Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali sztem nem nagoyn lesz senkinek én is körbetelefonálgattam a bontókat is és nem volt nekik azt mondták hogy az a legtöbbe eltörik egy esetleges zakó után ugyhogy ők is kidobják a szart 4500 a kawába eredeti de sztem ugy ne nagyon motorozz hogy el van törve vagy nincs fent.
Szerintem 5 körül lehet. Nekem is szakadt el a 7R-ben, de én csináltam bele másikat.
csákó nem tudjátok menyibe kerül egy gázbovden zxr400-ba?
sziasztok érdeklődnék hogy valaknek megvan e vagy van e feleslegesen egy ilyen vázdarabja sürgős szóval ha van valakinek szóljon fizetek érte 3500 ft ot max 4000 ret ha személyesen átbirom venni irjatok minél elöbb köszi csácsá
Mitogeri létszi nézz fel valamikor msn-re!
csákó akkor nem csodálkozom hogy mi a szösz mert nekem is ha hirtelen odarántom 12ezrnél már elkezd kalimpálni a mutató de ha folyamatosan felpöretem akkor meg 15ezernél tilt meg ha sebbeségbe forgatom akkor is. na kösz legalább ezt is tudom hogy lusta a mutató és nem a motor érzi magát mikor hogy
Geri gyere fel msn-re ha tudsz,köszi!
Pörgesd lassabban. A motor gyorsabban felpörög mint a mutató, és amikor a mutató még csak 12-nél akadozik a motor már elérte a tiltást.
most vettem észre hogy megpörgettem üresben és már 12 őnél volt tiltás most akkor ez a fojtott zxr lenne ebből a km órából vagy ford mérőből kikéne szedni valamit? aki tudja segitsen
sziasztok nah végre átléptem mocival a 200 as határt most jöttem szerelőtől..:)

ferrodo fékeket rakott bele 18 at fizettem belerakással mindennel.....

mondta 15-20 km ert kicsiket fékezzek hogy langyos legyen a tárcsa és utána egy jó nagyot hogy bekopjonak a betétek de nagyon harap:)
Most vasárnap délelőtt 11-től a lellei szabadstrandon leszek a ZÖLDDEL jelölt helyen.
Aki úgy érzi, hogy lenne kedve egy szabadstrandos, fürdős, lájtosan sörözős vasárnapi, második ninjás találkozópótláshoz az jöjjön!
Ha esetleg az eredeti rendezvény ismét elmaradna.

Boccs a Móricka rajzért.
Csá innen tudod leszedni http://www.zxrworld.co.uk/zxr4... meg ha visszamész a homepage-re ott van hogy microfiches ott van alkatrész katalógus is.
Hello!
Nem tud nekem valaki egy normális manualt?
Mert be kéne kötnöm a műszerfalat!
Vagy dadis küld már el amit mondtál!
Hali nincs mit eladnom csak a törött van meg de azt meg nem érdemes feltenni újat meg naked motors-ból rendeltem 2 hét volt a neve meg vmi brasket de ha elmagyarázod a srácnak bent tudni fogja.

Karbiszinkronhoz meg a karbik aljánál van hátul egy cső kiáll mind1ik karbiból de a 2 középső össze van dugva egy csővel azt le kell húzni, állítócsavar meg az elejükön van oda beférsz a csavarhúzóval.
Köszi
Helló srácok ujabb kérdés talán erre tudjátok a választ,karburátor szinkronizálásról hol lehett rá csatlakozni a karbikra méréshez?
ÁÁÁ ez egy állat gép!Láttalak már Kunmadarason többször is és csöpögtem mindig Nagyon faszán megy
zx4r te nem adod el véletlen egy 2 ezret adnék érte max 3 at mert tényleg jobb lenne azzal ha nem akkor tudnál esetleg egy linket dobdni hogy hol kapok ilyet vagy mi ennek a neve..?


nektek van valami burkolat az első lámpa környékén vagy fullra látszanak vezetékek.....?
az a vázdarab az csavarral van felfogatva sztem arro9l az oldalrol szede ki a blokkot és ebbe a darabba tudod csavarozni a bukógombát, nekem el is tört egyszer balesetnél gyári ára 4500 huf volt de inkább kifizetem minthogy elcsavarodjon a váz mert ugye az a csavar fogja asszem a hengerfejet a vázhoz
Köszi szépen!
15-45 a gyári áttétel
főfúvóka 95ös,alapjárat pedig ha jólemlékszem 50es vagy 45.
japán belpiacosban van 90es fuvoka.
Vázdarab
Milyen zázdarab? Nekem is meleg szokott lenni a gáz de a markolat nem. Neked a markolat már nem a gyári, lehet azért forog el, nem passzol annyira.
Több kép a hasznaltauto.hu-n!ÁR:630.000 Érdeklődni:0620/9514-086
ELADÓ!2007 MOTOPORT kupa Kunmadaras II.HELY 2007 MAMS DRAGBIKE bajnokság I.HELY Versenyre teljesen felkészítve.Motor teljesen felújítva.(számlával,régi alkatrészek megvannak) Zsír új gumik+slick(ez is új), Váz,lengővilla,felni,teleszkóp kipolírozva,kormánylengéscsi lllapító,kipuf rendszer,plusz idomok,lánckerekek,minden gyári része megvan.Zöld plexi,zöld rk lánc,Friss műszaki. 402méteren Idő:11.889 Seb:182km/h