Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igen,nem is lenne vele bajom,ha normál méretű ember lennék Nekem még a zx6 is faszán nagy lenne a zx7r meg pláne
Vitka sem jön?
www.motorbikes.be/en/Kawasaki_... na akko nézd meg ezt árban ugyan ott van mint a zx6
Bászki az összes haverom lemondta Kunmadarast Szombaton reggel nem indul vki Sárospatak közeléből? (BAZ megye)
mi 12-kor indulunk Kunmadárra sajnos motor nélkül, nem fér bele a keretbe meg kocsiban van üresedés így azt kell kihasználnom úgyhogy csak gyalogosan leszek :( meg 22-én mindenképp akarok menni Hringre Lime Partyra aztán arra is kell a lé, 8-án votam először pályán és eszméletlenül jó volt
Engem érdekelne a bőrruha, bár valszeg csak ilyen szeptember, október, november környékén, mert akkor lesz már több pénzem. De amúgy nem is biztos hogy jó rám, mert 188 vagyok és 92 kiló.
Igen fekszik teljesen jól,nagyon fasza.Hát igen látod ezért is vacilálok,hogy zx6-ot vagy zxr400-ast vegyek jövőre.A zxr400 azért is élvez nálam előnyt,mert azon is USD villa van.Meg véleményem szerint kiemelkedő menetteljesitménnyel bir.
hell! nem a köbcenti miatt furcsa nekem hanem az évjárat nem stimmel a zx6-on csak 2002-től található usd villa. Ez nem világos nekem Amúgy fekszik rendesen az uton?
Na én meg remélem,hogy jövő máj.1.-én már zxr400-al vagy esetleg zx6-al megyek
Nekem csak jövőhéten lesz a forgalmi vizsgám! De qva jó, mert aztán akármivel mehetek! 1 évet kihagytam, majd május 1.-én mek!
Velem tuti találkozol,mert és ott leszek Szombaton
Oké szólok mindenképp.
én 188 és 73 kg:D de nekem is van ruhám msot akkor mi lessz hétvégén én szombaton tudnék menni .. mert vasárnap indulunk horvátba de aki szombaton jön azért beszéljünk már össze....
Jah! Én 187 cm és 75 kg! De ha tudsz vkit akinek kell, lécci szólj! 20 ezer irányár!
Van teljes öltözékem,de ami nagyobb baj,hogy szerintem jóval nagyobb vagy tőlem.Én 165cm és 43kg vagyok Amugy én is Kawás ruhát szerettem volna,de méret semmi jóból nem volt.
DeDe... nagyon is! :) Figyi, téged nem érdekel a kawa bőrruhám? Teljesen eredeti, 2 részes! Már a kabáttal is jól járnál sztem! Teljesen olcsó pénzt kérek érte!
Azon csodálkozol,hogy ilyen kis ccm-is motor és régi is és mégis forditott telója van?
Jah értem.Azt hittem nem igazán jött be neked
Enyém 1993-as
Szeva! Nem adom el, vagyis nem áll szándékomban, mert imádom! Csak, ha esetleg vkit érdekelne, akkor talán, mert lesz majd egy kis pénzem, és ha esetlek összejönne kicsit több lóvé, akkor vennék vmi újjabb gépet! :)
amugy a tiéd hányas kiadás 199?
http://totalbike.hu/technika/futomu1/ itt kicsit utána nézhetsz miért is csodálkozom
Igy már értem.Nem tudtam hogy a forditott telót USD villának hivják.Amugy gyári,de fasza nagyon.Jó massziv
forditott teleszkóp