Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na-Na !
1 v 1 lett!
Közérdekű közlemény Mikkával kapcsolatban: Az se igaz amit kérdez! Pontositok: 2-öt mentünk és 1-1 lett és igen én 2 személlyel voltam tehát +50 kg ült mögöttem na meg ami szelet fogott.
Végre meg tört a Jég lenyomtam a Zxr-t gyorsulásra meg be se bírt hozni kb 400 métert mentünk és le volt maradva végig.
odahúztam 1-2 szabályzásig(18000) és 3-4-5-6.
Csak nincs nagy különbség a Kawa és a Yamaha között!
a kg ok pont egyező volt mert a csajával ment aki 45kg.
LENYOMTALAK GYüresz!köcci a piát.
Hát végre általában 210-230 ( az enyém papíron 222.8-at tud végre ), már ha nincs benne a 190-es fojtás, ami elektronikusan leszabályozza a motort 190-nél. Gyorsulása 4.4 sec százra. ( gyári adat szerint ). Fogyasztása ha nagyon nyelezed éjjel nappal forgatod tiltásig akkor is maximum 7 liter. Ha normálisan be van állítva akkor 4.5 litertől 6.2 ig kb. Országúton nekem általában 5.2-5.3. 65 lóerő a moci, nagyon jól kezelhető, alacsony az üléspozíció, szal ha nem vagy langaléta akkor is leér a lábad. Sportos, kicsit kemény a futőmű, de ez majdnem egy utcára kiadott pályagép. Szerintem érdemes beruházni egyre, mert egy személlyel nagyon komolyat lehet vele menni, de két személy már kicsit visszább fogja. De jól nézd meg mit veszel meg, mert nem minden arany ami ZXR 400.
heló lenne egy olyan kérdésem h godolkozok a 400 as kategóriában és olyan kérdésem lenne hogy mennyire jók ezek a zxr 400 -asok?kívülről szép meg minden! de mit tud végre meg gyorsulás fogyasztáy ilyenek?előre i köszi
Jó nektek.Nekem bezzeg nincs kivel mocizzak
jó van Hawer az a lényeg hogy jókat mocizunk együtt!
Engem nem érdekel hogy kié az erösebb hanem jó Barátok vagyunk és ez számít Nekem!
joo kifogás meg egy kicsit az ugy kamu 20 kg-a eleve nehezebbb a mocim "papiron". Nekem meg mind1 nekem
Na mindegy max 5 paci különbség van egy 250 es zxr és egy fzr között.
Ja én 185cm és 85kg vagyok a zxr es meg talán 150cm meg 60kg mint egy csík szemü!
Talán ez lehet az az 5 paci különbség.
Nekem nem számít nekem.
sztem ezek is 240-esek alkatrészt meg passz nem tudom hogy mi különbség van motorilag a bepiacos és az európai között sztem semmi csak a km órás folytás lehet a különbség
Akkor ez nem Japó belpiacos ugye?Ehez könnyebb és olcsóbb alkatrészt szerezni mint a belpiacoshoz?240-ig vannak ezek is órázva?Nem mintha ilyet akarnék venni,csak informálódom.Rettenetes az a tégla lámpa
Svájci
a kocka lámpás ZXR-ek sváci modellek ott volt ez a mizéria hogy a mociknak az izzónak vagyis a lámpának a váz szimmetriatengelyénél kell lennie, szal a váz közepénél
Ok, Gardony, es konyorgom "valasz erre" mert kulonben csak veletlen lesz, hogy eljut ahhoz az uzeneted, akinek szanod....
ja a kep...
van egy ilyenem elado, ha valakienk ez lenne a perverzioja...
Jah és persze a link http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=101674
Ennek a ZXR-nek miért ilyen undoritó téglalámpája van? Kár érte mert egyébként gyönyörű lenne
Hát elhiszem! de nekünk is úgy volt ahogy leírtam elötte Szal valameik moci nem úgy teljesít ahogy kéne ( Mikkáé )
oks majd rádcsörgök ha beértem Agárdra ott laksz amugy ha jol tudom nem?
én 110, öcsi meg max 80kiló, és ilyne 40ről mentünk 6.ban, és azt hitte visszaváltottam. viszooont faz fzr 14 fölö9tt sokkal erősebb már nem lesz, a kawa meg húz mint a geci.
nagyon valoszinuleg otthon leszek es kuralom a nathamat, rendezkedek a haz korul, meg osszepakolok a honda napra.
gyere nyugodtan oda hozzank. csorogj ram elotte : westel / 33 - nullaharmincharom - 215
oks holnap mit csinálsz? mert elbizniszelhetnénk ha müxik a gépembe aztán vhol tkozhatnánk velencén vagy akár le is tudok menni agárdra
8E HUF