Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tehát:minket ezekben a pillanatokban ér el egy nagyon-nagyon-nagyon csúnya fellegrendszer.Már fogalmazni sem tudok ebben a szar időben
Nah mifelénk pedig ebben a pillanatokban ér el egy nagyon-nagyon-nagyon csúnya fellegrendszer.Közben pedig olyanokat villámlik,hogy a retinám is bekormosodik tőle Szinte majdnem fekete Remélem jég nem fog esni De jó lenne inkább motorozni
ide megérkezett a vihar sajnos:( szóval délutáni gurulásnak lőttek ..:( pedig 2 vihar elkerülte lajosmizsét elment kunszentmiklós fele ez meg tiszakécske felől jött és azthittem ránk szakad az ég olyan csúnya felhő volt.. de nem no mind 1

amúgy bocsi az időjárás jelentésért de esőben nem tok mit csinálni
ŐŐ hogy is? Nagyon meleg napos időben,végigtötyögsz egy utca hosszat kettesben és bekapcsol a venti?Nekem nem szokott előfordulni.Viszont városban a lámpától lámpáig dolog és pötyögés üresben,a zöldre várva nah olyankor nekem is hamar kapcsol a venti.
Legyen 6E, bar jobban szerettem volna egyben az egeszet (huto + venti)...
aha mennyibe adnád?
ha ez eleg "adyendresre" sikeredett

a feeling atjott.. erzem a boromon a selymes napsugarakat, a lagy szellot, ahogy megy le a nap a narancsos szineket...
dehogynem, nagy tetelben szoktam kedvezmenyt adni

segedvaz: hivj fel, aztan beszelgessunk, mennyiert szeretned...

fordulatszam-mero: van zxr-750-ese is, ha azt viszed el, odaadom 5E-ert, mert nem kell szetbontanom a zxr400-et. ugyanaz, , csak kisse nagyobb (palyan meg jobb is....)
És mennyibe kerül az a fordszámmérő?:D
nem lesz nálad valami nyáreleji akció,vagy ilyesmi?adhatnád kicsit olcsóbban a segédalvázad
sziasztok nektek is amint végiggurultok pl 2esbe egy utcán a ventilátor amikor úgy jó erősen napos időnk van vagy csak az én termoszom kezd behalni?
Szia,

van egy komplett hutom ventivel, illetve a javitott, az mar venti nelkul.
neked csak a ventillator kellene?
Szia! Van a hüttőre ventillátorod is komplett?
Szia David,

latom eladtad a motort... akkor esetleg mar ki is tudod fizetni amivel tartozol egy eve...?
Van egy komplett muszerfalam, ha nem jelentkezik valaki ra a forumbol par napon belul, akkor kivehetem neked a fordulatszammerot...
és jössz ssp-be?
Hello!
Fordszámmérőd is van?
Hello!
Én vettem meg a motorodat!
Neked milyen gátló volt rajta?
és hol lehet ilyet venni?
Haliho,

van 240-es oram ZXR-400-hoz, akar kompletten muszerfallal, akar csak az ora (ha valaki ugy akarja kiszedni a tiltast, hogy lassa is menyit megy a gep (... ora szerint... )

illetve van meg jopar egyeb alkatresz mellett - ami talan most aktualis lehet a nagy palyaszezon kezdeten - huto, egy kisse megnyomodott (de tokeletesen tomitett -palyara boven jo) illetve egy gyari allapotu is.

akit erdekel vmi eler az adatlapon keresztul..

udv,
N.
1992-es ZXR400-asba keresek komplett blokkot! sajnos az enyémen kiszakította a blokk oldalát a hajtókar
Ez egy szar.
Hello!
Erről mi a véleményetek? rámegy ez zxr 400 ra?
http://www.kormanylengescsilla...
Helló srácok van vlknek 2.-s számu vezmü leszoritoja és oldal olajvezetöje? az enyém eltört
http://www.bikeshop.ro/handler... ... errol a mocirol lenne szok ;)
hol csináltattad?
kicsoda én melyik vasat vettem meg ?