei? nekem alapból van egy kis zaja, mint minden kawának, de 4500 és 5500-as fordulat között elkezd jobban csörögni. többi forulaton nem csinál ilyet, és ezt hidege, melegen produkálja. valami ötlet?
az tulzás hogy használom de én vagyok a forum szive az biztos:D
Baszki látom Te aztán használod a mocit mindig történik valami
van valakinek bal első indexburája? ez a kocka féle akinek van szoljon mert sikeresen összetörtem..:S
nah felis dobtam dnor tól vett motyót végeredmény.....

egy égőt kelett vennem a rendszámvilágításba meg két pici sarut mivel előző tulaj elvágta a müanyag csatit azt igy oldottam meg...
Na meséljetek milyen volt a Kawa nap?
Üdv.
Beszéljünk majd meg egy jó mocizást.
(T.falvai vagyok Én is)
Speed-el szoktam motorozni.
Na adatlapodon van vmi msn... szal gondolom igen. Szal akkor megadnád, ha ide nem is akarod leirni akkor jöhet ide: barcelona.89@freemail.hu
A középső ( 2-es ) csoportban mentél ?

Mert akkor van videóm rólad !
Én meg Tfalvai 10 km re Valamikor összefuthatnánk kiváncsi vagyok a motorodra, na meg mehetnénk egy kört, bár ahogy irtad vacson elvileg biztos látlak MSN-ed van ?
lajosmizsei vagyok..

ittvan vacstól kb 20km
na csak megpróbáltál nagyongyorsan menni
Épségben hazaértetek?
28.-31. vagyis a jövőhétvége Am te hova valosi vagy ?
sziasztok huh 5 nap után végre itthon ideje volt már nyaralni eggyet horvátba..:P

mentem olyan szerpentinen autoval már sajnáltam hogy nema ninjával indultam:(:(:( de kár lett volna duplán benyázni mert 4 en mentünk de majd legközelebb szerzünk zixer mellé másik vasat azt ugy a lényeg hogy dnor tól megvana hátsó lámpa meg rendszámvill holnap feldobom azt kihajtom a lovakat a garázsból.....
ha valakinek kell hátsó lámpám kicsit matt 2500 ért viheti

mikor lessz vacson a találkozó ma voltam arra és nem láttam kitáblázva oda tuti megyek...
Igazad van,énse azt fogom próbálni,pár helyen szeretnék már javítani
jólérezzük magunkat azalényeg a többi levan szarva
Jó azért én nem próbálopk meg 2:09-es időt menni
MEnnyi szelep lesz ott :D
na holnap zxr400 találkozó a ringen:D
legyünk má majd egykupacon azt mutassuk meg a nagyköbcentis huszároknak mit tudnak a vasak
énénén... meg még ha jól tudom rajtam kívül legalább 3 400as zxr:)