Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki nem tudja a Kakucsring elérhetőségét? Mert sajnos a honlapjuk nem működik, és fontos lenne hogy 20-án nyitva vannak-e?
Hát akkor jön majd a drasztikus bovdenolajozás, remélem az segít.
ha 110km-en 9 litert fogyaszt az normális? XD kéne egy karbiszinkron. borsod megyébe nem ismertek vkit aki megcsinálja? és átlagosan mennyibe kerül?
Azért annyira senki sem lehet gyenge,hogy egy átlagos erősségű kuplungtól megfájdul a csuklója.Valami csak nem stimmel ott.Mondjuk az én kuplungom az elég jó,nem vaj jellegű de nem is betonkemény.Valami prücök a kuplung belsejében lehet.Mert a bovdennek szerintem ahoz nincs köze,hogy melegszik a motor és egyre nehezebb behúzni.
Ja látom irtál számot akkor semmi!
Szia ma othon leszel mert akkor lemegyek ! Kellene egy telefonszám hogy amikor odaérek megtaláljalak!
öröm lessz a motorozásJól mondjátok utánna öröm lessz a motorozás újra bele szeretsz!
A bowdent olajozd, wd40ezd, de úgy, hogy miközben olajzod, huzigálod a bowdent, legjobb ha leakasztod a kuplungról, és akkor nagyobb úton tudod húzni. Ha van egy hajlított fém vezetője, ami fent a karnál van, akkor abba is juttass némi olajat, nekem ott volt a szorulás, utána öröm volt kuplungolni, főleg hogy előtte már fájdalmas volt
akaszd ki a bovdent, tartsd fel, és úgy fojass bele akár használt motorolajat is, míg ki nem folyik az alján.
A bovdent olajoztad be? Azt én is bekentem, de semmi változás. Vagy ha nem a bovdent, akkor mondd mit kenjek meg, mert vétel előtt 2 évig állt a gép, szal nem csoda, ha van itt-ott egy pár kelletlen dolog.
Helló nekem az RF-en volt ilyen gondom de olajzás után eltünt és harmat könyü lett be volt száradva
Hát az biztos, hogy még nem szoktam meg, mert egy hete van meg a gép, de ez a kézfájás nagyon nem hiányzik. Van úgy, hogy már nem is marokból, hanem vállból húzom be a kuplungot Am mások is mondták, hogy kemény a kuplungom, szal sztem nem én vagyok gyenge, hanem ténleg kemény a cucc.
ah sokáig nem motorozom akkor megesik hogy első nagyobb motorozásnál megfájdul, de ehhez sok hónap kihagyás kell, meg egy ultrakemény kuplung. nem lehet hogy simán gyenge vagy, és még nem szoktad meg? (amúgy majd ha már ott tartasz hogy annyira fáj, hogy vicsorogsz minden behúzásnál, és majd meg őrülsz tőle, na akkor jó igazán. )
Igen néztem, Karay gépén könnyű behúzni, ennyi, hogy egy kicsit hirtelen fog, meg néztem egy ZXR 750-en is, azon is egész könnyű volt. Az ismerősöm, akinek a 750-ese van azt mondta, hogy ne törődjek vele, a bovdenes kuplung ezeken a gépeken ilyen kemény. Ha ténleg nem probléma, hogy kemény, akkor beletörődök és megpróbálom elviselni a folyamtos csuklófájdalmat, arra vagyok kíváncsi, hogy nem baj-e, hogy ilyen kemény.
más ugyanilyne motorhoz nézted már hogy keményebb vagy nem?
Lenne egy kérdésem. Nem tudjátok mitől lehet kemény a kuplungom? Minden ok vele, nem csúszik, kiemel rendesen, a bovden is úgy csúszik mint az álom, de valamiért olyan nehéz behúzni, hogy kiadósabb menet végfelé már alig bírom behúzni, mert tökre elfárad meg fáj a csuklóm. Ha ez így megy tovább rövid úton ínhüvelygyulladást fogok kapni. Van ötleltetek, hogy miért lehet kemény?
van még válogathatsz is.
Azt csak te tudhatod hogy veszel-e vagy sem,ne tőlünk kérdezd
Sziasztok! Eladó kawasaki zxr 400-at vennék? 1998 körüli legyen, ne túl öreg.Lehetőleg zöld. lisztesgyula@externet.hu
Én viszont már tudok konkrét időpontot, mert szerdán augusztus 20-án (remélem nyitva lesz a kakucsi pálya) du. 1 től este 6-ig leszünk ott pár haverral. Ha valakinek van kedve, meg ideje, akkor jó lenne ha jönne innen a fórumról.
Üdv mindenkinek
Persze ez még csak közvéleménykutatás, hogy kinek jó a helyszín. Időpontról majd később beszélünk.
Hát ha egy pár embernek belefér akkor mehetünk Miskolc mellé a Bükkbe, nagyon jó hely. Van még jelentkező?
nekem meg 8 hogy merre megyünk mert ittlakok 20 km re pusztavacstól az ország közepétől
Nekem annyira nem gáz.Meg aztán nyáron mind1 milyen messze kell menni
Jóhogy szervezünk! Csak olyan helyszín kell majd ami sok embernek ugyanolyan közel van, mert hiába mondok Telkibányát és Kékedet, meg Aranyosi-völgyet, az csak nekünk van közel. Ezért sztem Miskolc-Lillafüred-Bükkszentkereszt útvonal jó lenne, na ott nincs 20 méter egyenes Majrécsíkfaragásra tökéletes Miskolc kihez van elérhető távolságban mindenki?