Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor sok szerncsét a géphez!
Figyelj oda az évjáratra, nehogy átvágjanak (felnibe bele van ütve a gyártási év) és érdemes alaposan szemügyre venni a telókat valamint hallgasd meg a hangját!
Üdv!
Köszönöm szépen !
Van egy jó kis áruház a környékünkön, ott vannak 16-os felnire gumik, azért gondoltam erre a gépre.
Köszi mégegyszer
Jah és amúgy szerintem nem rossz motor, de pl gumit nehezen fogsz rá találni, mert 16"-os felni van rajta...Én a helyedben inkább vennék egy zxr-t, vagy max egy zx-400-at! Persze minden pénz kérdése... Általános használatra jó, de sztem sportos vezetéshez és kanyarvadászatra sokkal jobb a zxr!
http://www.motorcyclespecs.co....

Itt találsz róla infókat!
Üdv Mindenkinek!

Van valaki aki már használt 150/60-as gumit zxr-en? Mennyire befolyásolja a motor manőverezhetőségét, stabilitását? Lehet úgy dönteni vele, mint a 160-assal?
Geri!
Szevasztok 400-asok !
Most akarok venni egy GPZ 400R-t. Tudtok mondani róla műszaki adatokat? Kw,végsebesség stb...
Van rajta az oldalsztenderen kívül más letámasztó is? Mert olvastam hogy nem mindegyiken van oldalsztender. Megéri mostanában ilyet venni vagy hagyjam ki !?
thx
ppffffffúúúúú nagyon odabasz a zxr-ed nagyon jol néz ki gondolom van munka mögötte de tényleg nagyon szép
Hellósztok egy jó zxr 400-as menyinél szabályoz üresbe ? kösz előre is a választ
Helló kérdés: Megtudná valaki mondani, hogy hol találom meg az üres visszajelző kondiját?
semmi nem szóltam rájöttem már hogy miről van szó :)
szeretem a ZXR-em
helló elmondanátok nekem hogy miről van szó nekem is zxr 400 van most már de nem tudom miről van szó mert ez az első igazi motorom és nem tudom miről beszéltek mit hova és miért kösz előre is
drága,persze mihez képest meg kinek.de én ugyvagyok vele hogy inkább csak biztosított körülmények közt motorozok,aztmeg megkell fizetnem.gumi fogy mint a cukor az ovodában.a benzin meg méginkább.
Gondolom nem 2 forint, még az utcai motorozást is elég finanszírozni. Én most télen 200-at lötyintettem a gépre, azt igazából meg sem látszik rajta, csak kopó dolgok cserélődtek.
igen,egyrészt mert mocskos sok pénz,elég azt finanszirozni,másrészt nem szeretek lassan menni.felelőtlenkedni meg nemszeretek
Gondolom csak pályán motorozol.
Akkor most megint kössz!
06705540998 üdv.képet küldök holnap.
Mitogeri,valahol elakadt AZ ügyünk...
Írtam ímélt,de valami hibát küldött.Írd meg a számod lécci,felhívlak,mindent megbeszélünk.
Köszi
G.
http://www.kepesmotor.hu/motor...
ha valakinek kell egy fasza visszapillantó
Istenkirály vagy! Már írok is!
üdv,keresek valami böhöm dobozt,amugy merre laksz? Ne offoljuk szét a topicot itt a mail címem:
gilera@vipmail.hu
Méret nem lényeg,más is berakta.
Hajlandó vagy elküldeni postán?
Na akkor az hogy tud eljutni hozzám?Meg milyen széles villába fér be?