Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sok mindent nem látok a képekből de azt látom nagyjábol szerintem mindened heggeszthető...egyedül savállót picit macerásabb heggesztei mert az nagyon kemény és rezgést nem annyira komálja, gyorsabban elpattan, ha kicsi fülket geggestesz....pl mindt a kipufogófeelfogó fülem ....mindig elpattant, pedig a szaki nem ma kezdte a heggesztést...
azt majd a heggesztő megnézi, úgyis ő látja majd hogy mielyn a hűtőd.. énmár heggesztettem réz és alu hűtőt is.. egyszer pl hosszab csavart raktam be a gyári helyett és szépen belehajtottam a hűtőbe és ráadásul pont a szélén 3000ft volt a javítás...kb olyan lehet mindt a kilencesemen..sok kis fül van rajta, ami olan anyagból van mindt a hűtő..szerintem sima liba lenne megheggesztetni...aztán javítson ki valaki ha tévedek...pl mulkor a fórumon vaalki túlhúzta a kilencesén az olajleengedő csavart azt új deknit akart venni..mondtam neki hegessztesse meg és frankón meg is csinálták neki 8egalábbis azt mondta) azóta sem írt hogy baja lenne vele...
nah mindjárt lefényképezem lehet az lessz amugy ez valami aluminium ötvözet ugye? akkor mivel argonnal lehet megheggeszteni?
Aki szeretne jönni pannoniaringre az megteheti augusztus 1-3-ig! A pálya NAPI 100 euro! Nem kevés de 9-18 óráig szabadedzés van! És ha jol értettem az utolsó nap verseny is lessz!
Nem lehet a füleket valahogy megheggeszteni? elméletileg fém fülek vannak rajta...énis heggeszteteem már kocsin is hűtőt , szépen meglehet csinálni szinte bármilyen hibályát..egy hűtő elég hűzós lehet még bontottan is...
sziasztok van valakinek zxr 400 alkatrésze elfekvőben egy hűtő kellene nekem mivel a felfogatási elvannak törve:S gondolom valami kátyú vagy valami odabaszott neki akinek van légyszives szóljon köszi
szia,megvan a motyó!
geri
megvan még a visszapillanto amit hirdettél?
Befogod a kipufogó végét és ha lefullad akkor nem lyukas,ha pedig pöfög úgy is akkor vagy lyukas vagy valahol kifúj.
sziasztok olyan kérdésem lenne hogy 2.3. sebesség környékén huzatásnál elkezd sipolni valami az első lánckerék környékén ez mit jelez hogy laza a lánc vagy ez normális meg hogy lehet megtudni hogy lukas e a kipufogó mert olyan mintha sziszegne a blokk alatt.....
Hé szakik! 95-ös ZXR-400-nak milyen vasta az első féktárcsája? (Már mint újonnan). Mennyi a csere határértéke?
Sziasztok,

van egy elado hatso felnim ZXR-400-ra, ha esetleg valaki keres tartalekba (pl. slicket es utcai gumi nem kell csereberelni..)

illetve van egy ZX6R felnim is, palyazoknak....(17 x 5.5 )
Egy uj kb mennyi kört bir ki amig még jol tapad? Lehet megérné ujat vennem és az jolenne egy ideig? fel szeretném vinni a gépet a pannonára ! egyébként hol a legolcsobb 1 ora ? melyik pályára érdemes menni?
harminc párezer az új hátsó dunlop. van nekem most elég sok jó használtam is,első is,hátsó is.
Na megérkezett az új versenyvas,lassan neki is állok a felkészítésnek.R-es(foghíjjasan),és rendszámos
remélem beváltja majd a hozzáfűzött reményeket
Elég megbízható gépek, bár szét lehet őket hajtani, de melyiket nem?
Amúgy nagyon meg kell nézni mit veszel meg. Nem olyan drága a fenntarthatósága, de jó olajat kell beletenni minden esetben, időben kell cserélni, meg indulás előtt normálisan be kell ezeket a gépeket melegíteni. Nagyjából ennyi amire oda kell figyelni, és akkor elég tartósak.
Nekem 45Kw van benne.
szokeherceg:
http://www.hasznaltauto.hu/2082979_kawasaki_zxr
_1995
http://www.hasznaltauto.hu/2126399_kawasaki_zxr_1995

http://www.hasznaltauto.hu/2223687_kawasaki_zxr_1999
http://
www.kepesmotor.hu/kawasaki/i?p=101459&c=3108&st=400
énis bács kiskuni vok, kecskeméti.. mennyire megbízhatóak ezek a gépek? kell őket szerelgetni folyamatosan?
Sziasztok én 11020 forintot fizetek egy évre (negyedévenként 2755 forintot ), bár MÁV-os vagyok , de engem nem érdekel hogy Máv-os vagyok-e a legolcsóbbat fogom mindig is választani. De mivel már nincs máv ezért az Union lesz a legolcsóbb 20 ezer körül negyedévenkénti 5600-5700 forinttal kb.
A teljesítmény adóm 6600 egy évre Bács-Kiskun megyében, és rendes papíros a gépem 42 Kw van a forgalmiban.
Szia! az érdekelne hol és mennyibe tudnék pályagumit venni? te hol veszed? Újan érdekel! köszi
nekem 33 bonus 1 vagy 2-be azt nemtom pontosan de negyedévenként 8 körülit szoktam tejelni a tejl. adora nem emlékszem de az tudom hogy nekem sem volt sok.
36K? az sztem is egy kicsit sok.. Többieknek? Teljesítmény ado mennyi ha normális papíros?