Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csá 220 körül mennek végre és 15 ezret forog kb mondjuk nekem 12-őt
egy zxr400 mennyit megy végre és mennyit pörögnek?
AKI TUD FEJIDOMOT LÉGYSZI IRJON!
Köszi de közbe lett plexi!
Nem ajánlom. Olcsó, viszont szar. www.nagyvas.hu. MRA-t kapsz már 16ért. Az minőség.
Hali lehet hogy itt találsz http://www.szatuna.hu/szeltere...
Hát ha vizsgabiztosa válogatja, akkor nem lesz gond, mivel az edzőmnél szoktam vizsgátzatni a mocijaim :)
Továbbra is várom, ha valaki esetleg talál plexit a mocimra, bár nem sok remény van :S
Szevasztok!

Mi a véleményetek erről a gumiról? Használható még, vagy inkább hanyagoljam?!
Nem gond. Semmi esetre sem sértődtem meg
Amúgy hívj fel ha kell a plexi az a legegyszerűbb.
Amúgy összetört a motorod? Azért kellenek a cumók?
Az sajnálatos ...
Ne haragudj a fanyar humorért!
Azért gondoltam hogy megnézed hogy ne az legyen hogy visszajön a posta hogy nem vették át. Amúgy ha én veszek vmit megnézem előtte hogy mit veszek, ennyi. Használt plexi, nem mondom hogy makulátlan, új.
Meg nem tudtam hogy személyesen akarod-e, vagy postán szeretnéd.
Karcos? Vagy rossz állapotú azért kell megnézni? Mert egyébként már láttam ilyet!:)
valkinek esetleg eladó 400 as ninja 25 kw os papirokkal?
Hali Embörök!

Van egy eladó zxr400-hoz való menesztőm hardy-val,40-es jó állapotú lánckerékkel.
Óccsón megszámítanám,ha valakinek kellene...
Ofkorsz még megvan. Továbbra is eladó. Kecskeméten tudod megnézni. 70/2991622
Az elsődleges ok az, hogy nincs annyi pénzem, hogy új gumit vegyek...Használtan pedig nehéz jó gumit találni
Én is most veszek gumit de simán találtam 160/60-asat szionte minden márkában amugy conti sport attack-ot tervezek mert elég sok jot hallottam rola vkinek vmi tapasztalat?
Akkor nem értem hogy nem találsz rá 160/60 as gumit...
4.5 collos! A ZXR gyári felnije...
én a 150et választanám meg is mondom miért:
1.eleve a 160as se ugy áll hogy a teljes felületet rendesen kitudnád használni utcán
2. normál keretek közt egy keskenyebb sportgumi jobb kezelhetőséget eredményez(het) .Mivel aztlátom hogy pl a versenyzők is inkább betesznek szélesfelnit a kawába,hogy jobban kifeszüljön a 165ös gumi így a 4,5colos felnire a 150 hangzik az igazánjó kompromisszumnak.
Hány colos felnire?
Kösz a gyors választ!
Egyébként volt már tapasztalatod vele? A képeid alapján elég jól mész, tehát ha azt mondod, hogy jó akkor elhiszem!
Bár főként az nyugtatna meg, ha vki leírná a tapasztalatait...
Ha már választanod kéne Te a 150-est választanád?
sztem 150/60at nyugodtan rakd fel mivel 4,5col széles a felnid,tök faszán kifog feszülni rajta és jólesz a profilja,nemugy mint a 4colos felniken általában.
Üdv Mindenkinek!

Gumivásárlás előtt állok, és mivel nehezen találok 160/60-as gumit, most erősen gondolkodom, hogy 170/55-ös vagy 150/60-as gumit vegyek...Volt már valakinek tapasztalata ezekkel a méretekkel? Befolyásolhatja negatívan a motor viselkedését?
Egyébként ha van valakinek eladó használt-gumija ezekben a méretekben, akkor lehet, hogy érdekel:)
Ha van valakinek 1 fejidom zxr400-hoz eledó kérem irjon! köszi!