Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bizony.Ez a Japán belpiac ára!
Jaa és nekem még az első lánckerekem megvan növelve, ugyanazon sebességen kb 750 el kevesebbet forgok.
Akkor a Mikka motorja a szar mert 6.ba kb 40-50 ről gyorsultunk és akkor is naon lemaratt. Az igaz h könnyebb vagyok de forgalmi szerint az ZXR annyival nehezebb.
Szeva öcskös! Írd már meg nekem légyszi , hogy melyik oldalról rendelted a NINJA matricát. köszi
igen arra a kis dobozkára ami az első ülés alatt van és 2 széles csati megy bele
zxr erősebb felül, de nyomatékban AGYON veri az fzr.
látom akkor még te is a ták időszakot éled pöcsöm se gondolta volna hogy még egy szaros izzót is ilyen nehéz bele szerezni...
az ECU-ra (CDI) gondolsz ?
Köszönöm de már belefaragtam egy 12V 60/55W-ost.
Azt önnek nem ajánlom!

Ha visszább olvastok én is ezzel a problémával küzdöttem, és én se találtam ilyen izzót sehol, a papp laciék 13 ezerért akartak hozni, a yakomot pécsett 15 ezret kért volna érte. Én meg mondtam hogy köszi de nem. Ehelyett Angliából rendeltem a két izzó ( ami tökéletesen jó lett a japán belpiacos gép miatt 60/35-ös vagy ilyesmi most nem emléxem) került kb 10-12 ezer forintba magyarán egy árából kijött postával.
Ha gondolod segítek neked ilyet szerezni.
Pont ez a fasza benne!Mindenhol ránéztek és már egyből mondták,hogy ilyen nincs és nem is tudnak szerezni.A yamaha boltba az összes modell izzóival összelett hasonlitva és persze,hogy egyik sem volt jó bele.Az fzr250-eseké az ami hasonló lenne,de 15E-ért tudnának hozni és nem is 100% hogy jó lenne bele.Már csak az marad,hogy beleerőltetem a sima H4 12V 60/55W-os izzót.
és a kiégett izzó nincs meg? sztem nem hogy 400asba de a legtöbb járműbe ilyen fajta kell. vagy mutasd meg a másik oldalit a boltba hogy olyan kell.
Üdv mindenki.Nem tudjátok,hogy zxr250 és 400-ba ugyanolyan izzó való előlre?Kiégett a bal tompitottam és sehol nem tudnak szerezni egy nyomorék izzót.Már voltam jópár helyen.Ha ugyanolyan jár minegyikbe és van valakinek elfekvőben egy izzó akkor az szóljon és postai utánvéttel megvenném
Hát igen......egy ZXR mégis csak egy ZXR
Akkor a plekoért kapod az 5-öst kp.-be abbbol kijön a benzin és gyere H.ringre !a beugro meg ingyenes! Gondold meg!
Megéri nagyon a Kawa nap pláne ez lesz az utolsó az évben én 8-án voltam először de nem hittem el hogy ekkora élmény lesz és nekem is kb 120km-re van a pálya de egy ötösből simán megúszod ugy hogy pályáztál is meg még haza is jutsz.Én valszeg ott leszek.

dnor - amugy az elektronika mennyibe kóstál ha megvan még?
Szia Fzr.
Szép a géped!
Szerinted hány pacisak ezek a változatú gépek?
Haveromnak egy zxr 250 ese van 94 es és kicsivel erösebb.
Meg könnyebb is a pilóta egy 20 kg al.
helló
Hy.sziasztok.
Pest-megyeiek!
Hol is lax pontosabban mert én is egy 20 asra lakom onnan.
a kawasaki nap ingyenes,nincs beugró.érdemes feljönni,hungaroring az hungaroring.
Jó volna nekem is a H-ring, csak nekem kicsit messze van most ( mivel elég szarul állok anyagilag ), szal nekem ezért lett volna jó a kakucsi pálya, de H-ring meg 105 km tőlem meg még vissza is ugyanannyi .
Szal nem tom...
Ja és szerintem 20.án senki se dolgozik!
Most voltam Gerinél és aztmondja hogy kawasaki nap lessz a H.ringen 22.én oda kellene menni nem kakucsra! Bocs de ha megyek én oda akarok! NEm kerül sokba az se aztmondta!
www.motorinfo.hu/newsprt.php?nid=6257 a lap alján van a telefonszámuk!