Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kromofágot felejtsd el! Vagy eldobhatod a lámpád! Nem értem miért kell összefújkodni a lámpát és irányjelzőket! Azért hogy napsütésben ne lássák hogy villog az irányjelző esetleg világít a féklámpád?! Esetleg majd későn veszik észre aztán telibever valaki hátúlról és akkor már lehet hogy késő lesz elgondolkodni azon, hogy mit is basztál el!
Bocsi de ez a véleményem!
jajaja már vettem ki szabit is
Heló.Jövő hétvégén jösz Kunmadarasra?
szerintem kár volt összefújkodni, pláne az eredeti hátsó lámpabúrát meg a kromofág nem fogja megmarni a múanyagot is?
Kicsit beprogramoltam, valszeg jövö héten megyek át füredre a bornapokra, ott meg tudjuk ejtenmi a cserét, ha ráérsz, illetve még nemtom hogy dolgozom köv héten. Meg néha szoktam menni a campingbe strandolni, esetleg arrafele is össsze tudunk futni. Vaaagy lehet hamarosan kész a paripám, és akkor átgurulok
Szia.Mennyi a plexi? szabinyo@freemail.hu
szia josee 18 ért komplett lámpát csak felkell csavaroznom a 3 6os csavarral meg összedugni a ledpanel kábelját a mociéval? és fehér búrát nem tudsz vagy valaki nem tud fehér búrát?

még valami ez mindenkihez szól nincs valakinek rendszámtáblavilágítása bikepics örön láttam ilyen kis kiálló müanyag a rendszám fölé kinyúlik fainul végében meg van egy macskaszem ,,,, olyan valakinek elfekvőben? lefujtam ma az indexeimet belülről feketére...:) szerintem fainak lettek sajna kiis basztam magammal mert megpróbáltam a féklámpát és túl sötét lett pedig vékonyan fujtam most meg beleszáradt a festék naggya kijött benzinnel a többivel szerintetek mit csináljak? reggel megpróbálom kromofággal ecsettel bekenem aztmár vizzel öblitem is ki...
köszi,elfogadom,még bármikor jóljöhet!majd beszéljük meg hogy &mikor&hol
Én 18-ba tudok neked fehérített hátsó lámpabúrát!
így nézne ki. Ha érdekelne akkor szóljál rám, és megdumáljuk...
Amúgy van egy vadiúj plekóm eladó.
Akit érdekel az írjon rám.
ok majd szolók ha kell vmi mert még nem jött meg a moci és nemtom pontosan mi kell de köszi
Szia.Láttam a képen zxr cuccokat.Nekem a farokidom kéne.külön esetleg nem adod?olyan mint a képen.üllés helyére is.emilbe irj légyszi. szabinyo@freemail.hu
Geri!
Van négy darab kipufogó tömitésem ZXR400hoz, nekem nem kell, ha szükséged van rá, odaadom ugysem tudok mit kezdeni vele, nekem nem jó a ZZR-hez.
Mar bocs hogy belepofazok, de en a helyedben inkabb a vezermulancot cserelnem le, mint az ilyen ultrahasznos dolgokra, mint felnicsik, fustos index, meg LED-es hatsolampa dobalnam ki a (tiz)ezreket... Most felteszed a csicsamicsa dolgaidat, aztan (jobb esetben) nem mersz egy egeszsegeset menni a motorral, mert mi lesz ha atugrik a vezerles es osszekuszalja a hengerfejet... rossz esetben meg nem is gondolsz ra es megtortenik, utolag meg fogod a fejed.
nah megint én valakinek kell egy gyári hátsó lámpa búra árban megeggyezünk én kb 15 körüli árra gondoltam sajna csak akkor birok venni ha eladom ezt ugyanis 22 most akciósan:S a legolcsobb index meg 14 ezer pff:S
sziasztok van valakinek fehér hátsó lámpabúrája vagy esetleg ledes? vagy beépített indexes ledes? vagy füstös szinű? tapasztalat mert szeretnék venni...
nekem van idom gumi lábtartó meg jópár cucc ha érdkeel....meg pár okosság gyári motorhoz.
Zxr400 idomgarnitúrák eladóak!
Van 3garnitúra,olcsóbb,drágább,versenyidom mind.25000Ft a legolcsóbb szett! a szürke.hibátlan,tulajdonképpen új.ha úgyvesszük sürgős
ha érdekel,06705540998 vagy adataim az adatlapon.
Okés köszönöm a segitséget megpróbálok keriteni egyett. Ha van itt valaki akinek van felesleges ne titkolja el :-)
trust az egyben kapaszkodó egyben csomaghálónak eggyik akasztója meg dísz funkció...............

nekem 2 db 8as vagy 10 es imbusz fejű csavar fogja sztem a legközelebbi kawánál kérdezd meg de lehet van vagy 10 000 huf bontóba meg csak 3-4 ezer
Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne. Van egy 92-es zxr400-as mocim és szeretnék a "popojára" egy olyan kis "szárnyacskát" kapaszkodót. Nem tudom igazábol mi annak a szerepe de feldobja amocit. A kérdés tehát hogy hol lehetne szerezni egy olyat és hogy hogy lehet felrakni esetleg ha valakinek van a mociján megoszthatná velem hogy csak simán csavaros-e van-e alatt valami tartó merevités vagy csak az idom tartja stb stb.

Aki nem tudná miaz (amit kétlek) itt egy kép. Szóval ott hátul a "szárnyacska" :-)
sziasztok nem tud valaki tuning alkatrészeket kipuffrendszer henger fogaskerék lánc kuplung pálya idomok gyujtás vezérlők stb egyszóval mindent ami könyebbé erőssebé és jobbá teszi a gépet 95ös zxr 400asra ha igen az szóljon ha lehet árat is vagy esetleg internetes oldal is jó amin találok még egy kérdés valamelyik 600 636osé nem jó rá mármint kipuff előre is köszi mindent nagyonfontos
Hát én konkrétan az X-bikenál mérettem rá Pesten 22 ezer forintomba van, ez Goodridge, szal minőség, de természetesen megteszi másik is nem kötelező márkásat venni, mert ezt is úgy gyártották, szal rámérte a srác, meg fittingeket rakott rá. De azóta viszont fasza a fékem
Szal ha máshol olcsóbb akkor az is teljesen jó. Nekem a Tompa Tomi ígérte 15 ezerért, csak aztán sosem ért rá, én meg meguntam a várakozást. Amúgy kb 1 méter kell max ( még annyi sem ) fékmunkahengerenként, és olyat kérj hogy olyat csináljanak ami nem T elosztós, mint a gyári hanem egyből megy a főfékhengertől lentre a fékhengerekhez.
Fékcső csere segít! 4500 FT/ m a csőnek és 2250 FT/ db a fittingnek! Motorsprint Szfvár Palotai út
Ez szerelhető típus! Én is ilyet használok! Tökéletes!