Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Talán egy inditórelére szükségem lenne?Az is van?
Zx 400 alkatrészek eladók. Blokkon kivül szinte minden van.
Akkor több legyet ütöttél egy csapásra.
kawa est-ről valaki valamit?
Szia!
Semmi baja sem a kuplungnak, sem a kiemelőkarnak, az új kuplung karral meg olyan könnyen kiemel mintha rá se lenne kötve a bowden. Ami meg felettébb érdekes, azóta a fék se harap be egy részen az új fékkarral, hanem normálisan finoman és fokozatosan fog, tehát valszeg az se igaz amit a szerelő mondott(újabb átb..ás?) hogy pályára való fékpofák vannak rajta és ezért nehezen melegszik. Inkább valaki már nem ráillő alkatrészekkel szétvombázta. Köszi!
Háj mindenki!Racsiéknál csak emailben érdeklődjetek ha van valami ugyis elküldi a telszámát amin el lehet érni.1 hónapja vettem sárvédőt tőlük,nagyon olcsón,gyorsan,szépet.Én csak ajánlom,érdemes irni 1 mailt.
megprobálhatod a Vecsési motorbontót
Vecsés, Széchenyi utca 20/974-55-59
Üdv mindnekinek.

Van egy Eladó zxr400-asom. Ha valakit érdekelne esetleg közületek. 92es a masina szép állapotban van. 43.000km van benne 39000-nél volt vez lánc tömitések karbi szinkron szelephézag rendberakva,cserélve. Számal van mindenröl. 200km ezelött uj fékbetét olaj+szürő csere. Gumik jó állapotban vannak a motor hibamentes korának megfelelő állapotban van. Nagyobbra szeretném cserélni ez volna az eladás oka. Amugy nagyon szeretem jo kis motor. Ezt a forumot nem nagyon nézegetem ha érdeklödő lenne az kéem vagy emailben: pemey5950@gmail.com vagy telon: harmind 3607514 jelentkezzen. Alkudozoknak 500.000 mindenki másnak 450000 :-). Na jo hivjon bárki akit érdekel majd alkudozunk.
a 39e szerviznél teljesitménymérő padon is volt még 61 lovat tud. Nem leharcolt.

Szép napot mindenkinek.
Motobunny-nak írtam ha minden kötél szakad, de racsidepo katalógusában találtam egy 95-ös fejidomot bár nem tudom mi van velük mert hirtelen bezártak semmi telefon, bűzlik a dolog de azért meg lehet próbálni.
Ha nekem írtad hogy van egy ramatyabb állapotúd akkor kössz, de ha már veszek próbálok egy jobbat találni, szal még várom az ajánlatokat De kössz azért.
Nekem van egy ramatyabb állapotban, javítani kell meg fényezni kb 3db-ba van ha sehol nem találsz.
http://www.auto-tuning.hu/kepe...

majosháza
gyorsak pontosak ők gyártják, festeni kell de van bontójuk is lehet akad ott is és nincs is messze
Hello motobunny!Itt nézd meg:http://racsidepo.com/
Motorbontó fül alatt,le tudsz tölteni 1 katalógust,abban lehet hogy találsz.
alakitani kell (szerinten nagyobb atmeroju tengely, tavtarto-gyuru, ...). szerintem nincs olyan a gyarinal szelesebb felni, ami minden alakitas nelkul belepasszol. (szinte)Mindent at lehet alakitani, az a kerdes megeri-e a belefektetett penzt/idot...
Sajnos nem találtam semmit az ajánlott oldalon.. :(

ZXR 400 ('96, trapézlámpás) fejidom kéne...
valaki tud?

Köszii
Direkt 400-asra, vagy alakítani kell még rajta? ZX6R hátsófelnim van 98-asé de nemigen lehet rárakni úgynézem.
Köszönöm!
Ránézek ;)
Hello Motobunny! nagykorosmotor.hu,talán akad valami.
Hello Erased! monkij@gmail.com
Sziasztok!

Valakinek ZXR 400-hoz (96os, trapézlámpás) van fejidom, esetleg valami forrás, hogy honnan lehet szerezni?

Nagyon köszi előre is :)

Andi
Bocsi,Erased!
5.5 zoll-os hatso felnim van
Hello Erasure! Azt hiszem van elfekvőben indexbúra,ha érdekel.
Üdv!
Adatlapodon lévő e-mail címre küldöm hétfőn. Kérlek levélben válaszolj majd, keveset látogatom ezt az oldalt. Előre is köszi.
Sziasztok!

Jobb első index burát nem tudtok valahonnan!?
Előre is köszi!