Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hány ezres fordulaton vitte ezt a sebességet?
az nincs.dugattyu.halytókar.henger.hengerfely.koplett blokkk.vezérmütengelyek főtengely.lendkerék.kuplontgkosár.stb
csákó ha oylan hangokra gondolsz mintha csak 2 vagy 3 henger menne akkor lehet tényleg kevés benne a benzin nekem is volt ilyen öntöttem bele és után nem volt semmi de én is megiyledtem ezért nyugtatlak meg most hogy bizti az a baja baszd teli és emmi nem lesz sztem
nah ez már kiakasztott nagyon 14 éves moci 50 000 km er persze csak hobbi cél meg megkímélt állapot és ekkora árat

úgy kezdeném hogy mennyit lehet alkudnia feléből:D

ezzz a moccc?!?!?!?!?!
csak kérdeztem ...nem szoktam nézegetni már hirdetést én 1 hónapja vettem kicsit többért mint 700 de megérte mert nagyon jó állapotban van ssok sikert hozzá ..ha meglessz
650 Ezer Ft. körül. Mért tudsz eladót?
pesze lóvét mennyit szánsz rá?


nah fiatalok ma megnéztem végre mit megy a vasacskám lajosmizsétől kecskemét másik végéig ingyenes ugye a pálya és most huzták újra az aszfaltot
és délben ahogy mentem 235 öt sikk kicsalogatni hazafele 220 at:P nagyon jó csak már sajnáltam szegényt az utolsó bolhányi erejét is adta.:D
Sziasztok!
Érdekldőni szeretnék, hogy nemtudtok eladó kawasaki zxr 400-at? A lényeg ,hogy A korláttal vezethessem és 1998 körüli legyen, ne túl öreg.
Jó más speed motor is ha megfelel a kritériumoknak de KAWA előnyben :)
sziasztok 2 kérdésem lenne hozzátok 1 ugye mondtam hogy leszeretném cserélni az olajat most vetem észre mentem egy 30 km eres kanyart hazaérek felállitom hátsó emelőre és kb 2-3 mm hab van a sötétbarna olaj tetején.... én ebből arra gondolok hogy jó lessz ha megelytem azt a cserét meg amugy is nagyon csörög már a blokkom sztem ezmiatt is állítolag halkabb lessz a otorzaj olajcsere után....

a 2. kérdésem pedig az lenne hogy hazaértem jól bevolt melegedve a moci ment a tiltás faszán megrángattam egy picit rá 1 percre megin és olyan hangokat kezdett adni hogy majdnem elkezdtem sirni nem tom hogy gyujtás vagy talán arra gondolok hogy kevés a benya a mociban és nem birt eleget fecskendezni vagy mi?
Karbid van?
3 Liter elég, fölösleges kifizetni azt a plussz 2500ft-ot. Nem kell az olajszintnek a maxon lenni, jó az úgy is ha középen van.
Sziasztok.probáltam hirdetni de vmi szar.A lényeg az hogy van 400-as zxr blokk alkatrészem.nagyon nagyon sok minden.ha érdekel hívj:06203531463 /dávid/
A full szintetik olajat csak 94-től ajánlják de sztem érdemesebb félszintetikusat vagy ásványit beletenni, nekem power1 volt benne de olyan mint a hugy ugye 10W-40 kéne bele a power1 meg 10W-50 és az a kicsi pont számit na meg sztem nem valo zxr 400-ba full szintetik, csak bebeszélik az emberek maguknak hogy az a jo, nekem zajos volt eléggé a power 1-el aztán lecseréltem melóhelyen Yamalube 10W-40 ásványira és ég és föld lett a motorzajkülönbség, és egy csomo ujabb gépbe sem lenne valo a fullsynth, szűrő meg gyári kawás 1500 ft kb. de ha nem akarsz várni rá akkor egyetértek a hiflo-val vagy champion.
Keresgélni kell leírást neten erről a típusról. Fórumokban akadtunk rá külföldiekben a vfr tiltására.
Hi! Tudnál segíteni abban hogy lehet zzr 400 km óra tiltását eltüntetni?
köszi jose a sok infot persze csapathatunk multkor is egy kecsói sráccal csapattam egy 636 osa van....... látom már tengerparton is voltál ilyen jól birja a vas?
Csá!

Látom lajosmizsei vagy, így Kecskemét egy nagyon laza kis túra. Majd egyszer amúgy csapathatunk egyet. Kecsón az olajdepóban a szélmalomnál lehet Castrol Power 1-et kapni literje kb 2200-2600 forint. Azt ajánlom, az én gépemben is az van. Tökéletes. 4 litert kell belőle venned, mert az olajszűrő is felvesz valamennyit.
Olajszűrőt pedig a Jókai utcán az RMC motoros boltban tudsz rendelni, vagy venni Hiflo filtro szűrő, HF 303 való bele kb 1600-1800 forint. Remélem segítettem.
Üdv
ok, este tudok belepni otthonrol
csá felvettelek msn-re már rég majd néz már fel ok
sziasztok ugy döntöttem lecserélem olajat meg olajszűrőt ki mit ajánl és szürőben?
Szia,

3e,
Velencei tonal, vagy SZFVaron tudjuk meg megejteni az atadast, vagy posta (utanvet)
csákó és menyiért adnád meg hol laksz ?
Szia,

ha rakkatintassz az "elozmeny"-re, latni fogod, hogy a gazbowdenre irtam, hogy van.
Volt ilyenem is, de elkelt par honapja.
Meg mindig van jopar cuccom, de szep lassan fogyogat...bar idonkent van uj dolog is.

udv,
N.
zx4r már egy hónapja igy mocizok gondolom elöttem levő tulaj emg vagy 1 vig pár karc vanis a spoileren szoval sztem lassan csuszott is vele hála hogy nem tört akkor szét a henger fej ...
dnor tényleg van egy ilyened egészséges állapotban? mert érdekelne .. ha megveszem nekem is jó mert lessz te meg ugyse tudod használni ... ha személyesen átbirod adni adok értre 4 ezer magyar ft ot de a többit majd megbeszéljük msn en kondorosi@msn.com a cimem 5ig melozok utána vagyok...
haliho,

nekem azt hiszem meg van gyari, bontott...