Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha

upsz..., osszekeveredtem a hozzaszolasok kozott... szoval a zxr-750-esebe belemegy a 400-as fordulatszammeroje, a 750-ese 140000-ig van skalazva, a 400-ase meg 17.000-ig azt hiszem.

hogy fel lehet-e tenni a 750-es muszerfalat a 400-as muszerfalkonzoljara, azt megnezem este, de sztem igen
De a fordszámmérőt is bele tudom tenni? az meddig van kottázva?
A 240-es ora az europai ZXR-400-e (a 180-as ora a japan belpiacos ZXR-400-e, amiben benne van a tiltas)

a ZXR-750 oraja 280-as

szoval bele tudod tenni. egyebkent midkettot bele lehet tenni, meretre / csatlakozoko labkiosztasra egyformak.
És azt feltudom rakni 400 asra is? mi a külömbség?
Szia,

10E-ert.

udv,
N.
Csak a 240-es órát mennyiért adnád?
koszi :)

szoval a 10E amit takar:
komplett zxr-750 muszerfal, kiveve belole a km/h.

porszivocso: mar elkelt, de ha lett volna 3 garnituram, az is elkelt volna.
a jobb oladalan semmi muanyag az mit takar? oldalidom vagy valami mas?
Nagy duma !
És a tartó is benne van? Esetleg nincs még olyanod, hogy légszűrő csövek meg a jobb oldalán nekem semmi nincs műanyagok alul felül!
legyen mondjuk 10...

de ha ugyesen csinalod, es meg kiszedek belole par dolgot, akkor a vegen en fizetek neked...

mondjuk azt nem tudom, mit fogok csinalni ennyi 280-as km-oraval...

Valaki esetleg a nem akarja optikai tuningolni a 400-asat? Lehet szediteni a kiscsavokat a parkoloban " .... hu, apam, ebbe 280 van beleirva....! "
És km óra nélkül menyi lenne csak a jobb oldal? mármint fordszám mérő vizhőfok meg a kis fisszajelzők
vagy tudok ajanlani ZXR-750-eset 15-ert... ugyanazok a csatlakozok, a fordulatszammero skalazasa mas (meg persze a sebessegmero 280-as...
oooo, konkretan mire gondolsz..? par hozzaszolassal lejjebb ott van egy kep "kekfeketedt" 33333km-es muszerfalarol, ugyanugy, csak kevesebb benne a km...
Huh!
Az nekem kicsit húzos!
És ez hogy néz ki kompletten?
Szia,

25E, 3500km van benne, 240-es ora...
ÁÁ nem még nagyon kezdő vagyok!
Még a térdem sem volt lent! 3x voltam pályán!
Talán jövőre!
Hali kompletten menyi a műszerfal?
Szia, o az Olah Tamas, igaz?
Haveromnak kell már beszéltél is vele! Küld el neki ! Köszi
akkor már képbe vagyok
van ket komplett blokk hazam; - ha nem talalnal teljes blokkot, valami barati aron odaadom.
Aha, en voltam... mondjuk sok Hondas nem nyomta ott zold/feher/kek borruciban aznap

(az igazat megvalva, volt meg egy ilyen elvetemult rajtam kivul, amin en is meglepodtem...)
(mindez a honda napon...ez kimaradt )
dnor!

Te voltál az aki megállított,amikor mentem a motorhoz,és gőzöm nem volt róla,h ki vagy?
Bocs az OFF-ért.