Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

viszont 2500 euró sok érte sztem. legalábbis egy átlagos állapotú zxr-ért
40ezer sztem nem sok. ha még nem motoroztál naggyal, akkor egy 250es soros is megy 180 fölött ha jó...
Hello...
Egy kis segitsegre szorulok, kezdo vagyok a motorozasban,valtos mocim meg nem volt, es most szeretnek beszerezni egyet, csak attol felek h a zxr 400-as igy nekiindulasnak eros lesz ;) ti mit javasoltok? (a kis robogozas az mar megvolt meg gyerekkorban)....
Talaltam is egy `96-ost ami 40 000 et futott mar...ez sok vagy megengedheto? es ha esetleg oda erek h megvegyem....akkor mire figyeljek a legjobban? az ara a motornak 2500 Eu...

Elore is koszonom a segitsegeteket....
Kelllemes Napot !
dede, Berettyóújfaluból
Ezt a motort nem véletlenül egy 40 év körüli faszitól vetted?
vannak képek a motoromról a profilomba :D nézzétek meg, észrevételeket elfogadok
majd reggel megpróbálom... akkor ..

amúgy te melyik vasat vetted meg a netről vagy nem onnan vetted?

még 11 km és 33333km lessz a mociban:D
cső nekem elég volt annyi hogy lejjebb vettem az alapjáratot és abba is hagyta próbáld ki te is sztem neked is ez a gond de ez legyen a legnagyobb gondunk én azt mondom mert ezt szerelő nélkül is meg lehet csinálni
sziasztok nah voltam szerelőnél holnap emgyek kivesz előről meg hátulról is egy egy pofát hogy cikkszám szerint megtudja rendelni kérdeztem ezt a fordulatszám dolgot hogy 2-3 ezernél megáll aztán esik vissza és mondta hogy egy karbi szinkron ....
mert ha szelepel lenne gond szelephézag vagy belenne ragadva ilyesmi aztmondta szerelő be se indul a moci vagy ha beis indul akkor csak 3 hengerrel és aztmondja az hallható szóval biztos nem szelep gond...
ZXR 400 hoz keresek komplett blokkot
Ha olcsón kell fékpofa (Ferodo) innen vegyél: Indit-trade
Soroksárin is van boltjuk, de ha minden igaz ingyen szállítanak Bp területére.
nekem Pink motorsos AP Racing van 22 volt előre hátulra összesen.
20eft az első szett, úgy mondom, tehát 4db, két pár, komplett első.
Jah.kb ennyiből megúszod szerintem is.
dehát akkor csak 20-25 körül lessz a 400 asba is nem? karbi szinkron meg olyan 15 e meg a szelephézagállítás..
Enyémbe is Ferodo lett téve,ez előtt pedig Gold Freen volt.(Gold Freen szerintem nagyon fos,ultra hamar felüvegesedett a felszine)Bár a Ferodo nem racing,de veszett dúrva amikor már bemelegszik.Nekem csak előre kellett a 4db az volt kerek 14000ft.Sajna ezek a kopó szarok ilyen drágák,és még bele sem gondolok abba,ha motorikusan is kellene alkatrészt venni a mocimba
Ez változó szerintem,az én szerelőm 1500ft/óráért dolgozik.Karbiszinkron és szelephézag kijön kb 6-8órából.
Oksa.Vágom én Amugy no para,nem hinném hogy nagy baja lenne a motorodnak,csak egy kicsi szerviz egy jó szerelőnél.Ha van rá mód egy pár képett lécci lökj az adatlapodra a mociról.Megszeretném nézni.
bocsi 3 pár
akkor 60 000 csak a három fékpofa?
Javaslom a gyárit, semmi nem harap úgy mint az. Nekem most Ferrodo racing van, 13 körül kaptam a párat, de egy határ szar. Ami még állítólag jó az az EBC HH, de abból is a pár 18 körül van. A gyári pár, legalábbis az enyémbe, ami 6 dugós fék 20 körül van. Egyik spanomnak gyári van a 636-ában és ég és föld a különbség. Csak ajánlani tudom. Nem sokat spórolsz, ha gagyibbat teszel bele.
sziasztok olyat szeretnék kérdezni hogy mennyibe fáj a fékpofák cseréje a mocin mert sajna lenyalódtak tárcsák még hála egybe vannak csak pofák kukásak a hátsót megtaláltam hogy 6000ft biker world ön de első elől csak 2 pár van? az én gépem is melegen azt csinálja 2000 nél megáll1-2-3 másodperc azt leesik 8-9 százra... akkor énis elviszem szelephézagállításra és karbiszinkronra csak valaki aztis mondja meg légyszi hogy mennyi nem akarom hogy átbasszon szerelő...
a csá után az csak véletlélen volt
csá igen na ennek örülök hogy elmondtad mert egy kicsit megnyugodtam köszke nekem is aha pont ezt csinálja lassan ejti megakad 2 ezrenél és olyan 2 másodperc mulva esikk vissza teljesen és nekem is akkor amikor már meleg na hátha nincs nagyobb baja mert már nagyon megszerettem
Nekem is volt olyan problémám nemrég,hogy néha nem esett vissza a fordulat.Volt hogy megakadt 2000nél de volt olyan hogy 5000nél nem akart visszább menni. Ez főként mikor már faszán meleg volt.Kapott szelephézagállitást meg karbiszinkront és mostmár olyan jó hogy az valami csuda