Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló.Miért adod el a gixered?Azt hiszem a motor.hu-n láttam az eladók között
Értem.Az mi hogy USD villa? Amugy a zxr250-ek gyárilag ilyen villásak,mint az enyém
Hello!most sjna nagyon levaok égve,azé nemtok menni mocival tudom h király lenne de ez van.
amúgy jól látom,hogy a te mocidon USD villa van elöl?honnan van?
Van egy 34-es karbisorom eladó! Ha érdekel vkit írjon!
Jól beszélsz kékfeketedt Én úgy tervezem,hogy Szombaton és Vasárnap leszek ott,meg lehet jön majd még velem egy R1-es srác De a zxr-ek a lényegek úgy is
én info hiányos vagyok mikor mentek? csak verődjünk már össze 400 as zxr esek meg akár 250 esek:D
Hali.Innen irt tőlem Ambrus,kb 1hét és lesz neki is nete.Ez a cime: cherry007@freemail.hu
Amugy miért nem a saját mociddal jösz?Az lenne fasza ha azzal jönnél
bocs most olvasaom h jelenleg nincs mocid, én hülye
Hell! Az a helyzet h éngem is visznek elég szarúl alakúlt a nyaram amúgy mizu veled most milyen géped van?adj valami messenger cimet és beszélünk! na szeva
Hi én a helyedben utánna járnék, hogy menyi kompletten és ha el fogatható akkor megspórolod a szétszedést de ha el vannak szálva árilag akkor vegyél szimeringet és akkor tudod hogy új került bele és míg nálad lessz a verda tuti nem lessz baja
Josee szép a plexi, még nem tudom, hogy fogok állni anyagilag, ha tudsz írni árat akkor tudok majd konkrétabbat mondani.
Hát azóta szétszedtem és tényleg szimering...Ugyan nem tudom mennyire kell könnyen járnia a pumpa tengelyének, de szerintem az enyém nagyon szorul... Vegyek bontott pumpát, vagy érdemes pöcsölni a felújítással?
Hol érdemes alkatrész után érdeklődni?
Üdv: Heldantasse
Hi sztem szimering Sőtt bisztos nekem is volt ilyen gondom
Az a luk, amit bekarikáztál az ott van gyárilag? Ha tömítés szállt volna el, nem hiszem hogy a lukon keresztül csöpög. Szedd le a vízpumpát, aztán kiderül honnan folyik, nem egy bonyolult dolog. Tömítést itt tudsz rendelni: www.bikerworld.hu www.nagyvas.hu vagy a Kawasaki szervízekben. Érdemes inkább gyárit venni, nem vészes az ára.
Szia!

Nekem van egy vadiúj eladó plexim fekete, versenyplekó, duplabubis.
Ha érdekelne: 70/2991622, vagy mailben josee85@freemail.hu
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni... Ma délután épp motorozni készülődtem, mikor melegítés közben észrevettem, hogy csöpög a motoromból a víz! Mi lehet ennek az oka? A mellékelt képen bekarikáztam azt a lukat, ahonnét a csöpögés ered. Tömítés szállhatott el, vagy a vízpumpában szállhatott el vmi? Tömítést honnét tudnék rendelni, ha kellene? Egy '89-es ZX400-am van!
Segítségeteket előre is köszönöm!
Üdv: Heldentasse
Heló ha megoldható lenne el tudnál e vinni, mert nekem most nincs jelenleg mocim és nem tudok mivel menni. Ha igen a részleteket majd megbeszéljük.
Üdv.: Ambrus
Hi!

Nekem van egy eladó fekete / füstszínű plexim vadiúj. Ha visszább olvasol a fórumon akkor látni fogsz róla képet.
70/2991622 vagy mailben: josee85@freemail.hu
Hello! kösz a tippet. gondoltam megoldom itthon a problémát csak nemtom h hol kezdjek hozzá..de lehet a kawanal fogok kikötni. Add át Ambrusnak, hogy aug.17.én Kunmadasrason leszek,ha ott lesz tuti összefutunk. na hell
Szia,

az alabbi cuccaim vannak meg ZXR-400-hoz:

ac pumpa
akksi Unibat MF CBTX9-BS
carbon hatso sarvedo
elektronika (ECU/CDI) + minden egyeb
elso / hatso gumi
fejidomtarto konzol
generator
gyujtotrafok
hatso lampa
hatso rugostag
hatso segedvaz
index 2db
indito motor
kabelkoteg
kiegyenlito tartaly
kormanycsapagy
kormanycsutka
kormanykapcsolo j + b
kormanykapcsolo-haz
kupplung bowden
kupplung kar
lampatarto konzol
lanckerek-dekni
lendkerek
leomlo
olajhuto
olajhut
o-cso
oldal-sztender
szelepfedel
ules alatti idom
ules elso+hatso
ulesidom (tobb fajta is)
vaz forgalmival
vizhuto
hatso felni
km/ora 240-es,
vizhofokmero
benzintank

plusz nehany motorikus dolog bontott blokkbol:
blokk haz
deknik
egy halom blokk csavar
2 hajtokar + 4 db dugo
hengersor
vezermulanc
vezermulanc feszito
1/2 valto
vizpumpa

meg ezenkivul lehetnek dolgok a doboz aljaban, kisebb takaroidomok, ha konkretan erdekel valami keress meg...

(elerhetoseg az adatlapon)

udv,
N.
Heló.Szerintem ezzel a kérdéssel fordulj inkább a debreceni Kawasaki szalonba,biztos találnak valami megoldást és nagyon segitőkészek.Amugy volt munkatársad Ambrus azt üzeni,hogy ha van ráérő időd gyere már le Kabára
Egy pár dolog ami kapásból eszembe jut:többet megy és jóval kevesebb fordulatszám tartományon dolgozik,jobb gyorsulás,szélesebb ez által jobban nagymotor feelingje van,és van belőle ami nem Japán belpiacos.ZXR250-ből pedig csak Japó belpiacos van
Szeasztok! SOS! a 98as Ninja-mban ki van iktatva a tiltás! Hogyan lehetne életre kelteni?
ja és mennyinél kellene leszabályozzon gyárilag?
Hello! aki tapasztalt elmondaná nekem h a 250es ZXR és 400as között a 150 ccm en kivül mi a különbség? köszi
Hi mid van?