Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

plexi még megvn?
Az a gond, hogy fényszóróban, indexekben, hátsó lámpában nincs benne az E jelzés. Ez annyit jelent, hogy nem felel meg az Eu s szabványoknak. Ami mellesleg igaz is, mert a tompított fényszóró használatánál a jobb oldala nem világít előrébb, hanem egyenesen. Amugy meg vizsgabiztosa válogatja. Nekem a legutolsó műszaki vizsgán még a gumi abroncsban is megnézték van e benne E betü.
Mondjuk nem tudom honnan szednék olyan gumiabroncsot amiben nincs, de azért ott tologatta a motort árgus szemekkel.
Amugy ha a blokkja ua. mint a zxr 400-nak akkor bizony lehet hozzá kapni alkatrészt nem mondom azt hogy mindent mert nekem még hála istennek nem volt szükség rá de pl. fejidomot kaptam hozzá meg lábtartot meg ilyesmiket.
Gyalu, hogy érted azt, hogy nehéz leműszakiztatni?
Milyen E betűre gondolsz?
Egyébként minden papír cucc rendbe van vele.
Ha más esetleg hozzá tud szólni szívesen várom!
Előre is köszi: Peti
Hello

A motorod az valóban egy Kawasaki zx4! Nekem is volt anno ilyen motorom! Nagyon szerettem, de semmit sem lehetett hozzá kapni, mivel japán belpiacos! A műszaki vizsga is nyűgös volt, mert ezen aztán egy darab E betüt nem lehet találni. Hazudni nem akarok, de tudtommal 88 ig gyártották. Bár az én forgalmimban is teljesen más adat szerepelt.
A blokkja ugyan az mint a zxr400, azért is megy ilyen jól.
Ha jobban szétnézak otthon még lehet megvan az idom alsó részén található olaj leeresztő ablak idomja ;)
Azt fel tudom ajánani;)
Ennyi maradt meg abból a motorból. Még egy fényképem sincs róla:(

Gyalu
Csak 4-esével tudom adni a gyertyát.
Sorry...
Amugy meg enyémen meg minden zxr kivéve a blokk az zx-4 ből azok zx400G-vel kezdődnek ha jol tudom,de ugy megy mint a mérgezett egér
Én ugy tudom hogy 91-ben szűnt meg de láttam már olyan hirdetéseket amiben 92 meg 93 évjaratot is irtak hozzá de sok különbség nincs a zx-4 és a zxr 400 blokkja között, amugy meg sztem elég csunya
Huh, nem olvastam elegge figyelmesen amit irtal...

nem lehet, hogy egy japanban (vagy esetleg mar nalunk) mar atepitett ZX-4-esed van (vagy probaltak tuningolni rajta, vagy a serult ZX-4-hez egyszerubb volt ZXR-400 alkatreszt szerezni mint a ritka ZX-4-et) ? Egyebkent a 240kg-ot honnan vetted? mert ha a forgalmibol, akkor azt nyugodtan elfelejtheted, semmit nem jelent. told fel egy merlegre :)
A motorod egy ZX-4, ami japan belpiacos masina, es a ZX-4 "elodje", marmint abban az ertelemben, hogy a ZXR-400 piacra kerulesevel megszunt a gyartasa ('89-ben, azt hiszem) - bar stilusban nagyjabol a ZZR es a ZXR kozott all... kisse sportosabb mint a ZZR, de nem annyira radikalis mint a ZXR, utcara pont kenyelmes.
Szerintem a 240kg azert eros tulzas, inkabb a ZXR-hez van kozel a sulya, de ha rakeresel (foleg japan oldalakon) megtalalod a pontos specifikaciojat. Van belole jopar Magyarorszagon, a 90-es evekben kerultek ide, mikor kontenerben hordtak be Japanbol a belpiacos motorokat. Anno mi is ezzel kezdtuk a motoros karrierunket :), akkoriban nagyon tip-top kis jargany volt...
NGK CR9EIX gyertyát árulsz? 1 darabra lenne szükségem, postát mennyiért tudod intézni előre utalással? Valamilyen problémát tapasztaltál már ezekkel a típusokkal kapcsolatban?
Progresszív Wilbers rugó új:
Az ára elég baráti kb 20 ezer forint + posta
Lehet rá licitálni
http://cgi.ebay.com/ebaymotors...
Sziasztok!

Vannak eladó dolgaim ZXR 400-hoz.

1 db használt plexi gyári 6000 Ft
Komplett kuplung lamella és rugó szett használt, de tökéletes állapotban van, mert nem csúszott vele a kuplungom + 2 rugó új közülük : ár megegyezés szerint
1 hengersor + 4 dugó hozzá : ár megegyezés szerint
1 db 180-as kilóméter óra tökéletes állapotban
4 tárcsára való használt fékbetét ( ami még használható, van rajta még bőven, első tárcsákra valók és mind ferodo ), ezeket potom pénzért adom
1 db teleszkóp, villahidakkal együtt ( csak szimering meg olajcsere kell rá ) : 45 ezer irányár
NGK iridiumos versenygyertyák zxr 400-hoz 2500 darabja!

Ha vmi érdekel ezek közül hívj fel : 70/2991622 képet is tudok küldeni a cuccokról
Van hogy suliban vok, és olyankor nem veszem fel
Üdv mindenkinek!
Ha van valakinek bontásból vagy máshonnan van a mocimra való plexije, akkor írjon, fontos lenne, az enyémnek kicsit le van repedve a bal felső sarka... :S Kép a típusról mellékelve az adatlapon.
Egyébként kicsit utánanéztem a mocimnak, valaki hallott már olyasmiről, hogy japán belpiacos zx4r? Egy szerelő szerint (aki eléggé benne van a szakmában) az enyém olyan. Vagyis a blokk, a hűtő, a tank és a hátsó fék ZXR 400-asról valók. Egyébként külsőre teljesen ZX400-as, de a ZX kb 160 kg-jával szemben az enyém kb 240 kg. Menni nagyon tud, az kétségtelen, 220 körül van a vége, és nagyon húz.
Ha valakinek van hozzászólni valója szívesen fogadom, érdekelnek a szakmabeli hozzászólások.
Előre is köszi: Peti
csá engem majd lehet érdekel
Helló komplet gégéid vannak?
okézsoké
Atisrace tudja a telefonom
40 ezer
ára?
Van eladó hengersorom jó dugokkal érdekel valakit keveset ment, még látszik a gyári megmunkálás a dugokon.
sziasztok ninjások azt szeretném kérdezni hogy eladó e valaki mocija de sajna csak korlátozottam van....
70 279 55 50
8-18h-ig
Szia! Valami elérhetőséget tudnál megadni? Pl.: tel. szám