Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem egyáltalán nem indul nehezen se hidegen se melegen csak egy pöccintés és már megy is
Mivel karburátoros ezért meleg motornál egy kis gázfröccsel kell inditani, de ez nem nehezen indithatóság.
hali kawások
a 400-ás zxr-ek állítólag nehezen indulnak melegen.
mi a tapasztalatotok?igaz ez?
mert a tél környékén le akarom cserélni az apriliámat és egy kawasaki zxr 400ra gondoltam
gilera@vipmail.hu dobj ram egy uzit,aztan megbeszeljuk a reszleteket,koszi
ilyesmi, a méretek nem hajszál pontosak de viszonyításnak jó
a gyári sokkal kisseb nem takar a fejidomra igazából csak az indexet és a hütönyilást takarja.ha jól emlékszem.Amúgy én is akarok még csinálni szereztem sötétített 1cm vtg plexit.Majd ha vége lesz a vizsgáimnak meg a munkahelyen sem lesz nagy hajtás...
E-mail?
Grat.. jó vétel volt
igen
ugye hogy a gyári kisebb?
szia nekem van mindket oldali
A gyári az kisebb? igazságszerint mind1-ikről bár én müanyagbó szándékozom kivágni gravir nélkűl ,a szelözök viszont jók szépen meghosszabitotad ilyenben gondokodtam én is.
akkor megvettem!
Csaó!

Nincs már meg a kawa!Gergőnek ....ingyééé
10W40-es olaj kell bele, hogy milyen márka Repsol, Valvoline stb. sztem mindenki másra esküszik (csak ne tescost). A szűrő: F306 Champion az 1991 után gyártott L-es modellekbe.
Kép az L modellről.
Ciri ha csinálsz vagy csináltatsz ilyen takaró valamit,akkor szólj mert nekem is elkélne!
Mármint erről vagy a gyáriról?
Hello

Valaki esetleg szerelt riasztót a motorjába?Érdekelne mennyire macera,komolyan gondolkodom a beszerzésén.
lehetne sablont késziteni róla(uk)valahogyan?
nekem is megvan
Nekem van! Saját tervezésű CNC vel kimart, gravirozott és szellőzővel ellátott ,dekorlemezből készült portéka!Sokat szarakodtam vele de fasza lett. Ja és 1 gyári is van hozzá (jobb).
Sziasztok!
Milyen olajat ajánlotok a motorba? ( Természetesen zéikszer négyszáz ) Ja meg olajszűrő is kéne! Köszike!:)
Sziasztok!
Gyári légszűrőház és a karbisor összekötéséhez gumicsöveket, 4 db (stucni).
Az enyém már kemény és rideg.
Helló srácok van vlki akinek meg van még a fejidombelső részénél lévő müanyag takarólap?
Tapasztalatom nincs, de én arra gondolnék, hogy a kerékagytól jön fel