Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

wáhá szemfüles voltam és ezt megtaláltam vhol már (ezen a forumon )

Évjárat Kezdo vázszám
1991 ZX400L-000001
1992 ZX400L-009001
1993 ZX400L-020001
1994 ZX400L-040001
1995 ZX400L-045001
1999 JKAZX400LLA060001
mat tudnál dobni eg ylinket hogy pl melyik évben mivel kezdődözz az alvászámuk ha megyek jövőhéten moccot nézni biztos legyek..
Szerintem L modellt vegyél, H-t ne. És az alvázszám megnézése kötelező, mert valamilyen oknál fogva a forgalmiban álltalában sokkal fiatalabbként szerepel. Pl. az én forgalmimban 1995 van írva gyártási évnek, de az alvázszám szerint 1993-ban gyártották. Az alvázszám nem téved! Árulnak H-s modelleket is (amelyeket ugye csak '89-'90-ben gyártottak) mint '94-es pl.
aha köszi szépen,és gondolom már felmerült ez a kérdés megéri megvenni az újabbat v ugyan azt tudják megbízhatóságban meg alkatrész ellátásban? bocs ilyen dolgokkal zargatlak titeket de értelem szerüen jól szeretnék kijönni hosszabb távon
1989-1990 H modell
1991- L modell
sokmindent változtattak, legszembetűnőbb a külsőség.
Itt vannak a külsőségek, a különlámpás, kockásabb a H modell.
mmm az alvázszámot merre kell keresni rajta, hát ha eljutok addig h megnézzek egyet?!
grats! remélem én is fogok vmi normálisat
én találtam jövőhéten valószínű megyek is érte:)
köszi szépen ,most már csak egy "25kw"-ost kell találnom
nézzétek csak specifikációban össze van hasonlítva rögtön látaszanak külömbségek....
link
Az L méreteiben kisebb, könyebb, Piciet erösebb+pörgösebb a motorja más a sebességi fokozatok áttételei gömböjübb a "feneke" és még sok sok apróság ahogy a manualt olvasom. Hogy ez mennyire érezhető azt nem tudom. De az L egy ujabb konstrukcionak néz ki. A gyártási éveknél még nem tartok :-)
itt a két manual.
manual-ok
Sziasztok, új fiú vagyok ebben a világban és eldöntöttem h ZXR 400 mellet teszem le a voksom, a közeljövőben és szeretnék érdeklődni h a ZXR400H és a ZXR400L között mi a különbség mert 3-4LE-n kívül mást nem nagyon vettem észre meg esetleg ha van vkinek tippje h külföldről törött motort hol találok azt szívesen fogadnám
a kupplungot konnyu kiszurni, huzd be a kupplung-kart, ha megszunik a zaj, akkor az volt....
Hello MAT. nem ciripel hanem olyan mint amikkor a kerék be ér ütemesen,de csak sebességben üresben nem. én a váltó fogas kerekeire,vagy a kuplungra gondolok.
valaki nem akar megszabadulni a motorjátol van rám maximum5-600 ezer ft om de sajna csak a 25 kw os papirosok érdekelnek...
Olyan olyan...ciripel? .
Szerintem így ezt nem lehet megmondani, bár lehet valaki tudja...
helló mindenki volna egy kérdésem :mitől lehet az,hogy ha huzom a gázt valami kattogást hallok,ha elengedem meg semi ?
Bakker nem is tudtam hogy beszervezték holnapra... pics*ba
mit akarsz ott? KTM-et tesztelni?
Holnap valaki Kakucs?
hali.Láttam, hogy van hengersorod meg dugóid.Ezek használtak?Árat kb.-t tudsz mondani?HA használt,a kkor küldj képet.

HA nem akarod kiírni ide az árat meg képet küldeni.Akkor küld ide: menesimate@citromail.hu
köszi
Szép/ jó ZXR 400 valakinek van eladó?:) Érdekelne egy jó álapotú.
csak a 250-es túl sokat pörög az a baj